Jedilniki po montignacu

_kekec_  

član od: 25.2.2005

sporočila: 230

30. apr 2009 9:31

evikeysn, moraš pogledat na deklaracijo kolk vsebuje oglj. hidratov,naj jih bo čim manj. _kekec_

evikeysn  

član od: 5.8.2008

sporočila: 12

30. apr 2009 10:41

Aha, to sem pogledala in ima samo neka umetna sladila... lidl roba pač. :) Sicer pa omahujem med tole in ločevalno dieto... Tukaj me najbolj matra dejstvo, da je vse sladko prepovedano. :( evikeysn

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

30. apr 2009 10:48

Marmelade kar najdeš v trgovini.Pri nas ima Tuš celo Montijeve,pa sosed ima tudi ustrezne( mislim,da se jim reče sadni namaz ali nekaj takega).Pozorno beri deklaracije.Laho pa jo prav na hitro narediš tudi sama.-Vrečka zmrznjenega sadja ,1-2 naribani jabolki in sladkaš s fruktoznim sladkorjem,kuhaš in daš v kozarčke. Tulka,prav imaš zaradi mlečnih izdelkov z malo maščobami.Vse je ena sama kemija in vse dobro poberejo.Sama to vodo od mleka kombiniram le za zajtrke ali večerje ob OH hrani-zraven kosmičev,za malico pa si privoščim jogurte z več maščobe. z:pečena jajčka,kava k:rižota z zelenjavo m:jogurt,jabolko v:???? oktober

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

30. apr 2009 10:54

Pa še to. Ni vse sladko prepovedano.(čeprav je na začetku dobro zmanjšati) Po kosilu si privošči nekaj koščkov 70% čokolade, v skuto ali navadni jogurt si umešaj malo ustrezne marmelade,željo po sladkem si poteši z nekaj suhimi slivami ali marelicami,pa s sadjem.... Na kremšnito pa pozabi ..... Ampak verjami,da se ti bo želja po sladkem počasi zmanjšala oktober

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

30. apr 2009 20:25

evikeysn, malo bolj pozorno preberi prejšnjo stran, kjer sem naštela kar nekaj sladic in možnosti... 'Prepovedan', če že moramo uporabiti to besedo, je BELI sladkor - stvari lahko mirno sladkaš s fruktozo. Ko boš kupovala marmelade, kupi tiste s fruktoznim sladkorjem (beri deklaracije!), tudi oktober ti je napisala super idejo, kako priti do lastnega (odličnega!) sadnega namaza.

Nič nimam proti ločevalni dieti, Montignacova metoda pač ni dieta, je način prehranjevanja, s katerim lahko živiš. Za moje pojme se z ločevalno dieto ne da živeti vse življenje, je pač način za izgubo odvečnih kilogramov.

tulka

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

1. maj 2009 19:36

z:Ržen kruh,skuta,kava k:govejajuha-čista,govedina,dušeno zelje,solata,košček čokolade v:jogurt s kosmiči,mandelji in žličko marmelade jabolko in grenivka oktober

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

1. maj 2009 20:43

korenčkov sok

Z: pz kruh s pomarančno/mandarinino marmelado

M: 2 jabolki

K: šmorn iz pirine moke s trsnim sladkorjem

M: sir, olive

V: kefir s topinamburjevimi kosmiči

tulka

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

1. maj 2009 20:48

Voda

Z: 2 navadna jogurta z žlico domače marmelade

K: golaž, popečeni šampinjoni, solata s fižolom

M: polnozrnati piškoti

V: kosmiči z mlekom

MM

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

2. maj 2009 17:28

slivov sok

Z: pz rezine z namazom iz skute, paprike in kumaric

K: coq au vin (piščanec v vinu), zelena solata z rukolo, 2 vrstici črne čokolade z brinom in pehtranom

M: pest mandljev

V: hladna pz testeninska solata z zelenjavo in zelišči

p.s. Hvala mm za odlično čokolado...

tulka

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

2. maj 2009 18:55

Voda

Z: kosmiči in mleko, kava

K: puranji zrezki v zelenjavni omaki, zelena solata s fižolom

M1: zelena frutabela

M2: jabolčna čežana z borovnicami

V: Palačinke s čežano

p.s.: tulka, drugič še

MM

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti