Kaj beremo?

JOKL  

član od: 27.4.2003

sporočila: 108

7. dec 2005 22:30

Končala z Gozdom obešenih lisic, vse knjige od Pasiline so super. Na branje čaka Puščavska zarja, pri Puščavski roži sem bila tako pretresena, da sem možu odlomke brala na glas in poslušal je odprtih ust. Za ful lahkotno branje pa priporočam Dnevnik Hijacinte Novak, mislim, da so tri knjige. Malo domače Bridget Jones s tem, da je samohranilka in ima dve odraščajoči punci. Knjige iz zbirke Kapučino so tudi zabavne in lahko berljive. JOKL

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. dec 2005 8:46

Nekaterih stvari pri Puščavski roži sploh nisem mogla normalno prebrati, ampak sem jih na pol kar preskočila, ker so se mi zdele tako grozne. Drugače se mi pa obe, roža in zarja, zdita zelo v redu,vredni, da jih preberemo. Trenutno berem "Ko se boš prebudila", pisateljice na žalost ne vem, opisuje pa malo razmere na Irskem (Avstralka pride na Irsko iskat svojega očeta, pripadnika neke organizacije). LP cervus

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

8. dec 2005 9:04

Tuleči milnar sem pred časom brala tudi jaz. Priporočam! VERONIKA

ALENKA_D  

član od: 2.12.2002

sporočila: 153

8. dec 2005 10:25

Tudi jaz sem prebrala Ko se boš prebudila in je res zelo dobra dobra. lp Alenka ALENKA DOLENC

sila  

član od: 6.12.2005

sporočila: 80

9. dec 2005 14:05

Smukvica, Buklo sem dobila v Konzorciju, še enkrat hvala za nasvet. Zdi se mi zelo v redu. Sicer pa tudi jaz rada berem. Ravnokar sem prebrala Uho, grlo, nož (zelo zanimivo branje), Pri Quentinu (nič posebnega) in Ljubezen v steklenici (zelo berljiva). Danes sem spet namenjena v knjižnico, vzela bom kaj od Sheldona, pa kaj od naših pisateljev (morda Kalipso od Vesne Milek, ker je še nisem brala ter kaj od Romane Berni, glede katere sem na tem forumu prebrala, da ima zelo zanimive in berljive knjige). sila

Smukvica  

član od: 23.12.2004

sporočila: 20

9. dec 2005 15:01

Fino, me veseli, da so jo našla. Tudi meni se zdi v redu in nekako se mi je podaljšala čakalna vrsta za branje. Toliko zanimivih knjig izide... Ko pridem domov se lotim Tulečega mlinarja. Smukvica Sporočilo je spremenil(a) Smukvica dne 09. dec 2005 15:02:02

sila  

član od: 6.12.2005

sporočila: 80

14. dec 2005 16:11

V knjižnici sem v petek vzela Ne dam svojega otroka (B.Mahmoody) ter od naših avtorjev Poroka iz maščevanja (R.Berni) in Gimnazijec (I.Karlovšek). Čez vikend sem prebrala najprej knjigo od R. Berni - knjiga me je navdušila, je zelo napeto in dobro ljubezensko branje. Naslednjič moram vzet še kaj njenega, nisem vedela, da piše tako berljive knjige. Sedaj sem pri branju knjige od Mahmoody - pretresljiva vsebina, naj bi bila po resničnem dogajanju. Po knjigi je bil posnet tudi film, mislim da je bil letos predvajan na TV, vendar mi je "ušel". Potem me čaka še knjiga od Karlovška - z branjem še nisem startala, vendar sem slišala, da je dobra in zanimiva vsebina. sila

t3ja  

član od: 8.12.2005

sporočila: 8

15. dec 2005 13:37

Prebrala Da Vincijevo šifro - navdušena, izredno zanimiva knjiga, ki te v treutku " zasvoji". t3ja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15826

15. dec 2005 13:41

Mi pa smo na dušek prebrali Castrovo biografijo, zdaj pa listam Meščansko pecivo...Mamamia mamamia

taja  

član od: 16.4.2002

sporočila: 83

15. dec 2005 14:02

oj trenutno sem nekje na začetku knjige Ženske, ki tečejo z volkovi od Clarisse E. Pinkola- branje je tako zanimivo, da knjigo komaj odložim zvečer. Jo je katera že prebrala? Meni je bila knjiga Dana Browna Angeli in demoni bolj všeč kor Da Vincijeva šifra. LP T Taja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtmalaga
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti