Ločevanje živil 90. dni - 5. del

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

10. feb 2009 14:56

Ojla ste pridne vidim.....kat tako naprej,nimam veliko časa,sem pa poravila seznam in napisala kolk kg je izgubila Deklina....ko bo poln pa ga bomo preleple in komentirala.Moja vaga pa še kar stoji še mal pa bo 14 dni ko se ni premaknila tudi za pol kg ne.......... lp petardica

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

10. feb 2009 16:46

Haj! Jaz sem danes za zajtrk imela suhe slive,ki so se čez noč namakale.Potem je bila do kosila,samo voda.Za kosilo pa 4 pečena jabolka(tako piše v rinini knjigi),vendar nisem mogla več kot tri.Tisto ,ki mi je pa še ostala,sem pa pospravila za malico.Zvečer pa sledi prekršek,pa ne velik,samo 2 kosa morske pice.Mama ima rojstni dan.Do zdaj ni bilo prekrškov,pa mislim,da se ne bi smelo poznat.Bo pa zato zraven še veliko vode.Da se vse skupaj hitreje izloči. Fajn se mejte! Čao! renata69 http://renata69.moj-album.com/

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

10. feb 2009 17:33

Pozdravljeni hujšarji! Kako ste? Vidim, da ste po večini pridni. Danes je moj 9. dan, tak da sem tocka tak kot ti na B dnevu danes, me veseli, da je tako. Do danes sem izgubila 3,4 kg, poleg tega, da sem na Š dan za večerjo grešila, saj sem bila v Prlekiji in so me silili jesti in niso razumeli, da hujšam, tak da sem pojedla 2 kosa zaseke. Sem pa drugi dan imela normalno OH dan, s tem da sem manj pojedla kot bi običajno. Sem zelo zadovoljna, da sem izgubila toliko kg kot sem jih. Moram pa povedati tudi, da najmanj vsak drugi dan eno uro gonim Orbitrek in pa ko se mi da naredim okoli 50 trebušnjakov. Vsem obilo volje in elana. saby

gardelin  

član od: 8.1.2009

sporočila: 73

10. feb 2009 17:44

Ojla! Se moram pohvalit,ker sem zdržala luno. Ni lahko zdržati teh vodnih dni ampak se splača,je občutek fenomenalen.Jutri pa spet mesek ,komaj čakam.Škoda,ker je tako slabo vreme. gardelin

NAJA74  

član od: 5.5.2007

sporočila: 140

10. feb 2009 17:48

Dan vsem! Tudi jaz sem se danes lepo držala lune Upam, da se bo jutri pri tehtanju poznalo! Jutri pa mesekkkkkkk .....njami NAJA74

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

10. feb 2009 17:56

Petardica, zakaj pa meni nisi dopisala 6,4 minusa? Deklina, karnak in jaz smo imele skupaj vodni dan. Sem malo pohitela z vodnim dnem. Drugače bi ga imela ravno na pustno nedeljo. Naja74, jaz sem pa danes imela meso. Ne moreš verjeti, kako paše po takšnem stradanju. sabina69

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

10. feb 2009 19:59

Vem, da bi morala za večerjo jest isto, ampak mi danes to ni dišalo. No, na koncu pa večerje niti jedla nisem, saj nisem bila lačna, spila sem edino en topel kakav- upam, da to ni prevelik greh. Jaz imam tud orbitrek doma pa se nikakor ne morem spravit gor. Saby kako ti uspeva, da si vsak dan tak pridna na orbitreku. Upam, da mi bo jutri uspelo začet- vsaj pol ure na dan, saj bolj dolgo ne bom zdržala, ker nimam kondicije. Lep preostanek večera vam želim tocka

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

10. feb 2009 20:20

jaz sem ga pa biksala danes, na sadni dan...tehtnica je sicer pokazala manj, a nisem bila pridna, res ne. Nervozna sem, ker se mož vrača po polletni odsotnosti, od tega ga nisem videla že štiri mesece in tile zadnji trije tedni se nikamor ne premaknejo. Mislim si, da ne bom nikoli dočakala, da ga zagledam.... od nervoze pa pol jem....ne veliko sicer, ker se mi je želodček skrčil, a dosti, da se pregrešim... neika

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

10. feb 2009 20:21

Tocka, ni panike glede Orbitreka. Sprva sem bila na njemu po 10 min, pol pa sem prišla na 15, 20, 30, 45 in sedaj sem na 60 min in več. Nisem vedla kak se naj prepričam, da bom gonila redno al pa vsak drugi dan. Potem pa sem tisti čas, ko gledam nadaljevanko izkoristila za gledanje + gonjenje in potenje. Tak, da ob nadaljevanki se da. Je včasih težko, a sedaj to počnem zjutraj, na tešče, potem pod tuš pa spijem zeleni čaj. Čez nekaj časa pojem 2 kivija, potem pa letim na wc, mam tako prebavo kot goska ;) hehe. Z voljo in tem, da si po glavi poštimam se da prav vse. Tocka, s kje pa prihajaš? Veš, po mojem ni take panike, če si namesto večerje kakav spila. Jaz tudi zadnjič nisem imela možnosti jesti večerje na B dan pa sem spila belo kavo pa so šli kg-ji prav tako dol. Bravo sabina69 za izgubljene kg-je. Imaš ful lepo ime....skor tako lepo kot moje:) Tudi drugim čestitke, ki vam grejo kg-ji tak uspešno dol. PAPA saby

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

10. feb 2009 20:27

Saby jaz sem iz Maribora. Od kod pa si ti? Upam, da bom tudi jaz dobila voljo, da bom za začetek vsaj 3x na teden na orbitreku. nočko tocka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti