Ločevanje živil 90. dni - 5. del

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

27. jun 2010 19:04

Drugi vodni dan, jutri. Držite pesti. dreamjob

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

27. jun 2010 21:26

o, saj bo šlo, kar pogumno regica

živilka  

član od: 30.3.2010

sporočila: 22

1. jul 2010 12:51

živjo! Zadnjič sem se oglasila v začetku maja, ko sem nabavila adamov kruh. Nisem vedela ali ga lahko jem na B dan. Potem pa sem ravno v reviji Rina zasledila, da ga priporočajo za hujšanje in tudi za vzdrževanje teže po ločevalno. Res se obnese. Poleti je tudi veliko sadja. V glavnem gre tehtnica res poooočasi dol ampak važno da gre. Moj cilj je, da izgubim še 5 kg in potem to vzdržujem. Včasih vodni dan zlahka prenesem, včasih pa me ful boli glava. Pred leti sem imela vodni dan na polno in prazno luno. Tudi tako sem vzdrževala težo. Ampak potem sem druge dni jedla normalno ali še več. Ko gremo na morje, bo mogoče malo težje. Treba se bo organizirat. Adamov kruh si bom spekla za sabo, ostalo bom nabavila dol. Najbolj me skrbijo vonjave po čevapčičih v kampu. Pa še pivo je moja šibka točka. Bom probala. Malo pa se lahko prekršim, saj bom na dopustu. LP; živilka

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

4. jul 2010 13:34

Živilka, upri se vsaki skušnjavi posebej, predvsem pa ne dovoli, da te ljudje prepričujejo v majhne grehe. Jaz jim, takoj ko začnejo:" Daj, no, saj lahko malo poješ...." zabrusim, da je res nesramno, da me skušajo omajati v moji odločitvi, namesto, da mi pomagajo in me spodbujajo naj se ne prekršim. Ponavadi utihnejo in malo razmislijo in kmalu jim je jasno, da je zame dovolj velika skušnjava vonjat ali gledat hrano, ki jo jedo ostali in potem jim je sram ter mi skušajo pomagat. Drži se in ne daj se prehitro, en greh vodi v drugega in pol gre vse v maloro. dreamjob

karmenka  

član od: 17.7.2007

sporočila: 69

9. jul 2010 19:23

Ojla, sem v fazi 90- dnevnega vzdrževanja, ki bo po mojih izračunih trajalo do 16. septembra, potem pa začnem novo rundo. Bilo je uspešno - 15 kg, pa še en sedaj v vzdrževanju. Moram pa povedati, da se počutim izvrstno. Se pa nisem držala vseh navodil - gibanja in pitja je bilo absolutno premalo. Sedaj, ko začenjam dopust, se bom bolj disciplinirala. Vsaj še kakšnih 5 kg moram izgubiti. Ločevanje pa je že skorajda v moji navadi. Vsem, ki se trudite želim veliko uspeha!Pa čim manj pregreh. karmenka karmenka

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

9. jul 2010 21:19

Bravo Karmenka... ...upam, da bomo vsi imeli tvojo vztrajnost. Jaz imam danes OH dan, do konca diete pa še 3 tedne. Potem pa se pravo delo šele začne. Imam pa vprašanje: po dieti sledi 90 dni ločevanja znotraj posameznega dne, potem pa naj bi sledilo še 90 dni brez ločevanja, kajne? Se pravi...ponovno se lahko na dieto podam 180 dni po koncu diete, ali se motim? Hvala za odgovor. Držite se. dreamjob

PepaPujsa  

član od: 10.7.2010

sporočila: 3

10. jul 2010 15:37

Pozdravljeni vsi na forumu! Sem čisto sveža članica in kar je najpomembneje, tudi nova sotrpinka pri hujšanju. Z danajšnjim dnem pričenjam z ločevalno dijeto. Vidim da je forum v poletnih mesecih malo manj obiskan, vendar upam, da to ne bo ovira, da me sprejmete medse. Ponosna sem nase, da sem se odločila za hujšanje (spet ). Težo moram znižati zaradi boljšega počutja. Oklestiti moram svojih 96,4kg na cca 75kg (to je prvi cilj), moj višina 165cm. Želja je velika, upam, da bom dovolj močna da speljem ta projekt. Vsekakor bom vesela vsake spodbudne besede. Torej lep pozdrav še enkrat vsem. PujsaPepa PepaPujsa

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

10. jul 2010 17:37

No naj se še jaz po res doooooolgem času malo oglasim. Na dieto sem šla skupaj z ostalimi nekje februarja,začela sem mislim,da z 99,5kg.Hitro sem izgubila nekaj čez 3kg potem pa se mi je vse ustavilo.V prvi vrsti sem izgubila voljo.Nekaj motivacije pa mi je padlo tudi zaradi zelo slabih zdravniških izvidov ,ki sem jih dobila.Tako sem kaj kmalu dobila nazaj tiste 3kg pa še nekaj za povrh.Utapljala sem se v lastni bedi in samo jamrala ter jedla.Ko sem ponovno stopila na tehtnico je ta kazala 102,2. Pri tem pa sem si rekla konec.Ali se vzamem v roke in živim ali se nažiram,do konca.Na srečo je zmagala prva stvar.Vpisala sem se v fitnes ,začela z redno vsaj 3xtedensko vadbo,spremenila prehrano(večinoma jo ločujem) . Tako sem od 10 3. do 20.6.izgubila 13kg. In čeprav imam sedaj malo prehranske pavze nisem dobila še nič gor.Naslednji teden začnem ponovno poleg telovadbe še z ločevanjem.Saj mi je zdravnik naložil še vsaj5-10kg manj(zaradi operacije,ki sledi). Odločila sem se ,da naredim konec s kg enkrat za vselej.Vem,da bo potem potrebno tudi vztrajati,ampak bo lažje saj bom težo morala le vzdrževati.Tole je zamene prepovedano Zato PepaPujsa potrebno je res dosti volje in motivacije.Upam,da ti bo uspelo.Pa poskusi še malo telovadbe zraven,boš videla,da bodo rezultati boljši. Madona sem pametna,če bi tekšne nasvete sama poslušala pred nekaj leti bi bila danes bolj zdrava kriznana

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

10. jul 2010 21:41

Pujsa Pepa pozdravljena med nami. Kriznana tebi pa bravo za doseženo in čim več vztrajnosti še naprej. dreamjob

karmenka  

član od: 17.7.2007

sporočila: 69

11. jul 2010 22:53

Dreamjob, po navodilih iz priročnika - vsaj tako se spomnim, po 90 dnevnem vzdrževanju lahko takoj začneš znova. Ločevanje naj postane doživljenjski stil prehranjevanja. Zato mislim, da bi z "normalno" prehrano vse pokvarila. Tako je moje mnenje po prebranih navodilih - upam , da sem razumela pravilno. Veliko volje in uspeha vsem, ki ste se odločili. Zelo dobro je, če imaš še koga v bližini ali celo v družini. Midve sva ločevali skupaj s hčerko. Ves čas sva govorili samo o hrani - kaj bo jutri, kakšen dan? Kateri jedilnik bova izbrali? ... LP karmenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti