Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

22. feb 2005 11:27

Lep pozdrav! No pa sem preživela svoj prvi dan in drugemu nasproti! A lahko danes jem brezmesno rižoto in pa solato? Ej punce kaj jeste ko je na vrsti OH dan? Jaz sem se naveličala že testenin in pa pic brez vsega :( Barbolinka

AnaMarija  

član od: 21.2.2005

sporočila: 7

22. feb 2005 11:40

Zdravo Barbolinka! Po knjižici je ta dan dovoljeno jesti tudi ajdo, ječmen, proso in druga žita. Zakaj si ne bi naredila kaj iz tega. Meni je zelo všeč ajda z raznorazno zelenjavo. Res sem prej dodajala tudi tuno. Zdaj bo pa pač brez. V knjižici so tudi polnjeni paradižniki s piro. Danes bo pri meni segedinova juha, jutri pa pica. AnaMarija

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

22. feb 2005 11:46

AnaMarija, kolk stane ta knjižica? A jo ima mogoče katera na računalniku? Barbolinka

Encijan  

član od: 11.5.2004

sporočila: 399

22. feb 2005 11:48

Ojla, še sem z vami, ampak sem bolj pasivna, kar se pisanja semle tiče. Sem se po nekaj kiksih v prvi polovici druge tretjine spravila v red in se odločila, da si res želim znebiti še par kg in se zato spet lepo držim reda, pa tudi telovadim skoraj vsak dan. Pri tem mi zelo pomaga misel na vse vas, ki ste tako pridne in pridni, da se kar bliska! Spet se bližam 57-im kg, ki sem jih imela že po svojem dvojnem sadnem dnevu (namesto vodnega dne) konec januarja. Potem pa še samo ene par, pa bo! Ja, sem tud jaz bolj pri tamalih! Zdaj predvsem iščem kake vaje za noge, ker mi gre tja najpočasneje. Moža sem že angažirala, da mi z interneta zrihta tiste pilates vaje, sem pa tudi že razmišljala, da bi poskusila s tečajem. AnaMarija, kam v Lj greš? Na Wolfovo? Jaz sicer samo delam v Lj, pa sem res že razmišljala, da bi se tudi jaz vpisala tukaj. Še tole, saj morda je katera že napisala, pa sem zgrešila. Na straneh, kjer je objavljena "naša" dieta in reklama za prvo Rinino knjižico (iskala sem, če se da tudi drugo knjižico naročiti po mailu, pa nisem našla), je od januarja aktiviran tudi forum, morda bo katera našla odgovor na kako svoje vprašanje, čeprav še ni prav veliko napisanega. No, pa tudi ideje za jedilnike je možno najti oz. vpisovati po dnevih. Samo, pol morte prit nazaj, da ne bo pomote! http://mojplanet.com/dieta/forum/ Imejte se skrajno lepo in uživajte v snegu, pa čeprav bo to samo kidanje (je koristno, ker bomo pokurile precej kalorij)! Encijan

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

22. feb 2005 11:50

ja to sem ze dostikrat prebrala samo meni to na zalost ne uspe. se bom pa vsekakor trudila. hvala za opozorilo vipercat

AnaMarija  

član od: 21.2.2005

sporočila: 7

22. feb 2005 12:13

Torej jaz sem knjižico kupila v L"eclercu in je stala 2980 SIT. Založnik je uredništvo revije Rina. e-mail: katarina@amis.net Kar se tiče pilatesa bom šla v Moj fit, ker imajo poleg pilatesa še druge variante aerobike, pa mi to bolj ustreza. Po moje je treba tudi kake bolj aerobne variante vključit v gibanje, da se pokuri maščoba. Pilates pa za oblikovanje telesa. Pravijo, da imaš po 30 urah pilatesa novo telo. Bom preverila :) AnaMarija

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

22. feb 2005 15:48

POZDRAVLJENE! Jaz sem že bila nekoč na tem forumu, vendar samo en teden. Potem pa je moje hujšanje padlo v vodo. Ni bilo dobolj dobre volje in odločitve. Ampak sedaj je en mesec diete že za mano. Včeraj sem imela prvi vodni dan. Ful sem se ga bala, vendar ni bilo nič hudega. Sem preživela. Sem ugotovila, da se moraš sam ful zaposlit in ne smeš mislit na hrano. Drugače pa uživam v tej dieti, ker je res mega. A ni no? Lahko ješ vse. Čisto vse. Vendar vse ob svojem času. Odlična se mi zdi, ker lahko kuham obroke za vso družino in obiske, pa se vedno lahko pridružim pri jedi. No sicer v mojih merah, ampak to je zakon. Ste tudi vi tako zelo navdišene? Mene je sam mal strah kaj bo po 3 mesecih. Aja da vam povem. Shujšala sem 6.5 kg. Sem sicer zadovoljna, vendar bi lahko bilo bolje. Moja kolegica je shujšala v 2 mesecih 16 kg. Ni mi jasno kako, saj vendar je iste stvari kot jaz. Moj cilj je 60 kg, vendar nimam niti prevelikega upanja, ker sem sedaj šele na 70. Ampak tudi s 64 bi bila zelo zelo hepi. Tako. Sedaj vestem, da imate še eno debeluško med sabo. Želim vam lep da.

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

22. feb 2005 16:14

pozdravljene, tudi vse nove in tiste, ki se oglašate po dolgem času. Za mano je 5 dan, in tudi jaz sem se ob sadnem dnevu soočila s prebavnimi motnjami, ki jih nisem bila nikoli vajen,a kot da bi imela filharmonični orkester v trebuhu, a je danes bolje, ko se izteka B dan. Sem si najprej rekla, da se bom tehtala samo vsake 10 dni, a si nisem mogla pomagati in je pokazalo -1kg. Konec tedna se tu v Celju vpišem v tisti body pump program, da se malo ven skurim, ker mi je sami hoditi v fitness dolgčas, to pa je skupina pa še glasba je poleg. Zanima me, glede na to, da se dobro počutim, ali lahko v petek, ko imam na vrsti sadni dan, postim z luno, ki se začne zjutraj okoli pol šeste ali bo to prevelik šok za telo? brittney

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

22. feb 2005 16:16

aja, pa še eno vprašanje, kam si naj grem kupit en orng vok? Ponudba je velika, od takih, ki tehtajo par dek do težkih litoželeznih. Kaj je najprimerneje? brittney

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

22. feb 2005 17:14

brittney, a se ti ne zdi, da je kombinirat več diet hkrati vendarle pretiravanje? Našo dieto naj bi ne "držal" več kot 3 mesece naenkrat - kar pomeni, da avtorji vedo, da ni ravno čisto uravnotežena. Zato je prav, da na sadni dan ješ sadje in zaužiješ vse tiste vitamine, vlaknine in minerale, ki jih potrebuješ. Lunarni dan ni nikakršen čudež, lahko se jih boš držala po tej dieti. Lisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti