Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

23. feb 2005 12:49

Hojla... kako ste? jaz sem danes čisto na psu. Motivacija na nuli. Čist sem že obupana. polovico je že za mano, pa samo 4 kg dol. In sedaj se bo ustavilo...pa že tako stoji dva tedna! Saj je šlo vmes dol, pa spet nazaj... Malo sem pogledala tisti forum, ki ga je predlagala, mislim da kokos (se opravičujem, če sem se zmotila), pa je kar fajn vse razdelano, ap so tudi velike čveke, da jih človek težko dohaja. No, kjerkoli se bomo že srečali, đVaša družba je zmeri fajn! Darchy

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

23. feb 2005 12:59

Darchy, v istem sranju sem! Tako sem pridna, nobenega goljufanja, izven predpisanega spijem le še kavo - pa še to ne vsak dan, rezultat pa... Saj bi bila do neke mere še zadovoljna, če se ne bi oglašali sami asi z -12, pa -20..itd. Povej, kakšna razmerja imaš? Jaz sem velika 173 in sedaj tehtam 73kg - štartala sem pa z 78,5. Na dieti sem pa danes 44.dan. V bistvu se pa počutim čisto fajn, nisem lačna, vse klapa. Mislim, da bova tole krizo prebrodili! Če sva vztrajali do sedaj, bova pa še drugo polovico, a ne? Mogoče se pa najina trupelca sedaj pač navajata na novo težo - jo utrjujeta. A ne bi bilo prima, če čez današnjo težo NIKOLI več ne bi šli? Lisa

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

23. feb 2005 13:06

Hojla! S to Rinino knjižico je tako:do konca marca poteka prednaročilo,šele potem bodo poslali položnice in ko boste položnico plačali,dobite knjigo in če se ne motim,poštnine ni treba plačat! Tudi jaz komaj čakam nanjo,da vidim,kako ga lomim zdaj po končani dieti. No,kilograme sicer nekako kar držim,tako da zaenkrat ni panike, Berem,kakšne probleme imate s kavico.Jaz pa z njo nimam problemov,ker je sploh ne pijem. Darchy in Lisa,ne se dat.Bodita trmasto vztrajni še naprej in ni vrag,da nebi tale tehtnica popustila! No mejte se lepo! Marjetka cvetka Sporočilo je spremenil(a) Marjetka cvetka dne 23. feb 2005 13:10:11

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

23. feb 2005 13:17

Darchy in Lisa pa tudi ostale! Ne obupat! Jaz sem danes 53-i dan, pa je bilo zjutraj na tehtnici 68,4 kg, po prvem vodnem dnevu pa 68,8. Do takrat sem jih izgubila 5,2, imela sem jih 3.1.05 pri 162 cm 74. Zdaj pa računajta. Praktično ne grešim skoraj nič, držim se tega, da jem najkasneje do pol sedmih ali do sedmih, če me prej ni doma. Teža trenutno stoji, pa nič zato. Je bilo v prvi rundi tudi podobno. Potem pa kar naenkrat pade teža in spet bomo vesele, kajne? LP Irena

tiina  

član od: 23.2.2005

sporočila: 26

23. feb 2005 13:58

En lep pozdravcek vsem, sem nova na forumu in res ste pridni vsi, tako z dieto in pisanjem :) Jaz imam danes svoj prvi sadni dan. Ampak kljub temu, da imam rada sadje, komaj cakam,d a dam nekaj slanega v usta.. in do jutrisnjega kosila je se tooook dalec.. drugace se mi zdi, da se kar da zdrzat, ampak vseeno je potrebo veliko volje, ki jo pa kot vidim bom lahko dobila tudi tukaj gor za vzpodbudo. :) vidim, da omenjate malice - ali to jeste namesto kosila, poleg kosila? ker ob 4 ali se kasneje, ko pridem domov, sem sestradana, pa se kuhat, in potem bi se samo se nazrla. pa ob b dnevu potem ne mores imeti 4 ur razlike med kosilom in vecerjo. prosim za nasvet: kaj jeste za malico na B, Š in OH dan? A ima kdo izkusnje s tehtnicami, ki kazejo dve telesni masi: mascobo in ostalo (fat & lean mass)? Jaz sem jo kupila, pa se mi zdi da kar deluje, pa me zanima ce ima se kdo izkusnje s tem? Pozdravcek vsem, Tiina tiina :)

tiina  

član od: 23.2.2005

sporočila: 26

23. feb 2005 14:02

En lep pozdravcek vsem, sem nova na forumu in res ste pridni vsi, tako z dieto in pisanjem :) Jaz imam danes svoj prvi sadni dan. Ampak kljub temu, da imam rada sadje, komaj cakam,d a dam nekaj slanega v usta.. in do jutrisnjega kosila je se tooook dalec.. drugace se mi zdi, da se kar da zdrzat, ampak vseeno je potrebo veliko volje, ki jo pa kot vidim bom lahko dobila tudi tukaj gor za vzpodbudo. :) vidim, da omenjate malice - ali to jeste namesto kosila, poleg kosila? ker ob 4 ali se kasneje, ko pridem domov, sem sestradana, pa se kuhat, in potem bi se samo se nazrla. pa ob b dnevu potem ne mores imeti 4 ur razlike med kosilom in vecerjo. prosim za nasvet: kaj jeste za malico na B, Š in OH dan? A ima kdo izkusnje s tehtnicami, ki kazejo dve telesni masi: mascobo in ostalo (fat & lean mass)? Jaz sem jo kupila, pa se mi zdi da kar deluje, pa me zanima ce ima se kdo izkusnje s tem? Pozdravcek vsem, Tiina tiina :)

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

23. feb 2005 14:07

Zdravo, hujšarice ! Lisa in Darchy, pa naj vaju še jaz potolažim, da je bilo pri meni enako. Skoraj 3 tedne se moja teža ni zmanjšala, čeprav sem v prvem mescu izgubila skoraj 7 kg. Ampak sem bila še naprej "pridna", nič se nisem pregrešila in konec prejšnjega tedna se je začel drugi del poti navzdol. Samo ne izgubiti volje. Pa toliko smo že prestale, pa bomo še to malenkost !!!!! Danes sem 52. dan in imam 9 kg minusa. Ampak po moje je odvisna hitrost hujšanja tudi od tega, koliko odvečnih kg ima kdo. Tisti, ki imajo manj viška, po moje bolj počasi hujšajo, kot tisti z malo več zaloge. Vipercat, jaz sem že velikokrat pogrevala krompir, pa se mi ni zdel slabši. Sedaj je lažje, ker ga lahko segreješ v mikrovalovki in se "ne prime" na dno posode, sicer pa ga ja potrebno segrevati počasi, če ga ne boš segrela v mikrovalovki. Tudi v pečici se mi je lepo segrel in prav slastno ga je bilo pojesti, v kakršnikoli obliki. Tabina, očitno sva vsaj dve Štajerki na tem forumu. Očitno si iz MB, jaz pa sem 40 km južno od tebe, skoraj na sredi med Celjem in MB. Danes imam OH in sem si naredila solato iz koruze, sojinih kalčkov, paradižnika in zelene paprike. Poezija, vam rečem. Sedaj šibam k frizerju, da bom nečemu podobna, jutri pa spet v Valdoltro, ker mi je moj mavčni steznik toliko prevelik, da nima več pravega učinka omejevanja mojega gibanja in dobim novega. Upam le, da ne bo zapadlo preveč snega in ne bom imela problemov na cesti, kot sedaj vsak dan, ko se vozim v službo že ob pol šesti in ko se cestarji šele prav prebujajo. Lep dan vsem ! marjanca marjanca45

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

23. feb 2005 14:54

POZDRAVLJENE! miranda05 - tako je. Tudi jaz sem začela 24.1. Hm. Po mesecu dni ugotavljam, da imam več sreče kot pameti. Kako torej jeste beljakovine. Samo ene vrste a ne? Jaz vedno malo pokombiniram. :) Še dobro da gre sploh kaka kila dol. Kako pa je potem na Š dan? Lahko ješ krompir in fižol? Ali pa krompirjevo solato s fižolom in grahom? Kako je z ostalo zelenjavo. Mora biti ohrovt res samo na B dan? Kaj pa špinača? Torej, ni vseeno kdaj jemo katero zelenjavo. Zdi se mi vedno bol komplicirano. Mal mi pomagajte prosim. Danes sem jedla dušeno zelenjavo (paradižnik, paprika, bučke, čebula, česen), kuhan krompir in motovilec s fižolom. To je že od nekdaj moja naj naj hrana. Ampak.... kot kaže to ne bo to :) Krompir pogreva tudi moja stara mama. In to kakršenkoli. Pire, tenstan, še ocvrtega pogreje v pečiici. Pravi da je dober. Jaz tega ne počnem, razen za krompirjev golaž (to sem jedla še pred dieto). Drugače pa sem danes probala obleči moje naj naj hlače, ki so mi bile preozke. V pasu se niti leže niso več zapele. Danes pa.......... hopa cupa, pa so bile na meni. Kot ulite. Tako dober filing, da takoj pozabiš na hrano. ;) Zdej bom pa čakala na vaše nasvete in pravila, potem pa napisat nove jedilnike za 14 dni naprej. Uživajte. Sporočilo je spremenil(a) morska medvedka dne 23. feb 2005 14:57:19

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

23. feb 2005 14:56

tiina, welcom to the club. ja jaz malicam v službi, v bistvu sem se bolj al manj držala, da sem na sadju cel delovni čas. pa se mi zdi, da se bolj obnese, da jem okrog 12h ali 13h, pa potem ob 17h doma. tud tako presneto lačna ne pridem domov, pa ne vidim vseh tistih piškotov in kakih hitrih prigrizkov, da se da pripravit zdrav obrok. v službo si za B dan prinesem kak jogurt in polnzrnato štručko, včasih solato s tuno, jajcem, na koncu koncev bi se dalo tudi kak zrezek z mesom, če imaš možnost kje normalno pojest. mi imamo mini kuhinjo . za Š dan pa sojino mleko, kosmiče. ampak danes sem raje še en obrok sadja, pa bom samo imela pozno kosilo. OH dan pa je veselje:) si s sodelavko naročiva pico, pa ji zmečem vse rpiloge jaz pa kruh pojem. ali pa grisini palčke, čeprav...hm, kaj vem kolk je to sitostno. o tej tehtnici nisem seznanjena. me pa MOOOČNO zanima. ker mene ti kilogrami ne zanimajo lih preveč, jaz po kilah sploh ne sodim med masivne :) me pa bašejo obsegi in razporeditev te mase. kolk stane in kje si jo kupila? marjanca:) mislim da nas je več štajerk. kr pri nas je ta dieta kar lokalni šport. zadnje čase v mb več govora o 3md kot o fuzbalu :)) pa še eno vprašanje - kaka dobra krema za celulit vam je znana?? dobra, beri učinkovita:) oki, gremo domov počasi. pravšenj dan za sprehod, ni? uživajte, gremo....kot pionirčki včasih...z manj kilogrami s 3md naprej;) ps.s kam sodi kisla smetana? jaz sem jo štela pod B, ampak nekdo je omenil da je maščoba in kot taka nevtralan, torej lahko jem pire krompir, a??? tabina Sporočilo je spremenil(a) tabina dne 23. feb 2005 15:01:33

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

23. feb 2005 15:02

OJLA TABINA! Jaz mam eno kremo od Artistry. Sem si jo šele pred tednom dni naročila. Učinka še ni, moja soseda pa pravi da je odlična in da ful pomaga če jo uporabljaš med dieto, ko se maščobe topijo. V bistvu je bolj olje. Mal je dražja. Sam ........ če pomaga, pomaga.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti