Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

afrodita  

član od: 5.8.2004

sporočila: 20

8. okt 2004 12:10

Moj prvi vtis je, da je to malo preveč hrane za uspešno hujšanje. Ampak po moje vsaka dieta deluje, če se je držiš vsaj do neke točke, ko se ustavi. Potem pa je potrebno ali zmanjšati količino hrane ali povečati telesno aktivnost, da se vsa ta stvar premakne naprej. Ob branju vse te hrane sem postala lačna kot volk. Pojedla sem en jogurt Danone brez maščob. Po službi moram po svoje in tuje otroke v šolo in vrtec potem pa takoj naprej v glasbeno šolo na balet, tako, da bo danes moj prvi pravi obrok okoli 17. Pa še to ne vem kaj bi jedla. Včeraj sem že zjutraj imela preblisk za rižoto z gobami, danes sem pa čisto brez ideje. afrodita

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

8. okt 2004 12:21

Ja, res je tako pri redukcijskih dietah kot ti pravis, zato jaz med 3MD nisem nic telovadila, ker se dobro poznam in bi se mi slej ko prej ne ljubilo vec... tako, da sem telovadbo prihranila za cas po dieti. Bom pa tole poskusila in videla, kako bo na meni delovalo. Po hitrem pregledu je najvec beljakovin in precej manj OH. Mi je pa vsec, da lahko vmes 3 dni jes normalno. No, bom porocala kaksni so uspehi. Moja sestra je enkrat hujsala po podobni metodi kot 3MD, potem je dobila neko dieto, beljakovinsko po kateri naj bi v 14-dneh shujsal 5 kg. No, ni se je drzala 100% in je shujsala za 2 kg.... na prvi pogled se morda res zdi, da je hrane veliko. V koncni fazi pa je od posameznika odvisno koliko bi pojedel. Meni se ne zdi, da je prevec....No, bomo videli. Imas danes B dan, da si jedla Danone? Aja, saj si rekla, da nisi na klasicni 3MD.... JamieO

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

8. okt 2004 12:40

PO MOJE HUJSATI PREHITRO NITI NI ZDRAVO, ZATO TU 3 DNEVI NORMALNI, KER CE DOBRO POGLEDAS, NAJ BI PO TEJ DIETI SHUJSAL SKORAJ 12 KIL NA MESEC - TO JE MNOGO PREVEC. HITRO HUJSANJE RES NI ZDRAVO!!!!!!! PROBAJTE, JAZ OSEBNO JE NE BI, SPLOH SO PA TAKO HECNI OBROKI, RIBE, MESO, PA KR VSE V ENEM DNEVU. TA SE MI ZDI TAKA DRAGA DIETA. MENI JE RAVNO FAJN 3MD, KER MAM FUL ZELENJAVE NA VRTU TRENUTNO IN JE SUPER POCENI. KAJTI KENEKAJ JE RES, DIETE SO DRAGA STVAR NI KAJ!! JST BOM SE MAL NA 3MD, ME VCASIH MINE, AMPAK SE HITRO POGLEDAM V OGLEDALO :) Lars

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

8. okt 2004 12:49

Živijo! Ja čudni smo res ljudje -vse mogoče diete bi probali samo manj jest pa ne,kar bi močno pocenilo zadevo.Tu je toliko mesa v enem dnevu kot ga jaz ne pojem cel teden.Pri tej dieti bi imela sama s sabo polno dela kje so pa še ostalii štirje,ki so tudi lačni.Bomo kar pri 3md ostali,ti Jamieo pa poročaj o rezultatih. Jaz imam danes beljakovinski dan pa bi najraje kar mlekarno oropala tolk mi vlečejo mlečni izdelki.Upam,da bo lepo vreme čez vikend,drugače bo težko zdržat do ponedeljka brez grehov. Lep konec tedna vsem ! jesen

afrodita  

član od: 5.8.2004

sporočila: 20

8. okt 2004 13:07

Jest sem se pred začetkom hujšanja dobro zamislila o svojih prehranjevalnih navadah. Priznam, da nisem ena od tistih žensk, ki trdijo da se zredijo od zraka. Sama dobro vem od česa imam toliko viška kot ga imam. Res je, da sem si kile nabrala v drugi nosečnosti, ko sem morala mirovati ampak opravičila, da jih v dveh letih in pol nisem spravila dol pa res nimam. Tako, da sem prišla do tega, da moram jesti NORMALNO, če že ne manj kot prej. Kot marsikatera ženska imam večino diet v malem prstu - no JamieO priznam, da sem za tvojo slišala prvič - in sem se odločila potegniti iz njih tista pravila, ki so najprimernejša zame in se jih bom tudi lahko držala. Moja osnova je 3MD, to pomeni, da sem še vedno na nek način vaša. Samo dnevov se ne držim, ampak jem hrano, ki mi v tistem trenutku odgovarja afrodita

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

8. okt 2004 13:14

Lars! Iz izkušenj sklepam, da ni panike, če spuštis kakšen dan. Včasih pač ne gre vse po načrtu... Sicer sadne dneve naravnost obožujem! Danes imam OH dan in se ga tudi veselim malamisha

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

8. okt 2004 13:16

Živijo! Prebrala sem o dieti, katero je napisala JamieO, vendar si ne morem predtavlajti takšnega načina prehranjevanja. Da bi za zajtrk jedla puranje meso ali piščanca s testeninami... Jaz vsako jutro pričnem z obrokom sadja-že približno 1 leto, tako, da se mi takšni obilni obroki, kar upirajo, če samo pomislim nanje. Tako da definitivno ta dieta odpade pri meni. Katerim pa je dieta všeč, pa kar pogumno! JamieO-držim pesti, da bodo kile šle čim bolj dol!! Lars-tudi meni se zdi, da je kar drago, še posebej če moraš kupovati živila za 4 obroke na dan. Pri 3MD pa tudi jaz uporabim vse kar imamo doma, zaren za B dan, ko dokupim meso ali ribe. Lepo se imejte, maychi

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

8. okt 2004 13:16

Ha-ha punce, saj sem pred objavo te diete rekla, da ce zanima tiste, ki so ze dale skoz 3MD in ki bi zelele dieto ponoviti, a se ne morejo spraviti k njej. Tistim, ki pa ste na zacetku ali sredi 3MD sem itak priporocala, da ostanete na njej. Jaz pac rabim spremembo, saj sem bila 3 mesece na 3MD, septembra podaljsevala, a se mi ni in ni uspelo drzati... ker sem se enostavno navelicala. Pa po mojem je problem se v tem, ker imam sedaj idealen ITM in s 3MD ne gre vec, who knows. No, ce bom probala tole, bom itak le za 11 dni, da vidim kako se na telesu pozna vec beljakovin. Maychi, saj meso ni za zajtrk, saj sem napisala, da se obroki lahko zamenjujeo. Za zjutraj bi bil npr. milkshake ali ovseni kosmici. Pa itak ni treba zaceti z zajtrkom, lahko se zacne z malico. No, pa dovolj o tej dieti. JamieO Sporočilo je spremenil(a) JamieO dne 08. okt 2004 13:20:46

cbelca  

član od: 6.9.2004

sporočila: 58

8. okt 2004 13:36

Bravo vsem, ki vam gredo kilogramčki dol! Bravo tudi zato, ker po prekrških nadaljujete z dieto, nekatere pa se celo lotite sadnega dneva. Saj najbrž se me ne spomnite....hujšati sem začela "z vami" 1. septembra. Družbo mi je delala moja mamica.Jaz sem shujšala 2 kg (in to v prvem tednu), kar ni nič!! Samo spraznila sem se. Mamica pa je shujšala 7 kg, a brez vitaminskih dni, ker ima fizično zelo težko delo, in ne zmore samo ob sadju, kaj šele ob vodi. Dieto si je priredila še tako, da zjutraj in zvečer poje navadni jogurt (3,2%maščobe) in zraven še banano, za kosilo pa poje tisto, kar spada pod določeni dan. Torej, to je lahko dobra informacija za tiste, ki vam vitaminski dnevi delajo težave...čeprav vas pomoje ni veliko...in za tiste, ki morate zjutraj pojesti malo več, zvečer pa ne bi pogrevali kosila.....:) Danes končujem s 3MD, bom pa še naprej kuhala za mamico in skrbela, da ona nadaljuje do konca, saj ji gre glede na priredbo jedilnikov prav odlično. Sama sem velika 180cm in težka 75kg, vendar mam ful smotano postavo - zgornji del št.38, spodnji del pa 44!! Torej znebit se moram tazadne in bokov.....vem, da z dietami to ne bo šlo, odločiti se bom morala za aktivno miganje! Punce, kaj mi predlagate? Fitnes, aerobiko, hitro hojo ?? kaj drugega? JamieO, dieta, ki si jo opisala.... lahko poveš še kaj več o njej....si omenila, da boš v primeru zanimanja, napisala kaj kombinirati! Jaz bi probala. Lepo se mejte, katerikoli dan že imate! čau čau maja

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

8. okt 2004 13:58

OK cebelca, ti bom privat kaj vec napisala o tej dieti, ker je tale forum namenjen 3MD. Tudi moja sestra ima postavo hruske, zgoraj 36, boke pa 42. Poskusi z rolerji, pocepi.... pa fitness, ce ti bo zneslo, idealno zate bi bila veslaska naprava....ce bos sla v fitness, ti bodo itak tam dobro svetovali JamieO

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti