Ločevanje živil 90. dni - 5. del

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

11. feb 2009 18:05

punce - kere stopnice? Ja tiste na Kalvarijo!!! Tistih 455 stopnic, na katerih vsakič umiram, ko lezem gor! Ampak mi je bila vedno motivacija to, ko sem videla ome lesti tja gor! neika

Vandolina  

član od: 7.7.2008

sporočila: 80

11. feb 2009 18:56

90-dnevna ločavalna dieta (manjka stran za dan 65): http://rapidshare.com/files/2548682/90-dnevna.locev in še 90-dnevna ločavalna dieta - naslednjih 90 dni (nevem če je cela, ker je še nism sprintala): http://rapidshare.com/files/2548011/90-dnevna_locev dol pa potegnete tk, da kliknete na FREE USER pod tistim prvim števcem, počakate, da se odštejejo sekunde in kliknete DOWNLOAD, določite kam jo shranit in to je to. predno boste sneli še drugo datoteko je treba počakat nekaj minut... (napiše koliko) potem pa na isti način... to je to... Vandolina

DEKLINA  

član od: 14.2.2007

sporočila: 24

11. feb 2009 20:55

pozdravljene danes sem imela krompirček in dušeno zelenjavo ,po vodnem dnevu se nisem še nič tehtala tako da upam gre dol čeprav bolj počasi.sem iz Velenja tako če še je katera iz tega konca se naj oglasi.zanima me če katera ve a se vaje iz pilatesa kaj obrestujejo ker namreč telovadim po teh vajah,no sem začela pa dost za nocoj lahko nočko DEKLINA

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

11. feb 2009 21:12

no, jaz sem original iz Velenja, tam imam starše... moram pa priznat, da tak grešim, da mi je kar slabo od slabe vesti...zadnje par dni me ob večerih popade taka nervoza, in sladkarije letijo. Pa celi dan se držim, zvečer pa..... dajte me malo zbrcat in malo volje svoje posredujte, punce. Res mi je brezveze, da to počnem, pa vseeno to delam. Še prihod moža domov mi je premala motivacija, zgleda, ali kaj??? neika

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

11. feb 2009 21:22

Pozdravljeni vsi skupaj! Jaz sem nekaj kilometrov vzhodno iz Ljubljane, je Grosuplje že kar blizu. Upam, da se bomo enkrat dobile na kakšnem srečanju, ko bo tudi vreme že bolj pomladno. Deklina, sem se danes zjutraj stehtala in je še 0,2kg manj kot včeraj. Pilates vaje se obrestujejo, garantiram Jih izvajam tudi sama, ko se namučim na orbitreku. Jutri pa špageti in tortica. Se prav veselim. Bremec2, vztrajnost se obrestuje! sabina69

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

11. feb 2009 21:34

Neika ne bom ti očitala ničesar, ker vidim kako te peče vest. Samo, če boš tako nadaljevala ne boš shujšala. Torej, vzemi se v roke in razmisli kaj pravzaprav hočeš! Se mi zdiš ena taka luštna, pozitivna oseba, da boš zmogla. Danes si grešila zadnjič, jutri pa brez prekrškov naprej. Priporočam ti, da greš zvečer raje na sprehod ali se zamotiš s kakšno rekreacijo. Neika, če sem jaz sposobna shujšati v dobrih dveh tednih 6,6kg, bo pa ja tudi tebi v enem mesecu uspelo. sabina69

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

11. feb 2009 21:50

razumem, sabina.... hvala za vzpodbudo, včasih jo res rabim. Pa tak fajn so oblačila že ohlapna, js ga pa sračkam! neika

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

12. feb 2009 8:35

Pozdrav. Od vodnega dneva je že 10 dni. Šele zdaj je teža spet malo padla. Sem že kar malo voljo gubil. No, pa saj je normalno. Od začetka gre hitro, potem pa vse bolj počasi. Je pa res, da po dobrem mescu dni, ni več take lakote. Tudi sadni dnevi so veliko bolj znosni. Veliko močne volje vsem še naprej ;) sonic

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

12. feb 2009 9:16

Lep pozdrav! Pri meni pa se kg nikamor ne premaknejo odkar sem začela 2.2. Mislim, da vem v čem je vzrok, ker ne spijem dnevno 2 litra tekočine, včasih pa niti pol litra ne. Do zdaj sem izgubila 1 bogi kg. Morala se bom prisiliti, da bom več pila. Zdaj se ravno nacejam z zelenim čajem. Zjutraj sem tudi bila dobrih 5 min na orbitreku, potem pa pojedla 3 kivije. Saby probala bom vsaj malo upoštevat tvoj sistem. Problem pri meni je, da si orbitreka nikakor ne morem postavit pred televizijo, ker nimam toliko prostora. Bom pa probala nekako spremenit razpored. Danes je tako lep sonček na našem koncu, da sem kar dobila nov zagon. Zdaj pa grem v akcijo- moram si malo sobo ščistit, pobrisat prah, malo pospravit. Vsem želim prekrasen dan. Upam, da je tudi pri vas sonček. papa tocka

NAJA74  

član od: 5.5.2007

sporočila: 140

12. feb 2009 9:37

Neika- a stopnice na Kalvarijo Nikoli še nisem bila tam, čeprav vem za njih...približno Ja lahko se skupaj povzpnemo če bomo prišle .... No danes imam za kosilo krompirjevo juho z veliko zelenjave in kos kruha...pojedla sem že 2 jabolki, tako da....vztrajam Kolk pa berem sm vse kr pridne....Neika....bodi pridna lepo se imejte NAJA74

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti