Jedilniki po montignacu

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

23. apr 2009 10:12

23.04.2009

 

hruška

Z: kisli kruh, pusta skuta s cimetom

K: pz špageti s paradižnikovo omako, solata

V: včerajšnja zelenjavna juha, košček manj mastnega sira

Julija

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

23. apr 2009 13:24

rimljanka je napisal/a:

Pa kdaj pomislite še na to, da so maščobe pomemben del prehrane, če ne za drugo (pa so tudi za to drugo) zato, ker se v njih topijo vitamini, ki jih MORAMO vnesti s hrano v telo.

Sicer pa, malo zdravorazumskega gledanja, gospod M. ni in ne more biti edini guru prehranjevanja. Menda obstaja še kdo, ki kaj ve....

Rimmy, saj gre samo za kombiniranje prehrane, no... Olivno olje se v tej metodi na veliko uporablja, pa druge maščobe tudi, mr. M. odsvetuje samo vročinsko obdelavo masla in nekaj drugih podobnih stvari... sicer pa ne gre za restriktivno ali enolično dieto, ampak drug način kombiniranja vrst hrane.

tulka

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

23. apr 2009 21:39

Po moje je treba vse dijete vzeti z malo rezerve in po zdravi pameti presoditi,kaj je ok in kaj bi znalo biti slabo,potem pa poiskati neko ustrezno pot zase.Meni M.način prehranjevanja paše in sedaj sigurno jem dosti bolj zdravo kot prej.V prehrano pa vključujem več sadja,kot je videti v M.jedilnikih, večerje pa jem dosti bolj skromne,kot so po predpisih. Kile pa gredo dol vstrajno- a počasi. ( od februarja do danes -9kg) z:pz pirin kruh,marmelada k:goveji zrezek,cvetača,solata m:jabolko v.:košček šunke in sira,grenivka oktober

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

23. apr 2009 22:09

slivov sok, jabolko

Z: pz rezine z domačo marmelado

M: jabolko, grozdje, sir

K: kamut s paradižnikovo omako in porom

M: jogurt

V: skleda solate in pečen morski list

tulka

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

24. apr 2009 1:03

Lepo pozdravljene! Jaz pa sem uspešno shujšala po ločevalni dieti. Sem jo včeraj zaključila, sedaj pa malo kukam še na ta forum. Se mi tudi tale način prehranjevanja zdi kar dober. Pa tole pisanje jedilnikov je super. Med mojo ločevalno sem pogrešala malo več beljakovin. Mogoče tisto o krvnih skupinah kar drži. Imam 0, ta naj bi bila bolj beljakovinsko usmerjena sabina69

jagodna pita  

član od: 19.2.2009

sporočila: 117

24. apr 2009 11:19

ojla! jaz sem tud že shujšala iz 82 na 74 kg in dons je točno dva meseca.veliko sem slišala,da je montignacova dieta boljša,kot ločevalna. jagodna pita

_kekec_  

član od: 25.2.2005

sporočila: 230

24. apr 2009 20:26

tudi jaz se raje držim montija kot ločevalno, ker na moje telo ne deluje ok in še vsaka,ki jo poznam se je po ločevalni zredila.Ker tam se prehranjuješ 90 dni( menda) in potem spet isto ješ, pri monteju pa se prehranjuješ brez štetja dnevov.meni namreč paše. _kekec_

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

24. apr 2009 23:18

Kekec, jaz se nočem zrediti nazaj!Prebiram pa vaše jedilnike in se mi zdijo super. Toliko mesa in mleka, pa vsak dan to lahko ješ... V svoje prehranjevanje bom to prav gotovo zdaj vključila. Priznam, da sem med dieto na OH dneve jedla vedno pudinge, prav zaradi mleka. Mimogrede v treh mesecih sem iz 84 prilezla na 71 pri 177 višine. Shujšala sem brez težav. Želja sedaj je, to težo obdržati! Vas bom še naprej brala in tudi kaj vprašala sabina69

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

25. apr 2009 10:11

Sabina, Monti je fajn za vzdrževanje teže. Kar poskusi, mogoče bo pa tudi tebi ta način ustrezal...

tulka

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

26. apr 2009 11:39

z:Pz pirin kruh,posneta skuta.kava k:juha,pečenka,solata,čokoladna rolada v:ovseni kosmiči+ jogurt sadje Rolada je brez moke,s fruktoznim sladkorjem-predelan recept "Božanske čokoladne rolade" To mi bo prva sladica po treh mesecih(razen 70% čokolade) Lepe praznike vsem!!! oktober

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti