Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

15. okt 2010 21:52

Kako ste? Jaz sem kar OK. Zadnje dneve sem sicer imela bolj slabe. Najprej je bil en katastrofalen B dan, ko me zgrabilo in bi pojedla vseeeee - malo je k temu botrovalo dejstvo, da je nečak praznoval rojstni dan in tisto " vabilo na torto" mi je nad glavo viselo ves dan. In sem zato kar ves dan grešila! ah - in se ni nič kaj splačalo zgaga me je pekla še kar cel drug dan! Ampak le od ene klobase. Fuj! Seveda se je to fajn poznalo na vagi naslednji dan ... no, danes imam sadje in zelenjavo pa sem že "back again" juhu Marna http://marnino-veselje.blogspot.com/

Elča  

član od: 4.10.2010

sporočila: 19

16. okt 2010 11:39

Da se vam spet malo oglasim :D Toti tedn sem "preživela" vodni dan...da ne govorim o posledicah (spala ponoči skor nič, Če pa sem že sem sanjala o hrani, naslednji dan pa take vrtoglavice, da sem na trenutke vidla samo temo ). V glavnem nic fajn...vse kar je blo dobrega v tem je blo, da sem bila naslednji dan res vesela ko sem na tehtnico stopla, kr 1,5 kg manj je kazala . V glavnem, danes je 33. dan moje diete in z dragim se odpravljama na pizzo :D Uživajte dalje Papa Elča

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

16. okt 2010 19:24

Živjo, vas prav občudujem, ko ste tako pridne, tudi če se občasno malo pregrešite. Jaz sem še na začetku, danes je moj deseti dan, tako da za grehe še ni bilo veliko priložnosti :). Nič nisem lačna, dieto načeloma dobro prenašam, moja edina težava je, da sem popolnoma brez energije. V službi še nekako oddelam svoje, doma me pa samo še na kavč in v posteljo vleče. Za šport, s katerim sem prej pridobivala dobro voljo in kondicijo za težje dni v službi in službene poti, se moram prav prisiliti, tako sem brez moči. Bojim se, da ne bom zdržala tri mesece s tako malo energije. A še kdo imel podobne težave ob tej dieti in kako ste jih rešili? Maja motovilčica

s.marinka4  

član od: 12.12.2007

sporočila: 121

18. okt 2010 7:39

Ojla, Motovolčica v tolažbo ti lahko povem, da imam enake probleme kot ti. Kondicija je na psu, sem brez moči in vse tiste hribe, ki sem jih prej obletala z lahkoto mi sedaj delajo kar težavo. Najraj bi se obrnila in šla domov, potem pa na silo vztrajam in potem počasi gre. Tolažim se s tem, da se telo brani in počasi se bo moralo navaditi na drugačen način prehrane. Če pa imaš še nizek krvni pritisk (tako kot jaz) je pa to še en dodaten vzrok zakaj si kot "cuna". Lep dan s.marinka4

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

18. okt 2010 8:37

Marna imava enake probleme, vendar v naši familiyi še kar ne bo konec rojstnih dnevov... Tudi mene grabi, da bi "zbasala" vse v sebe ...  tehnice se na veliko izogibam ...

Sicer je danes moj Š dan. Tale turobni dan me spravlja kar malo slabo voljo ... še dobro da imamo  si bom privoščila dvojno dozo.

 

Pozdrav,

SINDY

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

18. okt 2010 9:50

Da javim mal za nazaj.Vodni dan sem imela v torek,minil je kar dobro in hitro saj sem si naložila en kup dela .Tako sem bila zaposlena cel dan in na hrano res nisem kaj dosti mislila.Popoldne sem spila samo malo čiste juhe in po njej nisem čutila nobene lakote več.

Vaga je pokazala 4kg manj .Men je to čist ok.Ker neki stradat res ne morem.

Če grešim pač grešim.100% se nikoli ne držim ničesar.In majhne pregrehe nam samo polepšajo dan.

Vse čestitke vsem in kar tako naprej

kriznana

aloe  

član od: 6.11.2009

sporočila: 29

19. okt 2010 19:56

Pozdravček vsem, ki se trudite s to dieto! Tudi sama sem hujšala po tej dieti a sem vse kilograme pridobila nazaj. Ja tako je to, žal! aloe

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

21. okt 2010 8:29

Kako ste danes, ko je tak lep sonček? Jaz imam ob takem vremenu toliko energije, da bi jo lahko še izvažala. Se kar bojim turobnih meglenih novembrskih dni ... no, pa saj jih je že zdaj bilo nekaj. Z dieto lepo napredujem. Če bom danes, ko imam škrobni dan se lepo držala, bom jutri že prestopila zame magično mejo (pod 70 kg). Jupi!!!! Aloe - tako je samo zaradi nas. Če ne bomo v glavi napravili klika in spremenili način prehranjevanja, bomo res ves čas v začaranem krogu. Nobena dieta ni čudežna. Marna http://marnino-veselje.blogspot.com/

babsi80  

član od: 14.5.2010

sporočila: 7

21. okt 2010 20:25

Pozdravljene Sem popolnoma nova na forumu in na dieti - danes moj prvi vitaminski dan :) Zaenkrat nimam še nikakršnih težav, no mogoče malo s prebavo (predvidevam da se telo čisti), saj sem čisto na začetku. Za vsak slučaj, v primeru krize, pa sem se odločila pridružit forumu za kakšne vzpodbudne nasvete in ideje, ki vidim, jih imate veliko. Za zaključek pa naj še povem, da sem začela z 78 kg, moj cilj je pod 70kg. Lep pozdrav vsem. babsi80

s.marinka4  

član od: 12.12.2007

sporočila: 121

21. okt 2010 20:47

Pozdravček vsem Babsi80 dobrodošla med bolj ali malo manj vztrajnimi ločevalkami. V glavnem nam gre dol ,enim malo hitreje enim malo bolj počasi. No jaz spadam med tiste bolj počasi, ampak se tolažim, da bom prišla do željene teže v nekaj mesecih. Sicer pa se lepo imejte še naprej. lp s.marinka4

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti