Ločevanje živil 90. dni - 5. del

gardelin  

član od: 8.1.2009

sporočila: 73

8. feb 2009 18:23

OJla! Ali katera ve ali je jutri polna luna in od kdaj do kdaj ne smeš nič jest ? gardelin

bremec2  

član od: 22.2.2008

sporočila: 64

8. feb 2009 22:18

No, danes je moj drugi dan. Naj malo poročam: včeraj sem zdržala brez problema (gov. zrezek, košček kruha in zelena solata, pa gov. juhca), danes pa je že cel dan kriza. Že zjutraj sem vedla, da bom za večerjo pekla pico. No, za kosilo je bil tenstan krompir, pa solatka, za večerjo pa naj bi bila solata s fižolom. In jaz sem za večerjo dodala še košček (2x4cm) pice! Tolk mi je hudo, ampak nisem zdržala. Sem mogla probat. No, jutri bo pa res pica - sem si jo že kar danes usput spekla - s sirom (pa ne vem če lahko, ma mi je vseeno). Se preveč veselim. Bojim se torka, ko bo sadni dan! Sicer pa je najhuje nekje okrog 2-3 popoldan. Takrat se mi že začne mešat, bi kar nekaj iskala po hladilniku. Pa mož si je speku kokice (ki jih mimogrede sploh ne jem), pa so mi tolk dišalae, da bi celo skledo pojedla. Ah, dovolj za zdaj. Mislim, da sem za začetek bla kar pridna, tako da... (sem zadovoljna in verjamem da bo iz dneva v dan lažje)! Zdaj pa nočko vsem skupaj! bremec2

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

8. feb 2009 22:21

Pozdravljeni vsi skupaj! Ja Deklina jutri bova pa medve trpele. Jaz zase nisem prepričana, da bom zdržala cel dan brez hrane, ko sem pa že zdajle lačna. Samo se izplača malo potruditi, je kar vsem že uspelo. Jutri nam bo pri izgubljanju teže pomagala tudi polna luna v znamenju leva. Mena se začne ob 15.48 uri in traja do naslednjega dne 15.48 ure. Gardelin lahko poizkusiš imeti vodni dan med lunino meno. Sem slišala od tistih, ki so to že preizkusile, da so izgubile tudi 1.5kg ta dan. Veliko, veliko sreče in trdne volje sabina69

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

8. feb 2009 22:30

Bravo bremec2, važno je, da si se odločila narediti nekaj zase. Vsak začetek je težak, ko se ti bo telo navadilo na ta režim prehrane se boš počutila odlično. Nikar se ne boj sadnega dne bolj, kot se jaz bojim jutrišnjega vodnega sabina69

bremec2  

član od: 22.2.2008

sporočila: 64

9. feb 2009 7:45

No, saj vodni dan je še daleč, pa že sedaj ne vem kako bo! Ampak odločitev je padla in treba se bo držat! bremec2

DEKLINA  

član od: 14.2.2007

sporočila: 24

9. feb 2009 8:22

pozdravljene danes pa je na sporedu VODNI DAN joj upam da bo uspelo ker imam za včeraj tako slab občutek cel dan sem vzdržala z sadjem zvečer me je pa nekaj zvilo in sem grešila še vredu da je danes voda pa tako mi je žal da bi nevem kaj nardila ampak kar je je gremo z novim dnem naprej se slišmo zvečer da vidmo kako bo.sabina69 velik uspeha, bom študirala tud na tebe kako ti gre napiš kaj da vidim a si vredu čao DEKLINA

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 702

9. feb 2009 8:25

Živjo!

Tudi jaz imam danes prvi vodni dan in bom poizkusila zdržati do jutri do konca lune, jasno, če mi bo ratalo.

bremec2  

član od: 22.2.2008

sporočila: 64

9. feb 2009 10:40

Punce, držte se! bremec2

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

9. feb 2009 10:51

Ojla! Danes so na vrsti testenine z prelivom,zvečer pa domača posolanka. Prinesla sem jo včeraj od staršev,tam me sploh niso silili.Ker vejo,da resno hujšam.Sicer od zadnjega tehtanja,še nič ni šlo dol,gor pa tudi ne. Držte se! Lep dan vam želim,v Prekmurju je sonček. renata69 http://renata69.moj-album.com/

daby  

član od: 7.2.2008

sporočila: 73

9. feb 2009 11:28

Vodni dan je težak, je pa za zdržat, zato punce, držite se !!!!!!!!!!!!!!!!! SAJ BO ŠLO !!!!! Tudi na Štajerskem je sonček, še en dober razlog za dobro voljo.................. daby

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti