Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Brokola  

član od: 22.9.2004

sporočila: 13

7. okt 2004 10:59

ja, ma jaz sem enkrat jedla to župo, tako da je OKUS KAR DOBER!!! Vse sestavne dele sem po kuhanju s plaičnim mešalnikom zmiksala, pa je blo kot juhica za otročke....Meni je bila res všeč...ko si lačen, jo poješ...mislim, da sem zdržala 1 teden...ampak pol se vse vrne;(( Tudi v konzervi jo prodajajo v trgovini že pripravljeno...ampak je nisem probala..

afrodita  

član od: 5.8.2004

sporočila: 20

7. okt 2004 11:31

Dieta oz. način prehranjevanja mora biti nekaj takega, da se lahko držiš celo življenje če je treba. Me prav zanima kdo bi lahko cel življenje jedel to juhico. Pride pa prav vsake tok časa. Osebno jo imam rada ampak po parih dneh se je naveličam. Je pa res, da prečisti organizem in se počutiš lažjega in bolj zdravega. Morali bi napisati, da vsak dan se je poje manj. afrodita

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

7. okt 2004 11:47

No to je to, da se navadis zdravo ziveti :) Čeprav če si pa presuh pa tudi ni lepo, se mi zdi da suhi ljudje zgledajo starejši, mi malo napeti pa mlajši. Zato ne bom preveč shujšala, da bom še vedno prikrivala leta :) Mal heca. danes bom pa mogoče naredila rižoto s trevižo radičkem,mmmmmmmm, komi čakam, upam samo da bo moj predragi zadovoljen Potem bom pa še skuhala domač grozdni sokec, ta bo pa odvaju vodico :) lp Lars

Brokola  

član od: 22.9.2004

sporočila: 13

7. okt 2004 12:06

kako narediš rižoto z radičem??

teichy  

član od: 1.9.2004

sporočila: 13

7. okt 2004 13:08

En lep pozdrav vsem skupaj. Danes je moj 7 dan in mi kar gre. Do sedaj brez prekrškov in upam tudi za naprej. Aktivno sem tudi začela s fitnesom..... superca! Že sedaj se dosti boljše počutim in nameravam izvest to dieto bres prekrškov... tako sem se pač odločila. Kako gre pa vam tanovim? Danes imam oh dan in sem jedla za kosilo piadino s praženimi bučkami in paradižnikom, zvečer pa kaj sladkega, vendar se še nisem odločila kaj. a ima katera kakšen dober predlog? Kako gre tebi Jesen? lp, pa se pišemo. Mateja. Sporočilo je spremenil(a) teichy dne 07. okt 2004 13:08:51

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

7. okt 2004 13:45

Mateja! Meni zaenkrat kar gre danes imam sadni dan,bomo videli kako bo proti večeru.Je pa prav krasen občutek,ko se lahko pripogneš pa te ne tišči vse okrog pasu. Ali imaš veliko -kg v planu? Danes je spet en lep dan,bo treba mal v naravo popoldan. Glede tiste čudežne juhe pa tole :pred dvemi leti sem jo jedla kar parkrat po 7dni,shujšala sem kakih 10 kg .Saj je vredu ampak se mije zdelo da gre od mene sama voda,kar naprej sem tekala na WC. Zdaj bi kakšen dan še zdržala ob tem,več pa ne ker se mi je zagravžala -brrr. LP Jesen

teichy  

član od: 1.9.2004

sporočila: 13

7. okt 2004 13:55

JESEN: Prav veliko ne, pa vseeno enih 7 kg, kar je zame zelooo veliko. vidim se kot en balon, vendar bo bojše, anzi že zdaj je. pa ti imaš dosti za dat dol?

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

7. okt 2004 15:07

Mateja ! Jaz se spod 20 kg sploh ne bi smela pogovarjat ,vendar če bo 10 bom dala za pijačo! Lep dan vsem skupaj! jesen

teichy  

član od: 1.9.2004

sporočila: 13

7. okt 2004 15:14

Te držim za besedo.... za pijačo. Boš videla da bo šlo dol 10 al pa še več... al bomo pili... čau, Mateja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti