Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

27. jan 2005 13:13

Zjokala se bom, dons me je matej vzel v roke in mi kar določil da bom tako delala trebušnjake kot mi jih je on določil, pa tako neusmiljenj je, mi je reku da morm 100 trebušnjakov naredit 10x 10 zaporedij, me tko trebuh boli. delam jih že pol ure (60 trebušnjakov), pa je gliš šel na wc tko da sm si mal pavze vzela. Help nalin

miskica  

član od: 27.1.2005

sporočila: 3

27. jan 2005 13:35

Živjo, Najprej vas vse lepo pozdravljam in sporočam, da ste res enkratni! Ne morem pa verjeti, da je bilo glede te diete toliko povedanega. No, sporočam, da sem tudi jaz začela z dieto (danes je moj 4. dan) in moram priznat, da kar gre. Shujšat imam namen kakšnih 7-8 kg, nato pa se nameravam bolj zdravo prehranjevati. Mi je pa zelo v pomoč ta forum in vsi, ki pišete o svojim izkušnjah glede diete. Moram pa priznat, da sem že grešila (saj sem imela kar 2 dni beljakovinski dan, namesto 1 dan OH). Upam, da ni to ful narobe. Se bom poboljšala. No, začela bom še s pilates vajami, da bo učinek boljši. Zanima pa me glede kofetkanja - ali je potrebno tudi kavice omejiti oz. kdaj jih lahko piješ in koliko? Hvala za odgovor! Lepo se imejte!!!

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

27. jan 2005 13:54

Pozdravljena med nami miskica. Tudi jaz imam eno vpr. Lahko pojem kaj prepečenca čez dan ali tudi tega ne smem? Najlepša hvala tocka

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

27. jan 2005 14:01

Ja Nalin, povej "svojemu", da nisi projekt, ampak ženska! 100 trebušnjakov je res v redu zadeva, ampak ne kar "od prve" - je treba postopoma! Pa tudi bolje se obnese, če delaš več različnih vaj (že tega se počasi naveličaš, kaj šele ene in iste zadeve).Poleg tega te pa resnično opozarjam, da glej kako jih delaš - s to vajo si lahko po nepotrebnem tudi pokvariš hrbtenico!!!!!!! Miskica - jaz kavo (brez mleka) pijem. Enkrat na dan si jo privoščim in to dopoldne, če me zvije lakota, ali pa po kosilu. Popijem eno, lepo počasi, z užitkom. Če se odrečeš vsemu, se ti lahko zgodi, da se ti počasi ne bo več zdelo vredno. Saj smo samo ljudje! Lisa

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

27. jan 2005 14:05

Hoj! Maychi, kaj naj račem. Bilo je noro, kot vedno! To je edina tekma, ki je ne zamudim, boš morala res enkrat zraven. Dobrodošle vse nove. Tocka prepečenec jaz jem le redko, pa še takrat le na OH dan. Drugače pa sem kruh popolnoma črtala z jedilnika. Prepečenec si privoščim včasih za večerjo, obložim ga z zelenjavo in to jem namesto sladice, seveda pride navrh še čokolada. NJAM!!! Kave po moje ni treba omejit, edini problem je, da se uživa grenka kava brez dodatkov, kot so mleko, smetana..... Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

27. jan 2005 14:09

Ja, Lisa, lepo si to povedala, tudi jaz jo pijem, celo z mlekom! Meli in Francka, a mamo jutri zadnji vodni dan, ha? No, jaz sem izgubila skupaj 12 kg, mislim, da je kar dobro za 1. krog. V drugem krogu tam nekje v aprilu pa bom poskusila s prenehanjem kajenja in z bolj strogim držanjem te čudovite diete. Največja vzpodbuda je, ko me kdo vpraša, če sem kaj bolana. Pa mu odgovorim: malo pa že, samo moja bolezen je skrita v glavi, malo heca! Mojima sodnevnicama želim jutri čim lažji dan, v soboto pa vzklike veselja ob pogledu na tehnico. Novim vse lepo in še bom ostala na forumu, saj me čaka najtežji del: ohraniti težo do 2. kroga. Upam, da vam ne bom tečna, a včasih bom še kaj napisala! dalmatinka

Ursula  

član od: 15.11.2004

sporočila: 16

27. jan 2005 14:26

Pozdravljene! po dolgem času se ponovno oglasam. Moram vam povedati, da moj prvi poizkus držanja te diete lansko leto ni ravno uspel. sem pa letos bolj pridna saj sem na dieti ze od 3.1. z manjsimi prekrški. teža mi ravno ne pada tako hitko kot nekaterim tukaj imam 163 cm in 63 kg, redno se ukvarjam s špotom tako ,da je moja konfekcijska številka 38 nekaj pa ze tudi 36 sem pa izgubila kar nekaj celulita, ki ga prej nikakor nisem mogla odstranit. Berem pa vas vsak dan saj mi prav ve tukaj dajete vzpodbudo da vstrajam saj sem si s tem nacinom prehranjevanja uredila prebavo in reden način prehranjevanja. Čestitke vsem ki ste uspele in veliko volje tistim, ki se še trudite. lp ursula p.s. ne vem katera je napisala, ce pa bo tole slucajno prebrala pa me zanima kaksne pilates vaje delate in kje ste jih dobile.

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

27. jan 2005 14:44

Kavi se jaz tudi ne bom odpovedala. Pijem jo 1x na dan, še to včasih ne, z mlekom (brez ne morem pit) in malo sladokrja, ta razvadica mi mora ostat, ker drugače res ne bom imela volje nadaljevat z dieto. Korajžno naprej. tocka

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

27. jan 2005 14:56

Ja lisa, sej sem to ve, sam mu je pa že dost, da čez svoj trebuh vsak dan jamram. Drgače pa že en teden delam 40 trebušnjakov na dan, trebušnjake pa tudi delam tako da me hrbtenica nič ne boli, boli me samo trbuh (če lahko temu sploh rečem bolečina) Zadnih 20 trebušnjakov sem pa že tko težko naredila sem mislila da me bo konc, sploh se nisem mogla dvignt (nič me ni bolele), kot da so mi mišice zaštekale. lep pozdrav še naprej. nalin

pika  

član od: 30.9.2003

sporočila: 72

27. jan 2005 15:06

Lep pozdrav! Sem čist nova, pa bi rada poskusila s to dieto. Vem kako poteka, toda ne vem, kako naj zdržim. Vidim, da je tu kar dosti nasvetov. Toda vsega foruma pa res ne morem prebrati. Prosim povejte mi kaj bi bilo dobro da preberem iz foruma, potem bom pa začela z dieto. Ja pa še to. V februarju imam napovedani 2 večerji. Kaj naj pa takrat naredim ? Upam, da bomo postale prijateljice. Čao, Pika. Petra

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti