Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

miskica  

član od: 27.1.2005

sporočila: 3

27. jan 2005 15:07

Hvala za odgovore glede kavice! Jo bom še kar naprej pila (in to z mlekom) - ena razvada pa je lahko ostane!? Ursula, glede pilates vaj - jih bom šele začela delat, drugače pa slišim same pohvale!!!! In to take pohvale, da so me navdušile in moram sprobat zadevo. Zaenkrat sem z neta snela video vaje, drugače pa se baje dobi ena dobra knjiga s pilates vajami, ki se imenuje Pilates plus diet-The 28-day shape up plan with body control pilates (avtorici Lynne Robinson in Fiona Hunter). Za to knjigo sem slišala iz drugih forumov, drugače pa sem bom najbrž odpravila v knjižnico pogledat. Miskica miskica

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

27. jan 2005 15:08

Hvala punce za vaše pohvale, mi pašejo, a saj veste brez vas mi ne bi uspelo, ker ko bi mi padla volja bi jedla, jaz sem pa brala....računalnik je pa po stopnicah na podstrešni, pa je blo spet dobro za rit. Bolj kot pohvala me vesli to, da vam lahko dam naprej to moč in trmo, ki sem jo v začetku srkala iz vaših sporočil in iz vaših minus tež. Kar nekaj nas je , ki se dolgo srečujemo tukaj in lezemo proti svojemu cilju. Jaz sem mislila kar nadeljevati, pa me je zmotila bolezen ščitnice pri neki znanki ki je na ta način shujšala 30 kg. Tako da sem se odločila da ko sem doma se jo držim, če pa kaj vmes pride- pa ne. Trenutno mi je cilj, da obdržim to izgubljeno težo. Če ne bo šlo, se vam pa hmalu pridružim, ko najdem moč v vaših sporočilih. Še naprej bom brala kako vam gre in vam včasih sporočila kaj se dogaja po dnevu 90++++. Važno je da si znamo pomagati in da gremo naprej, pa čeprav z majhnimi pregrehami... jaz sem si vedno rekla- shujšala bom do poletja, kar pomeni, da imam še vendo čas, da grem počasi deset kg dol, če bo pa kaj manj pa tudi prav. Joj nakladam..... držte se. mici_33

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

27. jan 2005 15:41

Maychi, držim se prehranjevanja po J. Mazel, njen sendvič z avokadom pa nisem poskusila, ker mi avokado ni všeč. Odkar sem končala z dieto sem dala dol še 1,5 kg. Picika, B so beljakovine oziroma proteini, OH so ogljikovi hidrati. Že med samo 3MD je na B dan to skupaj, ko lahko za kosilo poješ kos kruha. Pisala sem ti tudi zasebno pošto - poglej! Ej, punce in fantje (saj ste menda že trije, a ne?), men se je končn uredila nazaj prebava. Parkrat sm na tešče pila Donat - sobna temperatura - in glej, prebava je zopet uredu. Tko sm zadovoljna!!! Mici_33, BRAVOOOOO!!!!! Tud ti nisi mal dala stran. Čestitam!!!! Verjetno si zelo ponosna nase, kaj? Tocka, saj sploh ta dieta ni težka, hitro se navadiš na ta način prehranjevanja. Jst sm tud mislila da ne bom mogla jest sadje na tešče, pa ga še danes jem in ga bom skoz, ker mi zdej to čist odgovarja in ful dobr se počutim. Je pa res vse v glavi, ko si tam "pospraviš", si na dobri poti do vitkosti in ohranjanja željene telesne teže. Prepečenec lahko ješ namesto kruha kadar ga pač lahko. Jst si polnozrnat kruh popečem v toasterju kar je isto. Sm nekje prebrala, da je kruh lažje prebavljiv, če ga popečeš. Se katera strinja z mano? Sy, to glede sladice čist drži! Jst grem po takem obroku (sladici) drug dan 0,5 kg dol. Kr verjet ne morem, ko zjutri stopim na vago! Nalin, kar se tebi dogaja na OH dan, se je proti koncu tud men, pa še slabo mi je bilo ob tortici, drugi dan bi jo pa spet jedla! No, mejte se do prihodnjič kokos

effa  

član od: 21.12.2004

sporočila: 20

27. jan 2005 15:48

no zdaj sem jih pa slišala:) ne saj imate prov, nism ravno pridna, čeprav pojem veliko manj kot včasih. in danes ko imam oh dan, je bila na mizi skleda solate s krompirjem in sem se ji odpovedala. mislm da ravno zaradi vas. tko da hvala:) če ne pa sem se odločla da se ne bom redno tehtala, ker me to samo zamori. tko da se bom samo po sadnem dnevu, ko je teža najmanjša:) lep pozdrav effa

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

27. jan 2005 16:03

no effa, želim ti obilo takih trenutkov, in veliko močne volje za naprej. Jaz bi pa še vse vprašala nekaj kar me mori že od samega začetka diete. Večina pravite, da na začetku diete zgubiš samo vodo, kako je to mogoče? Jaz vode že tako ali tako popijem malo (liter mogoče 2 na dan), odvajam pa je tudi še vedno enako kot pred dieto, dol sem dala že 6kg in -4cm. Po tej logiki (izguba vode) bi morala večkrat na dan na manjšo potrebo, pa se to ni zgodilo, tudi potim se ne in blato je normalno. Če ima kdo razlago zav to trditev ga prosim da mi razloži. nalin

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

27. jan 2005 18:21

Ikc, z dieto sem začel, ker se nisem več dobro počutil z mojimi kg in ker sem imel težave z želodcem. Dieta se mi zdi super, čeprav je zame ogromen preobrat v prehranjevanju! Prej sploh nisem jedel sadja, jedel sem neredno, v glavnem pozno zvečer( tudi en dan nisem zvečer zdržal brez salame in sira, piškotov, piva...), pil sem dosti alkohola... Najbolj važna pri tej dieti je psihična priprava, saj le tako lahko zdržiš( in z vašo vzpodbudo!). Kar se tiče uporabe te diete za tvojega sina, jo priporočam, ampak to mora storiti po svoji volji, brez prisile! Glede na njegovo mladost pa je še posebej važno ukvarjanje s športom! Jaz pa sem danes naredil napako,upam da ni prevelika. Za kosilo sem jedel testenine z drobtinami, šele sedajle pa sem ugotovil, da bi jih moral jutri, na OH dan! Bom pač zamenjal dneva, mislim, da to ni prevelika napaka, kaj mislite? Sicer pa sem se ta teden zelo polenil, čisto nič ne športam, bom pa drugič nadoknadil... Robi

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

27. jan 2005 19:03

Ojla! Po dolgem času se vam zopet malo oglašam. Mici_33 vsa čast za izgubljene kg. Držim pesti, da bi ohranila težo. Sama sem morala dieto nekoliko prilagoditi, ker je bilo vsem mojim težavam kriva huda slabokrvnost. Ne vem kako se mi je to lahko zgodilo priporočam pa vsem vam ki ste se po dieti začele slabše počutiti, da se odločite za zdravniški pregled oz. naj vam pregledajo kri. Tako, da jaz drugega vodnega dneva nisem dala skozi, vendar računam, da bi čez kakšen teden zopet lahko bolj sledila dieti. Picika kako se ti kaj počutiš, imaš še kakšne težave? Tudi zate stiskam pesti, da bi ti uspelo ohraniti na novo pridobljeno težo. Kako pa kaj oba fanta? A vama kg lepo izginjajo? Kokos, tebi pa spolh vsaka čast. Izgubiti toliko kg ni mačji kašelj. Za vse vas , ki ste tukaj na forumu stiskam pesti in sem še vedno z vami. LP Dipsi

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

27. jan 2005 19:08

Vprašanje: moji tašči, (ki je tudi na dieti) so se okoli ust naredili rdeči izpuščaji in tudi notranja stran ustnice jo peče. predvidevam da je to alergijsko, drugače seveda tudi na oh dan poje nekaj jedilne-črne čokolade. Ali mora prekiniti dieto ali jo lahko nadaljuje in če lahko kaj mora storiti, da se ji stanje izboljša? nalin

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

27. jan 2005 19:20

Tako, za mano je prvi uspešen dan, sem kar ponosna nase, da mi je končno spet uspelo se spraviti na to, da je treba spremeniti prehrano. Vendar sem spila samo 1,2 L vode, več mi ni uspelo. Zanima me koliko kaj ve (tudi fanta) spijete tekočine oziroma vode dnevno? lp tocka

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

27. jan 2005 19:32

Živijo! Hvala vsem za besede tolažbe,se sedaj kar veliko bolje počutim.Bolezen lahko človeka hitro zamori in še sreča da ste tukaj.Ko sem vas zdejle brala,sem takoj postala boljše volje. Oj Bobby Robi,ne zamenjuj dnevov,to je v Rinini knjigi še posebej poudarjeno:Vrstnega reda dni ne smete menjati! Zato je dobro,da si pišeš,kateri dan imaš,da ne zamenjaš vrstnega reda.Najboje,da si to označiš na koledarju,za vseh deveteset dni. Ravno sem se spomnila Bobby,da si enkrat napisal,da na dieti ne boš do konca,ampak samo toliko,da shujšaš do željene teže.NAPAKA! To je vendar dieta za spreminjanje metabolizma in moraš se je držati vseh 90 dni in še potem 90 dni zajtrkovati sadje in paziti na pravilno kombinacijo živil.Samo tako se ti bo metabolizem spremenil.Če pa boš z dieto končal prej,se boš zredil nazaj in še pridobil kakšen kilogram več.Pa ne se bat,da bi zdaj shujšal preveč.Samo prvi mesec izgubiš veliko kilogramov,potem pa kile ne grejo več tako hitro dol. Pa ne se pustit lenobi.Pomisli malo,kako dobro ti gre.Ne se pustit! Pa še to!Jutri imej spet normalni OH dan,kot bi ga moral imeti po vrstnem redu.Tako boš grešil samo enkrat,če pa boš dneva menjal,boš grešil dvakrat.NE MENJAT DNEVOV! A Tocka,sej se boš navadla pit vodo,jaz je spijem več kot tri litre na dan.Ko boš nekaj časa na dieti in boš izgubila že veliko vode,te bo začelo tudi bolj žejati,tako da boš spila več.Pa dobrodošla med nami1 OK,grem jaz zdej na vroč čaj. Mejte se lepo in zaupajte vase,kajti uspelo vam bo! Adijo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Marjetka cvetka Sporočilo je spremenil(a) Marjetka cvetka dne 27. jan 2005 19:39:04

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti