Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

19. feb 2005 21:55

Tejčica, ne se sekirat, tud js sm kdaj več sladkarij pojedla kot je "dovoljeno", pa kile niso šle gor. Včasih celo dol tako da je bilo presenečenje pozitivno. Še sedaj se mi to dogaja. Zadnjič sem za kosilo imela testenine in sem si potem za večerjo, ker je bilo pač Valentinovo, privoščila sladkarije in drugo jutro....ej, s takim strahom sem stopila na tehtnico, a poglej si jo no pokazala je -1,5 kg. Sem mislila da me vaga zeza in sem še dvakrat gor stopla in je še dvakrat isto pokazalo. Važno da ne grešiš s čim kar ni takrat na jedilniku. Pa uspešno hujšanje še naprej!!!! Lahko noč kokos

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

19. feb 2005 23:37

Cer punce, Nalin cestitke. Tako kot so rekle moje predhodnice, uzivaj vsak dan nosecnosti. Jaz sem pri prvi nosecnosti tudi v zacetku hujsala. Slabo mi je bilo in nicesar nisem spravila v zelodec ... vse mi je smrdelo. Sem se ustrasila, da se bolna potem pa sem ugotovila, da sem noseca. Mislim, da sem bruhala celo nosecnost in zredila sem se samo 7 kil. Pri drugi nosecnosti pa je bila cisto druga pesem. Apetit za vola ubit in imela sem zelo cudne zelje - stepena smetana!!! O matr, stepena smetana s sadjem, s piskoti, na torti ... in pa sardine. Kar pridno sem se redila in v sedmem mesecu me je zdravnica prav posteno nadrla. Eh, spomini ... pa se nekaj, smrdeli so mi pralni praski in mehcalec hahahahahaha. Hja, danes je bil OH dan in za kosilo so bili spageti. Za vecerjo sem se odlocila, da bom jedla ene fine piskote. Sem jih vceraj kupila in to prav z mislijo na danasnji vecer. 6 sem si jih nalozila na kroznicek in pojedla enega. Kaksno razocaranje!!! Popolnoma brez okusa, obliti s cokolado in polnjeni z marmelado, vendar res brez okusa. Zato sem si raje se enkrat skuhala spagete in jih pojedla odlocno prevec! Bo pa jutri sadje in bom bolj pridna. Punce, pridne bodite in upam, da vam ne bo treba prevec kidat :o)) Lahko noc Marina5

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

19. feb 2005 23:39

no, slamnata vdova čestita nalin, veliko veselja z malo štručko, ko sem bila jaz noseča 4 leta nazaj, sem požlampala tudi po 4 l vode na dan, vsa hrana mi je zasmrdela, jedla sem solato brez vsega, pa surovo korenje in kumare, ostalo pa je šlo s težavo dol, pa je moj mali vseeno tehtal malo manj kot 4 kg, ko se je rodil, jaz pa sem se zredila za 9 kg. Potem sem po treh mesecih sama od sebe šla s kilami dol in sem imela 10 kg manj kot preden sem zanosila. Potem pa počasi 10 kilc gor v 4 letih... Jutri se že veselim pizze, sprašujem pa vas, če lahko zvečer namesto sladice pojem še preostali kos pizze ali je nujno jesti sladko? brittney

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

19. feb 2005 23:55

No, mam pa srečo da mi ni nič slabo, samo mal me boli (tako kot da bi imela menstruacijo). pa če vam popravic povem, sploh še nisem dokončnok dojela kaj se dogaja. cel dan je ok, pol pa me kar naenkrat dolet, da sem noseča, pol pa kr okol skačem pa mateja zafrkavam da bo oči. Pravi da si sploh ne more predstavlat, kako bo. Je pa ves blažen. Aja matej drugače z dieto nadaljuje in je že izgubil 14 kil. Mu vse hlače dol padajo in si bo moral kmal kupit kakšen pas. ja zgleda da vam bom še kar nekaj časa težila, ker sem trenutno zelo srečna, tko da se kar navadite na moje veselje (pa čeprav vem, da to ni forum za nosečnice) nalin

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

20. feb 2005 1:40

Sem ravnokar zaključila z likanjem in sem se odločila, da preden se končno spokam spat, pogledam še kaj ste napisale. Kokos, hvala za tolažbo. Tudi sama sem pol razmišljala, da je bolje da sem pojedla dvojno sladico, kot pa da bi navalila na hrano ki paše v drugo skupino. Je pa tudi res, da je na ta večer dejansko vse dovoljeno, saj ima tudi sladica iz vsake skupine nekaj. Jutri pa velik sadja, da spravim kalorije ven iz telesa in da bom v torek nasmejana ko se ponovno vagam. Marina5, vidim da tudi tebi današnji dan ni šel ravno po planih. Je res zanimivo, tako težko čakamo to sladico vsake 4 dni in potem ta večerja ne izpolni pričakovanj. Jaz sem zelo sladkosneda in sem pred dieto imela vsak dan kakšen priboljšek, če ni bilo drugega je bil pa sladoled vedno v skrinji. In potem se sprašujem, kako mi je uspelo nabrat toliko kg viška! Brittney, mislim da ni nič narobe če namesto sladice poješ malo pice od kosila. Ti bo še katera povedala svoje mnenje, ker jaz nisem čisto prepričana. Nalin, ti pa nam kar poročaj o tvojem veselju, da se me ne bomo preveč zamorile z našimi kilogrami. Je fino brat take novice, saj se tako spominjam svoje nosečnosti in predvsem začetne zbeganosti. Sreče nikoli ni preveč. No, sedaj pa grem v mižule. tejčica

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

20. feb 2005 9:54

Hay Nalin, vse najlepše in najboljše ti želim! Boš videla, ni je čudovitejše "stvari" kot sta nosečnost in rojstvo otroka. Uživaj kolikor lahko. Jaz imam dva fanta stara 4 leta in 1,5 let in še zmerom uživam iz dneva v dan. Ja, punce pri meni pa kg-ji pa kar stojijo. Nikakor nočejo več v -------. Sploh ne vem zakaj. Vidim, da ste vse ostale full pridne. Jaz veliko delam, telovadim, a full malo jem, pa nič.Vse stoji, tudi cm-ji. Kokos, kako pa kaj ti. Danes se bom slikala in ti poslala fotko. Se slišiva. LP, vsem in le tako naprej. Taja

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

20. feb 2005 10:13

Tudi jaz sem grešila na svoj OH dan, packa. Za kosilo sem požrla veliko pico - iz 12dag moke, za večerjo pa sem - kljub temu, da sem bila od kosila še čisto sita, pojedla še kos peciva. Pa še dober se mi ni zdel. Pojedla nisem nič prepovedanega, ampak vsega preveč. Kako veliko pico si naredite druge? Jaz si nisem čisto na jasnem, kako velika naj bi bila. Tejčica, če ti je bila kremšnita všeč in si uživala v njej, to ni bilo nič hudega. To je bil "zdrav apetit". Grda požrešnost je, če ješ pecivo, ki ti sploh ne paše (tako kot sem n.pr.jaz). Danes sva tako ali tako na sadju, jaz sem za zajtrk imela namočene slive, da spravim čim prej vse grehe iz sebe! Razmišljam pa, da bom v bodoče na OH večerjo raje jedla kruh, kot sladice. Bom vsaj uživala - kruh je še zmerom moja šibka stran, zato si ga raje sicer ne privoščim. Nedelja je oblačna, naredite si sončno doma! Lisa

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

20. feb 2005 13:51

Nalin maš pa srečo, da ti ni slabo. Pa hecno, da nisi vedela, da si noseča, jaz sem bila prepričana po 14 dneh kaj pa vem sem se tako drugače počutila, pa tudi, ker sva planirala sem tudi pričakovala. Vedela sem, da sem noseča še preden mi je test to pokazal. sem pa vedela tudi zato, ker po mesecu dni se je začelo moje potovanje od postelje do wc ja, kjer vsi vemo kaj sem delala. Shujšala sem 5 kg v 1 tednu. Sem vesela, da nimaš teh težav, ker tega ne privoščim nobeni. Slabost je minila, ko sem rodila, bruhala sem pa do zadnjega dneva nosečnosti. Kljub temu, da sem shujšala je bila punča dosti velika in težka. Pri drugi nosečnosti je bilo boljše čeprav sem tudi bruhala. Mislim, da sem "ven jedla" za celo življenje dost. Zdaj pa se čuvaj in uživaj v nosečnosti, pa pusti se malo crkljat in si naberi energije, ker jo boš rabila po tem ko rodiš. Ja pa čestitke tudi očiju tudi on se je "matral" za rezultate. jade

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

20. feb 2005 15:04

Jade, midva nisva ravno načrtovala, mal se mi je edino čudno zdel da nimam mesntruacije, ampak bolelo me je pa ravno tako in me še sedaj. V petek naj bi imela konec menstruacije pa sem šla kar lepo delat test, da potrdim moj sum. Je pa res da sem se ves čas mal čudno počutila ampak sem mislila, da je to zaradi diete, saj vse punce vedo koliko sem jamrala, da se slabo počutim, pa da dieta ne deluje prav pa bla bla bla. No sedaj pa le vem vzrok Jaz pa hodim do veceja vsake pol ure samo lulat, tko da mi gre kar mal že na živce saj moram skoz po stopnicah hodit. Danes sem se spet vagala pa mi kile še niso šle gor, tako da imam še vedno 59 kil, kljub temu da si kaj malega sladke ga privoščim. Danes sem jedla repo s fižolm pa pire krompir, mi je matej skuhal, morm povedat da ni bolšega kuharja kot je on nalin

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

20. feb 2005 17:29

drage moje dame, veliko govorite o tem, kako si določene informacije pošiljate po zasebni pošti, ne vem pa, kje se pusti ali najde kak vaš zasebni mail. Če ni skrivnost, mi prosim zaupajte ta podatek. Lep pozdrav, jaz pa se grem počasi sladkat s tortico, konkretneje z višnjevo....njam. brittney

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti