Ločevanje živil 90. dni - 5. del

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 233

15. jan 2014 17:47

Bravo sotrpinke uspeva nam ni kaj.

Danes na OH dan jedla testenine z omakico iz pora, bučke, paradižika in paprike.

Iča

katiiika  

član od: 8.1.2014

sporočila: 30

15. jan 2014 18:44

Marjja, odličnoo 

Jaz sem trenutno 9/90, danes beljakovinski dan. Za zajtrk pomaranča in kivi, za kosilo sem naredila puranje zvitke polnjene z zelenjavo ter zeljno solato. Sedaj si grem pa ravno pripravlat paradižnikovo solato s kockami sira :D Sem skoraj čisto pozabila na večerjo, saj sem bila od treh popoldan pa do zdaj zaposlena z izdelavo BrAun oglasa, ki ga potrebujem za faks. No zdaj grem pa res pripravit solato, da ne bom jedla prepozno. Lep večer punce.

katiiika

sandrak  

član od: 10.10.2002

sporočila: 302

15. jan 2014 19:41

da se javim.. sem ga polomila... 5 dni jem prvič šele po 16 uri, brezveze vem, ampak vse dni sem bila na poti, vems starejši sin zbolel. Itak da nisem pazila nase, jedla sem pač kar je bilo, načeloma bistveno manj kot pojem ko sem na ločevalni ampak meni enostavo ni zneslo. Zdaj pa spet od začetka, jutri bom kar na sadnem dnevu, ekr mi še najbolj paše, potem pa začnem z beljakovinimi.

 

drgač ste pa zelooo pridne :)

Pia  

član od: 21.1.2002

sporočila: 21

16. jan 2014 10:12

Punce, žal se vam moram pridružiti. Če smem? Žal zaradi kilogramov, ki se jih je nabralo +5 od novembra do sedaj.

Sem vas že precej brala in priznam, da kapo dol zaradi izkušenj, ki jih imate. Danes imam sicer vodni dan, ker je polna luna, v soboto pa začnem z beljakovinskim.

Lep pozdrav,

Pia

Pia

Rakica07  

član od: 9.1.2014

sporočila: 15

16. jan 2014 10:49

Dober dan!

Pia dobrodošla!

Jaz sem 15/90 in -3 kg glede na to kako sem čez vikend grešila sem pozitivno presenečena.

Danes imam OH in bo na vrsti špinačni burek

Včeraj sem nabavila termo posodo in jo sprobam jutri, si bom doma zelenjavno juho naredila in jo prinesla v službo. Piše da zadrži toploto do 12 ur.

Rakica07

Rakica07  

član od: 9.1.2014

sporočila: 15

16. jan 2014 11:21

Emelie

0,5 lit je 23 eur, 0,75 lit je 27 eur, jaz sem vzela ta večjo. Sem enkrat preko e-buya vzela 0,5 lit za 11 eur samo je bila kvaliteta bolj tako-tako, je bila hrana po 4 urah že skoraj čisto hladna.

Bom jutri poročala kako se obnese.

Rakica07

bršljanka  

član od: 13.11.2011

sporočila: 82

16. jan 2014 11:23

Danes ima OH dan. Za kosilo bodo tortilje, polnjene z dušeno zelenjavo, zraven pa zelena solata. Za večerjo pa dve palačinki z marmelado.

 

Lep pozdrav novim in starim.

bršljanka

barbsrec  

član od: 11.9.2013

sporočila: 25

16. jan 2014 11:41

ojla,

tudi jaz danes OH dan! Za kosilo zeljna solata in pica samo s paradižnikovo omako. Za večerjo ostanki od kosila in kaj sladkega!

 

barbsrec

katiiika  

član od: 8.1.2014

sporočila: 30

16. jan 2014 13:24

Hoojlaaa punce, in dobrodošle vse nove :)

kako smo kaj danes? Moj dan je danes škrobni. Za zajtrk pomaranča in kivi, za kosilo sem naredila pečen krompirček s čebulo ter korenčkom, zraven pa narezn paradižnik. Za večerjo pa še ne vem, se še odločam :) Danes je vadba bolj na stranskem tiru, ker mam nenormalno hude menstrualne krče, tako da bom jutri kaj več potelovadila.  Kaj kuhate dobrega?

 

Želim vam lep dan.

 

katiiika

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

16. jan 2014 16:08

Eh, jaz pa danes v grehu- kos pizze na škrobni dan ne ob 10.uri, ni bil ravno po planu, pa dobro, no. Ob pol4 pa kuhana zelenjava (brokoli, cvetača, grah fižol, korenček) in krompirjeva solata s kislimi kumaricami. Zdaj se pa ne morem premikati, zato bom verjetno večerjo izpustila. Pijem pa Donat, ker ...khm.

marjja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti