Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

9. nov 2004 12:34

Hoj aisha 3012! Mislim, da juha z rezanci ni prekršek na OH dan, saj rezanci so itak testenine, ki pa so dovoljene. Tudi jaz sem si na zadnji Oh dan zakuhala zakuho v juho, ker mi testenine z omako sploh ne dišijo. Glede vodnega dneva: jaz se ga držim, je pa čisto na tvojem a ga upoštevaš. Res pa je, da je kar nekaj takih na forumu, ki ga niso upoštevali in so imeli npr., 2 sadna.... Jaz osebno mislim, da mi ne bo škodilo, če se enkrat na mesec telo prečisti. Zdaj med 3MD pa se jih še bolj strogo držim, ker sem se na začetku odločila, da izpeljem dieto kot se spodobi do konca. In kasneje ne bom mogla ugibat, kako bi bilo, če bi se še tega držala. Bo rezultat boljši? Tega ne vem. Vem pa zagotovo to, da bom ponosna nase, ko dosežem svoj cilj, z čim manj prekrškov. Še to, po moje ima vsak občutek, da ne bo zdržal brez hrane. Vendar ni vredno ob prvem dvomu vreči puške v koruzo. Poizkusi, verjamem da boš spoznala, koliko je dejansko sposobno tvoje telo in duša in prepričana sem, da boš po uspešno izvedenem vodnem dnevu še bolj odločena, bolj motivirana in predvsem bolj prepričana sama vase in tvoje sposobnosti. Meni je prvi vodni dan dal ponoven zagon in še več volje, da vstrajam naprej. Tisti , ki na svoji poti k cilju ne na naleti na težave je lažnivec, Ali pa njegova pot morda ni prava. Le tisti , ki si upamo spopasti z težavami, bomo na cilj prišli kot zmagovalci. Zmagovalci, predvsem zato, ker bomo vedeli, da smo vse dosegli z svijim delom in trudom, in da se težavam nismo v naprej izognili, ampak smo zbrali pogum in se z njimi spopadli. ZATO SPOPADITE SE S SVOJIMI VSAKDANJIMI TEŽAVAMI, IN OBČUTITE ZMAGOSLAVJE NA SVOJI KOŽI ! GREMO NOVIM ZMAGAM NA PROTI! Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

9. nov 2004 15:29

Slončica čestitke- BRAAAVOOOO. Vse na novo prijavljene dobrodošle- vam bodo pomagale tiste "stare" mačke, ki na vsa začetna vprašanja vedo odgovor. Jaz sem tudi šele na 20.dnevu. U šit kmalu bo voda.... ups, glede vode sem odločena da poskusim, a kolikor sem danes na sadje lačna-bom raje počakala- ker ne vem ali bom zdržala ali ne. Če ne bo šlo sem se pa odločila, da bom jedla sadje. Danes sem pa malo grešila- hudo lačna- že od zjutraj in sem si preje naredila zeljnato solato in pol konzerve fižola in čebulo. Če je to hud greh pa naj bo, ker če ne bi nekaj pojedla na daljši rok prebave, bi bilo čez eno uro res hudo. Hvala za lepe besede Rožica. Jaz se tehtam jutri- za statistiko, čeprav v zadnjih treh dneh ne padem nikamor. Leze- se tolažim da maščo topim. Jutri povem mere in uspeh. LP mici_33

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

9. nov 2004 15:42

Mici, me veseli da ne odnehaš takoj, treba je biti optimističen in poizkusiti. Če ne poizkusiš, ne veš ali zmoreš. Pa ne odnehat, ko prvič zakruli v želodcu. Najtežje je pa zvečer, vsaj zame. Se psihično pripravjam na večer, ker če zdržiš ob vodi in čaju do takrat se res ne splača odnehat. Maychi, Sy kako se držita ? LP Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

9. nov 2004 16:15

Živijo. Mici_33 pozkusi z vodnim dnevom. Tudi jaz sem mislila, da nikakor ne bo "ratalo", ker sem na sadnih dnevih tudi bila lačna. Ampak sem prvega preživela brez problemov, danes pa tudi za enkrat gre-in bo šlo do konca. Je pa res, da se ne smeš smilit sama sebi v stilu "kako je grozni, da ne smem nič jesti! ampak moraš to vzeti kot nekaj pozitivnega. Jaz sem danes naprimer skuhala kosilo za družino, pa ni bilo nobene panike (čeprav sem mislila da bo). Pa še z njimi sem sedela za mizo, ko so se mastili. Rožica, ni boljšega, kot to, da bomo jutri takooooooo ponosne same nase, a ne? Uživajte, grem na kozarec vode! Lp, maychi

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

9. nov 2004 16:40

Dobra ste, držte se, ja to je pa res škoda, ko si cel dan pri stvari, pa si zvečer pokvariš.Meni pomaga gibanje- mi gre hrana ven iz glave, ne vem pa koliko bom pri moči na vodni dan. Moram še pogledat na kateri dan pride- bom pa ležala. Mene trenutno najbolj zdeluje mraz. Na sadni dan se kar rukam. Danes sem šla v Bohinj dopoldan- je tako naletaval sneg- pravljično lepo. mici_33

aisha3012  

član od: 19.5.2004

sporočila: 41

9. nov 2004 19:22

rožica nisem mislila sebe gled vodnega dneva. glede na to, da sem se večkrat postila, ampak res je pa da nikoli samo z vodo. lune mi pa nikol ni ratal. to pa verjetno samo zato, ker je nikoli nisem poizkusila tako, da bi bila od jutra do večera. začela se je ponavadi nekje sredi dneva, ko si še lahko kaj pojedel. če pa že NEKAJ poješ pol pa ne smeš nič več...težji so mi npr. sadni dnevi, kot pa dnevi, ko sem bla na postu. lep dan!

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

9. nov 2004 19:44

Saj tudi jaz nisem imela v mislih tebe. Si samo vprašala za mnenja drugih in jaz sem ti podala mojega. Sem pa tebe in vse ostale skušala nagovoriti, da je vredno poizkusiti prej, da se odločite, da vodnega dneva ne boste izvedle. Saj na vodni dan lahko uživaš tudi čaje, bistre juhe, limonado,... in ne samo vodo. Mislim, da ne bi smela imeti težav, glede na to, da že imaš izkušnje z postenjem. Vsekakor je vredno poizkusiti. Pa brez zamere, jaz v mojem sporočilu ne vidim nič zlonamernega, če tebi zgleda tako se iskreno opravičujem! Res je, da sem na začetku nagovorila tebe, vendar sem spodaj navedla le moje mnenje, ki se nanaša predvsem name. Lep večer še naprej! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Amelie  

član od: 2.5.2004

sporočila: 42

9. nov 2004 20:53

Lp, pa sem zopet tu... danes bom bolj kratka. Dan je uspel in res je dober občutek ko se zvečer uležeš v posteljo in ugotoviš, da se sploh nisi pregrešil in da si danes zmagal. Pa še nekaj je zanimivo. Ta dieta mi da velik energije. Glede na količino hrene ki jo pojem precej nenevadno... Kosilo je bilo odlično. Pire krompir z gobovo omako. Sem namreč velika ljubiteljica gobovih jedi. In še hvala bogu, da so nevtralno živilo (?) Jutri bo gobova juha in... čokoladica. Komaj čakam. Pa sej je kr hitro 4 dni mimo... Ja, en problem mam. No pravzaprav ni problem. Odločila sem se da spijem na dan dva litra vode. Vse lepo in prav, ampak počutim se tako ˝polno˝ :) Če ma katera kakšen nasvet... Lp, Amelie

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

9. nov 2004 21:43

Dober večer! Končno imam spet čas, da se vam malo pridružim. Joj, koliko ste se spet razpisale. Najprej porabim pol ure, da vse to preberem. "Tanove" lep pozdrav in takoj nasvet: NE OBUPAT!!! Če ste se enkrat odločile, vztrajajte do konca in mislim, da boste oz. bomo po treh mesecih lahko res ponosne nase. Sej mam tud js kak dan ful krizo, a se premagam. Je pa grozn težko gledat, ko se drugi tako mastijo, da si zraven potihem želiš da bi bil lahko med njimi. Js sm mela en dan tako krizo in to zvečer(!!!), da mi je šlo kr na jok. Sama seb sm se smilila in se "spraševala" zakaj moram bit ravn js tista uboga reva, ki se že cel živleje bojuje s kilami,... Ampak tok me pa vseen drži, da nočem prekint. Sej u bistvi lahk skor vse ješ, a js bi ponavadi ravn tist kar ni tisti dan na vrsti. Ja punce zdej pa res ne vem al me res vse čist ignorirate al kaj? Že dvakrat sm vprašala pa nč in zdej tretjič sprašujem: A JE ŠLA KATERA PRED ALI MED DIETO K ZDRAVNIKU, DA JI JE ZMERIL PRITISK IN POSLAL V LABORATORIJ? Upam, da bo katera tokrat odgovorila!!! Še nekaj me zanima: ali je tu še kakšna "uboga reva" kot jaz, ki bi rada zgubila (ne samo med to dieto ampak nasploh) vsaj 30 kg? Prosim, naj se javi, da vidim, če je še katera tak bošček kot jaz. Sej, drgač sm pa do sedaj kr zadovoljna z izgubo teže in komaj čakam 1. vodni dan ( v ponedeljek, 15.11.) da se še zmerim, ker na vagi pa itak vsak dan stojim. Sm zadnjič zgubila en prstan. Najprej sm bla ful žalostna, a še v istem hipu pa vesela sej to je znak, da hujšam. Imela sem pa velik sreče obenem, ker se je to zgodil doma in ga je moj fant kasneje našel. Dons sm se pa kr razpisala, a ne? Pa naj bo dovolj za danes. Dobr se mejte, pa bolj stran od hrane glejte!!! kokos

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

9. nov 2004 21:58

Zivjo, prisla sem pod 70 kg!!! Nisem cisto sigurna, ali mi je to uspelo ze tud enkrat poleti... a sem spet tu! Juhuhu! Odlocila sem se, da bom speljala kar cele 3 mesece (pred dieto sem mislila le na 2), ker sem ze v toku in skoraj nima smisla prekiniti (pa "premalo" sem shujsala do zdaj ). Bom pa tudi tokrat prestavila vodni dan in ga torej nisem imela danes, ampak ga bom imela cez en teden. To pa zato, ker bomo sli cez vikend na obisk in ciljam, da bo to ravno na tisti dan, ko bom imela oh (da me ne bodo spet kaj zbadali). Drugace sem dobro, le malce utrujena zaradi faksa in poti. Tudi mene zanima moje stanje krvi in pritiska, ker nisem bila na taksnih testiranjih ze od nosecnosti dalje, tj. 3 leta. Ne bi bilo slabo prekontrolirat. Drzite se naprej, jaz vztrajam! Sy mimogrede: jaz sem vodni dan v "spomladanski dieti" 2x speljala tako, da sem drzala kolikor dolgo se je dalo, potem pa sem spila kaksna pol litra 100% sadnega soka. Pa spet ponavljam: zeleni caj zapira lakoto in je zelo zazelen pri nicelni dieti. Sporočilo je spremenil(a) Sy dne 09. nov 2004 22:01:03

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti