Ločevanje živil 90. dni - 5. del

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

5. maj 2010 17:37

Hej, hej... ponižno javljam, da se pridružujem preštevanju dni in obrokov in pričenjam z dieto. :) No pravzaprav sem pričela pred dnevi, danes je moj prvi sadni dan. Zaenkrat ok. Imam pa vprašanje...kam spadajo beluši? Sedaj je sezona pa bi se prilegli. Vztrajajte in držite se, saj bo hitro mimo. Lp Dream dreamjob

beba  

član od: 1.2.2005

sporočila: 91

8. maj 2010 18:33

Čestitke vsem, ki vztrajate.....sem jaz tudi 1x LP beba

branka171

sporočila: 218

8. maj 2010 20:22

zdravo se malo oglašam, da se zamotim, ker imam manjšo krizo :(( Veliko uspeho vsem ki vztrajate branka171 Sporočilo je spremenil(a) branka171 dne 08. 2010 20:23

Edija  

član od: 28.3.2009

sporočila: 26

9. maj 2010 15:13

Ojla! dreamjob beluši...jst mislim, da jih lahko ješ vsak dan. beljakovinski - z jajci škrobni - z rižem oh - s špageti vitaminski - v solati jst se ne držim več..je že minilo 90 dni..zdej kr mal po svoje..tudi grešim seveda...je šla še ena kilca dol...sm na 59:)))) kr razlika od 72:))) nism pa še zadovoljna...kg ok, postava pa še ni čist kot bi mogla bit..sledi nosečnosti ostajajo..grrrrrrr...sam še za pod nož sm...mal heca:) kako ste ostale? je bolš ker je lepše vreme a ne? mene je zima ful matrala:( lp Edija

živilka  

član od: 30.3.2010

sporočila: 22

10. maj 2010 10:45

Živjo punce, rabim pomoč. Nabavila sem ADAMOV KRUH. Mislim, da ga lahko uporabljam tudi na B dan. Rada bi še vaše mnenje. Pripravljam se na ločevalno. Ali lahko pri ločevalni dieti (ko imaš beljakovinski dan) ješ adamov kruh- kruh brez ogljikovih hidratov. Tale kruh pa vsebuje predvsem beljakovine in samo 1,9gOH/100g. Kupiš mešanico za peko in si ga spečeš doma. Sedaj ga jem zvečr, namažem s pusto skuto in zraven solato. V bistvu že ločujem B in OH, ampak ne po dnevih - ampak po obrokih. Mi ful odgovarja. Tako, da bom najbrž pristopila k tej pravi ločevalni po dnevih. Ne vem, če bom zdržala 90 dni. Vmes imamo dve poroki. živilka

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

9. jun 2010 18:13

Edija, najlepša hvala za odgovor. Za mano je že več kot mesec dni diete, torej tudi vodni dan in zaenkrat je ok. Najbolj me razočara OH dan, ko mi pravzapra sploh ni do sladice, ki se je pred tem veselim dneve. Tragedija, in to jaz, ki obožujem sladko. :) Je pa poletje super kar se sadja tiče. Zelo pestro. Trenutno obožujem češnje in lubenico. Držite se, vsi ki se borite s koligrami. Dan na dan, kilce grejo stran. dreamjob

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

19. jun 2010 1:40

Kje se skrivate vsi? Nič kaj zgovoren ni tale forum zadnje čase. Moram poročat, da je tale dieta prav nalezljiva. Sedaj se je zanjo odločila še prijateljica na drugi strani Atlantika in pa cela družina znancev. Vsi, ki še vztrajajte, držite se. Jaz imam jutri sadni dan. dreamjob

jovita  

član od: 8.7.2007

sporočila: 394

19. jun 2010 7:09

Pozdravljene/pozdravljeni (bodoči) dietniki, od oktobra 2009 ločujem z vmesnimi epizodami porednosti . Izgubila sem 15 kg - počaaasi, vmes je bilo obdobje kakih 3h mesecev, ko nisem izgubila niti grama, pa tudi pridobila ne.. zdaj se zelo zelo počasi spet topijo. Napisala bom nekaj informacij, za katere si želim, da bi jih tudi sama imela pred/tekom hujšanja: Mogoče je kaj podobnega napisano že kje prej, se opravičujem, nisem brala. Hkrati pa se zahvaljujem za super recepte. Najprej ena za srečo... 1. Zamenjava klasičnega orenk zajtrka za sadje in sokove do 12h se je (vsaj pri meni) izkazala za od začetka najtežjo, ampak najuspešnejšo metodo - ko sem se držala 100% so kile letele, ko pa ne pa ne... 2. Dobro se je ukvarjat z nekim športom, ki učvrščuje telo - npr. pilates (Windsor - 20 min CD), da triumfa ne zmanjša pogled na volančke povešene kože. Pa tudi dokazano je, da mišičasto telo v mirujočem stanju porabi več kalorij kot bajskasto. 3. VODA - je najpomembnejša zadeva, ne smete pozabit pit, voda "odplaknjuje" maščobo in strupe iz telesa. V bistvu je to to. Super je, ker nisi glista na obisku/rojstnem dnevu..., ki ne je tega in onega, ker je na dieti. Pač vidiš ponudbo in se odločiš, kakšen dan bo.. B, OH... Veliko uspeha. jovita

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

19. jun 2010 21:57

Živjo punce pa mogoče kakšen moški. Po dolgem času se vam javljam. Kot veste sem po končanih 90 dneh nadaljevala. Do sedaj sem izgubila še en dodaten kilogram, gor ni šlo pa nič, čeprav se sedaj ne držim tako strogo. Počutim se pa odlično in bom nadaljevala.Imam podporo mojega dragega, domačin in kolegov. Tako kot sem sama slišala, boste verjetno, ali pa ste, slišale tudi ve; kaj boš hujšala, k boš itak vse nazaj dobila pa še več. Če se bom držala podobne prehrane, ne bo prišlo nazaj, vsaj ne toliko. Meni takšen način prehrane odgovarja pa še počutje je prfektno. Tako da, vse ki ste na tej dieti vztrajajte, splača se, vse ki se odločate, poizkusite, izgubit nimate kaj, razen kilogramov, dobite pa lahko zelo veliko. Že zadovoljstvo ob kopnenju kilogramov je velika nagrada, vsaj meni je bila. Lepo se imejte barbay

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

20. jun 2010 22:14

Spet se malo javljam in poročam, da se nezadržno približuje moj že drugi vodni dan. Hura! Sploh si nisem mislila, da bo šlo tako hitro. No, danes sem zaključila proteinski dan, ki je bil v znamenju sira, jutri pa še kolebam med rižoto z zelenjavo in curriejm ali pa mladim pečenim krompirčkom in solato. Zaenkrat se nagibam h krompirčku. Kaj pa ostali kuhate jutri? dreamjob

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti