Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

18. feb 2005 12:02

ubogaj embalažo, večina proizvajalcev ima narejene dokaj točne meritve (odstopajo samo od letine). V rinini knjižici so po vsej verjetnosti uvrstili ješpren pod š dan ker je to žito, katera pa naj bi spadala pod š dan, vendar vedno ni tako. Primer: ohrovt spada na beljakovinski dan pa čeprav je zelenjava. nalin

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

18. feb 2005 12:27

Hojla! Pravkar sem naročila drugo knjigo o ločevalni dieti.Če katero zanima,prednaročila zbirajo še do prvega marca,za naročilo pa kličite 02 778 17 71! Drobtinica,sej sadni dnevi niso tako zelo hudi.Poleg tega pa lahko ješ na sadni dan tudi zelenjavo(paradižnik,kumare,papriko,kislo zelje)! Lisa,tolk kil mi manjka do moje idealne teže,ki naj bi bila glede na mojo višino in starost 62 kg,verjetno pa tolk kil ne bom sklatla.Ko sem bila prvič na 3MD sem shujšala 11 kil,največja teža,ki sem jo imela pa je bila 120 kil(takrat mi je v glavi končno nekaj kliknilo).Takrat sem začela spreminjati svoje obžrtno prehranjevalne navade in prebrala na kupe knjig in revij o zdravi prehrani.Že samo s tem,da sem v svoje jedilnike vključevala veliko zelenjave in sadja,ter zmanjšala maščobe sem kar veliko shujšala. 3MD pa me je takoj navdušila,predvsem zato,ker ni treba preštevati kalorij in ker nisi nikoli lačen. Ikc,ješprenj res spada po Š dan,tako,da boš morala počakati do naslednjega Š dne. Na Š dan jemo: FIŽOL,GRAH,SOJO,LEČO,ČIČERIKO,JEŠPRENJ,RIŽ,KROMPIR,KORUZO,ZRAVEN PA VSO OSTALO ZELENJAVO! na OH dan jemo:TESTENINE Z ZAČIMBAMI,PICO Z PARADIŽNIKOVO POLIVKO IN ZELENJAVO,PRESTE,SLANIKE,PALAČINKE BREZ JAJC IN MLEKA,AJDO,PROSO,JEČMEN,PIRO,OVSENE KOSMIČE,VODNE VLIVANCE,POLENTO,TORTILIJE, SLADKOR IN SLADKARIJE. Torej,kot je rekla pionirka Marina: Za lepšo postavo,z 3MD naprej! Adijo! Marjetka cvetka Sporočilo je spremenil(a) Marjetka cvetka dne 18. feb 2005 12:33:35

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

18. feb 2005 12:28

Hojla! No, res je lepo prebrat da nas pa vsaj malo pogrešate. Saj se bom še kaj oglaila, pa upam da ostale, ki so že prestale tole dieto, tudi. Darchy, veš po dieti rabiš skor več spodbude kot med samo dieto, ker dokler je jedilnik napisan je super, pol pa lohk hitr zavoziš. Na ananas party pa js zagotovo pridm!!!! Kje in kdaj se dobimo? Zdej se ga da še poceni dobit, mormo pohitet! Klavdija, js po enem mesecu še pridno vzdržujem težo. V bistvu sm spravla še 2 kg dol, sam kak dan skače gor pa drug dan dol,... Ej, komaj čakam novo knjigo od Rine, ker me ful zanima kakšna bo, recepti,... Mejte se do prihodnjič! Vedite, da vas podpiram, berem, držim pesti za vas, vendar vedno nimam časa kaj napisat! Čau kokos

francka  

član od: 12.12.2004

sporočila: 41

18. feb 2005 13:52

Pozdravljeni, Marjetka cvetka NISI SAMA! Več nas je malo "večjih". Jaz sem en krog že dala čes, enega pa še bom. Potem bomo pa videli. Imejte se prav lepo. Bogu hvala za vikend. LP, francka

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

18. feb 2005 14:02

Ko berem o odličnih rezultatih resnično močno "balkanski popunjenih", še bolj verjamem v svoj uspeh. Če je uspelo vam - in očitno vam je dobro, če ste pripravljenje nadaljevati, potem me, ki imamo v mislih kakšnih 10kg, sploh nimamo pravice "cvilit", če ne gre vse po programu, a ne? Me pa nekaj zanima - za PO dieti: ali imate še kar B,Š.....itd.dneve, ali se potem lahko ima isti dan recimo B kosilo in Š večerjo? Saj ne da je težko zdržat takole, ampak sčasoma verjetno postane dolgčas. Lisa

lkc  

član od: 24.1.2005

sporočila: 66

18. feb 2005 14:10

Hvala lepa za odgovore in pojasnila. Vidim, da je najboljše se držati napisanega, saj so pač drugi mislili na to, kam kaj spada, tako da naših možgančkov s tem ni treba obremenjevati. Le večkrat je potrebno preleteti te jedilnike, da si osvežimo znanje, ker drugače hitro napačen korak narediš. No pa lep pozdrav, pa hitro na sonce, Mateja. lkc

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

18. feb 2005 14:31

drage moje in dragi moji, moja dieta se je končala, naj povem veselo novico da sem noseča[! (no sedaj pa vem zakaj so šle kile gor , pa tako sem se sekirala) Včasih vas bom še kaj obiskala in mogoče kaj pokomentirala, lep pozdrav vsem in čim več uspehov vam želim. nalin

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

18. feb 2005 14:32

Hojla! Danes sem pa malo grešila, nisem pa bila kriva sama. Bila sem pri stranki in ko me vpraša kaj bom pila, sem jo prosila za kozarec vode. Ta pa mi je ni hotela dat, češ da pri njih nihče ne bo vode pil, saj imajo za sok!!! In ker ima stranka vedno prav, sem mogla spi ful sladek sok. Košarce pa ne smeš dat, pa tud tolk sem govorila da sem imela že čist suha usta in sem mogla pit. Zdej pa šibam jest kosilo. Imam riž z bučko, melancano in paradižnikom. Pa seveda porcijo radiča.Njami! Uživajte na sončku. tejčica

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

18. feb 2005 19:45

1111

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

18. feb 2005 21:39

marjetkaCvetka, pa vse ostale, hvala za pozdrave. Se smešno čuje, a ne,en dan je za mano. Ampak tudi jaz sem "razpucala" v sebi, da ni zdaj še celih 89 pred mano, ampak 3 x po mesec in je tako malo lažje, to pa izhaja iz tega, da bo fant pol leta službeno odsoten, zdaj ga ni že en mesec in dokler sem razmišljala o tem, joj, še šest mesecev ga ne bo, pa komaj čez dva meseca ga bom prvič videla,,,,se mi je trgalo. Zdaj sem si pa rekla, en mesec ga ni, še 5x toliko, pa je bolje. Lačna sem, itak, amprak že prej nisem dosti pojedla, šlo se je bolj za to, kdaj sem jedla. Čez dan nič, zvečer pa hajde. Bi ga rada presenetila z par kilami manj, čeprav on pravi, da ne smem nikoli preveč suha bit, ker ne mara kostkotov. In to ti reče en ful dober športnik brez grama maščobe in mišicami. ki lahko poje karkoli, pa se ne zredi, ker itak vse sproti ven skuri. Ker pa on tak fejst trenira, sem jaz, vsaj tako se mi je zdelo, ob njem zgledala čedalje večji pujsi, in sem si rekla, halo, dosti je, zdaj pa še ti malo volje pokaži do miganja. Držite pesti, kot jaz držim pesti za vse vas!!! brittney

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti