Ločevanje živil 90. dni - 5. del

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

9. feb 2009 14:11

Ojla, tudi pri nas na Dolenskem je sonček že od jutra. No tako, čez vikend sem se kar držala moje diete, le včeraj sem mogla ampak res mogla..... vzeti dva manjša kosa jabolčnega zavitka katerega je naredila moja mami. Takooooo je bil dober. Ja in sem se pregrešila. Danes imam OH dan kot večina vas. Bo šlo. Od 15,49 ure pa je zopet polna luna in seveda jo bom jaz zopet držala. Tiste katere imate danes vodni dan po dieti kar zdržite. Boste videle se bo poznalo na tehtnici. Preverjeno. Imejte se lepo. Se beremo. mial

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

9. feb 2009 15:49

Ojla že kar nekaj časa se nisem javila,nekak mi zmanjkuje časa.V službi je kar nekaj bolnih in je potrbno delati več,potem mi pa za računalnik zmajkuje časa.Te dni sem se malo pregrešila,jedla sem domačo salamo in malo preveč belega kruha...tako da stanje se ni nič spremenilo .Že od vodnega dne mi tehtnica stoji....saj vem enkrat mora samo kaj pa če ta mesec ne bo šlo nič dol.... Rekreacija tudi ni na višku...po 10 urah službe se mi res ne da pa tudi vreme je tako smotano,no danes pa smo imeli malo sončka.. Komaj čakam pomlad da se bomo malo več gibali a ne? Lepo popoldne še naprej.. petardica

NAJA74  

član od: 5.5.2007

sporočila: 140

9. feb 2009 17:13

Lep pozdrav vsem! Dieta kr gre....tu in tam kak kiks...a bo Mial - praviš da je polna luna danes ob 15.49 - bom poskusla, če bo šlo Berem, da ste vse zelo pridne...in tudi fante imamo zraven...super Samo volja in uspelo nam bo Jaz sem se danes zelooo najedla testenin z omako paradižnikovo in solate za večerjo pa sem si spekla čokoladne žepke... ampak jih ne bom, bom videla će bom vzdržala....kajti POLNA LUNA JE Bodo pa otroci moji bolj veseli, ko jih bodo zmazali Pridni bodite....dijo vsem NAJA74

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

9. feb 2009 17:22

petardica, a veš, da meni tudi stoji kilaža presneta...sem razmišljala malo iz "znanstvenega" vidika, pa ne me zdaj napasti, samo logično razmišljam - vsi strokovnjaki nas svarijo, da ko telo strada, vsak naslednji vnos hrane takoj pretvori v zalogo za hude čase - in če je to res, potem je telo tudi prvo hrano po tem vodnem dnevu lepo pospravilo. Ker jaz sem imela po koncu vodnega dne 69 kil, potem pa takoj z čisto malo hrane kar lepo na 70, in potem še malo več...madona... in spet nazaj, zdaj pa stoji že od takrat kilaža! Saj ne bom obupala, je pa res, da bom resno premislila, če bom sploh upoštevala ta vodni dan....eh, kaj govorim, bom poskusila tudi jaz tole luno prebrodit. Danes je bil oh, malo makaronov in solate, prejle pa dva muffina, zdaj pa bom poskusila zdržati do jutri. Itak je sadni dan, bom pač malo kasneje začela "frezati" sadje. lp neika

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

9. feb 2009 17:28

neika točno tako po vodnem dnevu en kg gor in sedaj stoji... petardica

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

9. feb 2009 18:44

Pozdravljene punce! Še sem živa Sem pa imela okrog treh kar krizo, čeprav nisem bila lačna, se mi je začelo kar megliti pred očmi. Ena kavica z mlekom je pomagala, zdaj sem pa zopet vredu. Moj nizki pritisk mi je malo ponagajal. Deklina upam, da ti je uspelo zdržati. Pa saj na koncu le ne bo prehudo. Če smo vzdržale do zdaj, bo še par uric mačji kašelj Zdaj pa grem še malo na sprehod, ker za kaj več rekreacije pa le nimam več moči. Se oglasim še pozneje sabina69

gardelin  

član od: 8.1.2009

sporočila: 73

9. feb 2009 19:05

Ojla! Bom probala zdržat tole luno! Upam,da mi bo uspelo. Pravkar sem prišla z 10 km sprehodain bi tako pasalo kej pojest.Ampak ne bom,rajši bom šla kmalu spat. gardelin

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

9. feb 2009 19:33

no,sem kar malo potolažena,ker nisem sama,da od vodnega dneva 1 kg gor je šla,in zdaj tam čaka bog ve zakaj.ampak vztrajam,čeprav sem močno prehlajena,in sem čez vikend grešila.ampak kg so isti.bom pa najbrž že kar v sredo,po jutrišnjem sadnem dnevu udarila vodni dan.Itak je to moj 30 dan.en dan se mi je zamaknilo,ker sem imela vidni dan z vami.upam,da mi uspe. antaja

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

9. feb 2009 21:58

Hojla! Rabim pomoč.

Imam prijatelja, ki mora shujšati. Ampak tu se pojavi en problemček. On je diabetik in se je odločil, da bo hujšal z ločevalno. Sedaj pa me zanima, če on to sploh lahko začne in na kaj mora paziti, damu nevarno ne pade sladkor. Še ni na inzulinu pač pa na tabletah. Kaj mu svetovati? Ima kdo kake izkušnje s tem, mogoče kak pameten nasvet?

Drugače pa mi kar gre, edino včeraj sem malo grešila. Je pač bil rojstni dan in nisem se mogla upreti tortici. Drugače sem kar pridna, samo malo premalo migam. Po vodnem se mi teža ni zvečala, je pa ostala enaka. počutim se boljše in lažje hodim.

No, jutri pa sadje. Uživajte in hvala že v naprej za nasvete za prijatelja.

Kyara

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

10. feb 2009 0:03

Najbolje Kyara za tvojega prijatelja bo, če se o tem posvetuje s svojim zdravnikom. Edino to se mi zdi pametno. Me, ki smo danes imele vodnega, bomo pa zjutraj izvedele kako smo bile uspešne. sabina69

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti