Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Rakica07  

član od: 9.1.2014

sporočila: 15

17. jan 2014 9:16

Dober dan,

tudi zame je danes sadni dan...bo bolj zelenjavni .

Včeraj OH minil brez problemov. Jutri pa kuham govjo juho in bom imela govedino in solato.

Kako se obnese termovka sporočim po kosilu

Rakica07

barbsrec  

član od: 11.9.2013

sporočila: 25

17. jan 2014 14:26

Emelie je napisal/a:

Dobro jutro.
Danes zame spet sadni dan. Tudi meni se zdi, da je kar naprej sadni dan. Med tem, ko imam OH dan samo 2x na mesec :)

Emelie

 

kako sem se pa temu nasmejala, res od srca.

 

tudi zame danes sadni dan-že spet :))) Zjutraj za zajtrk jabolka, za kosilo cvetačna juha, popoldan tako kot prejšnjič na sadni dan, pečena jabolka. To me res nasiti za dalj časa. Ker pri meni je tudi na sadni dan problem to, da sem v bistvu cel dan lačna, ker jaz od solate, juhe ali sadja nisem sita.

barbsrec

katiiika  

član od: 8.1.2014

sporočila: 30

17. jan 2014 18:43

Takole je pa izgledal moj OH dan. Za zajtrk sem pojedla kivi in pomarančo. Za kosilo je bila zelenjavna pica iz pirine moke. Za večerjo pa dušena jabolka s polnozrnatimi piškoti in smetano, BOŽANSKA SLADICA 

 

katiiika

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 233

17. jan 2014 19:20

Katiiika nič hudega ti ni bilo. Res božansko izgleda.

 

Iča

Vesna1A  

član od: 19.12.2011

sporočila: 28

17. jan 2014 22:18

Pozdravljene :)

Eko pa se še jaz pridružim :) Sicer vas kar pridno spremljam, in lansko leto sem se tudi neki javljala :) Zdaj pa spet začenjam oziroma danes je moj 33-i dan in - 7kg :) Še 7 kg pa bo prvi cilj dosežen :)

Danes sem imela OH dan in za zajtrk sem pojedla jabolko, malica so bili na vrsti mandlji (namočene v vodi - ful so mi dobri), kosilo (ajdovi rezanci, z ohrovtom porom in gobami plus solata), večerja (čokolada in napolitanke - sem si kupila še ene Crispello od Milke.... tako dobri so zgledali... sem pojedla enega, pa semjih kar zapakirala za v ponedeljek - bojo v službi zadovoljni :))

Jutri pa sadno zelenjavni dan.... Sej bo :) Ko pogledam omaro polno lepih oblekic me kar žene naprej :) No ja, moja omara je razdeljena na štiri Vesne (suha Vesna, normalna Vesna, debela Vesna in ''kaj še ni dovolj Vesna!?) :) 

Punce lepo se imejte in lep večer še naprej :)

Vesna1A

Rakica07  

član od: 9.1.2014

sporočila: 15

18. jan 2014 9:14

Dobro jutro. Najprej poročilo o termo posodi.....super je juha je ostala vroca, tako da sedaj ze planiram kaj si bom  naslednji teden kuhala.

Danes bo goveja juha, govedina in solata.

Vesna cestitke za -7kg.

 

Rakica07

cica67  

član od: 2.1.2014

sporočila: 13

18. jan 2014 9:22

Ojla pince,

 

včeraj sem se mastila z odojkom, res je bil dober, pa tudi tehtnica danes zjutraj ni pokazala več kg.

Danes pa krompirček ali fižolova solata.

Bravo Vesna1A, vse čestitke.

Lep vikend vam želim.

cica67

NETTY  

član od: 26.9.2010

sporočila: 49

18. jan 2014 10:07

Zdravo. Emelie, v knjigi 90 dnevna ločevalna dieta je tudi naslednji recept:

30 dag stročjega fižola, 2 krompirja, 1 srednje velika čebula, 1 žlička olja(sama dam vedno olivno), 2 stroka česna, 1 žlica sladke rdeče paprike, majaron po okusu, sol, poper, 1 žlica sesekljanega peteršilja in 4 dl vode.

Na olju prepražite nasekljano čebulo, dodajte papriko in prilijte 4 dl tople vode. Ko zavre, primešate stročji fižol, strt česen in majaron, solite in poprate. Kuhajte, dokler fižol ni mehak. Pripravljeno jed potresite s peteršiljem. Krompir narežite na kocke in ga kuhajte v slani vodi. Skuhanega postrezite k stročjemu fižolu.

Zraven pojejte kos kruha. Če se vam zdi, da ne boste siti, si pripravite poleg še skledo solate.(sama sem si dala krompir kar v solato).

To je kosilo, za večerjo pa pojeste manjšo porcijo stročjega fižola s krompirjem, seveda brez kruha.

Danes imam OH dan (7.dan diete) in bom imela za kosilo pirine špagete z omako. Sedaj imam 75,4 kg (cilj:67 kg in vsaj pet let vzdrževati to težo naprej).

Vsem ločevalkam želim en lep, pa čeprav siv in deževen dan.;)

 

NETTY

katiiika  

član od: 8.1.2014

sporočila: 30

18. jan 2014 10:20

Emelie, samo pirina moka ;) Hvala drugače :)

Danes je pri meni na vrsti vitaminski dan. Najbrž bom kar celi dan na sadju.

katiiika

Rakica07  

član od: 9.1.2014

sporočila: 15

18. jan 2014 11:51

Emelie, posoda zdrži vročo juho 5 ur zagotovo. 

Rakica07

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti