Kaj beremo?

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

27. dec 2005 10:28

Trenutno berem Podganji kralj od Clavella. Govori o ang/avst/am vojakih v japonskem ujetništvu v Singapurju. Priporočam.

vemves  

član od: 19.5.2005

sporočila: 337

27. dec 2005 12:06

Kar lepo,da opišete toliko knjig.Kdaj sem že brala čarovnico iz griča,pa celo pozabila nanjo.Kako se je lepo spomniti.Žal mi je samo,da si nisem zapisovala prebranega.Pravijo,da nobena knjiga ni tako slaba,da je nebi prebral vsaj enkrat.Čeprav mi je kar malce žal,da sem brala limonade,kot recimo od Louise L.Hay.No,pač izkušnja več. Trenutno berem;Michael Baigent,Richard Leigh,Henry Lincoln -Sveta kri in sveti gral. vemves

bojanz  

član od: 8.9.2002

sporočila: 42

27. dec 2005 12:20

Nazadnje bral Da Vinci-jevo šifro (dobra knjiga), nato Angele in demone (odlična knjiga), sedaj berem Digitalno trdnjavo (mislim, da bo najboljša) LP Bojan Z.

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

27. dec 2005 13:13

Prebrala sem Imela sem 12 let, vzela sem kolo in se peljala v šolo...(nekaj takega :) o preživeli žrtvi belgijskega pedofila. Sicer sem ljubitelj resničnih malce krutih zgodb (trilogija Davea Pelzerja, Jaz gejša, Živa zažgana, Puščavska roža, itd.) če je še kdo takšen ima kaj na zalogi, bom vesela predloga. Lepe praznike! tabina p.s. ženske, morate prebrati Dnevnik Hiacinte novak -trije deli, pa Štrleči balkoni, zlikane gube. Malčce dvigne samozavest in dozo smeha:) V predlau čaka iščem impotentega moža... bojda podobna zadeva Sporočilo je spremenil(a) tabina dne 27. dec 2005 13:15:50

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

27. dec 2005 15:48

Trilogija Otroci zemlje: Rod jamskega medveda, Dolina konj, Lovci na mamute. Opisuje življenje neandertalcev in kromanjoncev. V hrvaščini izšli še četrta in peta knjiga, naslova na žalost ne vem. Se pa dobro bere. LP cervus

katica  

član od: 29.10.2002

sporočila: 57

27. dec 2005 16:08

Včeraj sem na en mah prebrala Poroko iz maščevanja - Berni ... ime pisateljice sem pozabila. Vsekakor vznemirljiva. Dnevnik Hijacinte Novak mi je bil zanimiv, Štrleči balkoni, zlikane guba pa že "tu mač". Sporočilo je spremenil(a) katica dne 27. dec 2005 16:09:20

-goga-  

član od: 16.8.2005

sporočila: 154

28. dec 2005 21:18

Končno mi je v roke prišla Da Vincijeva šifra. Prebrala sem jo na dušek. Ko pridem na vrsto, se lotim Angelov in demonov. Komaj čakam... gogy

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

28. dec 2005 23:14

nič posebnega, če mene prašaš. na moji knjigi se že lep čas nabira prah... čisto nazadnje stripi od Mikija Mustra (delo specialna izdaja), drugače pa Sun Tzu: The Art of War Drejček

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

29. dec 2005 13:01

tabina je napisal/a:
Prebrala sem Imela sem 12 let, vzela sem kolo in se peljala v šolo...(nekaj takega :) o preživeli žrtvi belgijskega pedofila. Sicer sem ljubitelj resničnih malce krutih zgodb (trilogija Davea Pelzerja, Jaz gejša, Živa zažgana, Puščavska roža, itd.) če je še kdo takšen ima kaj na zalogi, bom vesela predloga. Lepe praznike! tabina p.s. ženske, morate prebrati Dnevnik Hiacinte novak -trije deli, pa Štrleči balkoni, zlikane gube. Malčce dvigne samozavest in dozo smeha:) V predlau čaka iščem impotentega moža... bojda podobna zadeva Sporočilo je spremenil(a) tabina dne 27. dec 2005 13:15:50
Prebrala sem knjigo Štrleči balkoni, zlikane gube in jo tudi jaz priporočam, dobra in hudomušna knjiga, ki govori o ženski, ki prihaja v štirideseta, kar pa se tiče knjige Iščem impotentnega moža jo pa tudi priporočam. Ob prebiranju sem se včasih do dobra nasmejala, branje pa je tekoče predvsem pa sproščujoče. LP Marjana

Natty  

član od: 31.12.2005

sporočila: 39

2. jan 2006 15:33

Priporočam knjigo:Pozabita na hčer.Ravnokar pa berem Rešitelj Surunen. Natty

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtmalaga
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti