Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

15. dec 2004 9:02

Pozdravljena dekleta, Tako, pa sem pribremzala do konca. V ponedeljek sem imela zadnji vodni dan in z veseljem vam porocam, da sem SKORAJ dosegla svoj cilj. Vceraj sem se basala v stare, vecno preozke kavbojke in lahko bi jih oblekla, seveda ce bi malo ojacala sive hahahahahaha. Vagala se nisem ves cas diete, sem pa zgubila v pasu 15 cm, cez tazadno 11 cm in obseg prsi je manjsi za 9 cm. Kljub vsem pregreham, je slo kar nekaj dol. Odlocila sem se, da nadaljujem ze 3 januarja. Saj veste, ponedeljek in podobne fore. Tocno vem, da se bom malo poredila cez praznike, ceprav bom pazila, saj si ne zelim pridobiti prevec. Do poletja bi rada izgubila se par centimetrov. Takole je punce, tudi sama komaj se lahko gledam sadje. Ni problema, ce ga jem na druge dneve, zajtrk sploh ni problem, ampak sadnega dneva enostavno ne zdrzim vec. Enkrat tedensko bom zdaj kuhala zelenjavno juho, za zajtrk in vecerjo pa bom jedla sadje. Tudi kislo zelje imam zelo rada, kuhano ali pa v solati in tudi tega bom z veseljem jedla. V petek imamo sluzbeno zabavo in privoscila si bom dobrot brez slabe vesti, v soboto pa si bom pac skuhala zelenjavno juho. Odlocila sem se namrec, da v veselem decembru ne bom komplicirala ali se obremenjevala s prevec zauzitimi kalorijami. Naslednji dan pa pac malo manj in upam, da ne bom do 3. januarja ze spet lepo okrogla. A bi se katera zacela 3.1.2005??? Vesela bi bila druzbe. Torej punce, hvala za vso vzpodbudo in pomoc pri tem podvigu. Seveda se bom se oglasala, saj je tale forum prav prijetno pribezalisce. Drzite se punce in nadaljujemo bom s kilogrami ... SKUPAJ!!! LP Marina5

peter1  

član od: 23.11.2004

sporočila: 4

15. dec 2004 9:26

marina 5 jaz sem s tabo novo leto in začetek novih odločitev tudi jaz moram kar nekaj kg dol dobit tko da jaz sem s tabo 3.1.05 pa se mi zdi ok odločitev lp peter1

francka  

član od: 12.12.2004

sporočila: 41

15. dec 2004 9:30

Čao punce. Kokoš, Kokoš, Kokoš...! Kaj ti nič ne ješ? Si pa carica, faca, ... To samo dokazuje kako ta dieta resnično deluje. Revežem, ki bi radi izgubili veliko kg daješ up in moč. Marina5, tako kot tebi, tudi meni sadje ne dela težav na noben dan RAZEN SADNEGA. Takrat je pa preveč. Jaz imam danes 42. dan diete, izgubljenih imam pa 11 kg. Se pa tehtam 1x na teden in to v nedeljo. Tako, da vam v ponedeljek sporočim, če je tehtnica začela ponovno sodelovat z mano. Močno upam, da nisva več v sporu, saj imam še veliko dela s klestenjem telesa. Vsakič, ko jambram pomislim na močne ženske za katere ne vem kako jim uspe. Tu je kar nekaj takih. Govorim o mamicah. Kako vam uspeva hodit v službo, pridet domov skuhat kosilo, ukvarjat se z otroci, pospravlat, prat, likat,...... poleg vsega pa še dieto držat – kapo dol!! (Kokoš, menda nisi tudi ti med njimi?) Če zmorete ve, zmorem tudi jaz! francka Sporočilo je spremenil(a) francka dne 15. dec 2004 09:31:24

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

15. dec 2004 9:34

Marina5 (verjetno) sem s tabo. Že sama sem razmišljala, da bo potrebno ali nadaljevati ali kaj drugega takoj po praznikih! Ker bi naslednje leto rada pokazala na plaži, kako sem bila pridna... Saby, tudi jaz sem hodila na to šolo, vendar že kar nekaj časa nazaj...no, da ne boš mislila kako "stara" sem, pred 5 ali 6 leti sem končala... Rožica, kako si kaj, zdaj ko smo uradno konec? A boš tudi danes delala mufine, jaz jih bom, ker so šli zadnjič tako hitro, da se niti nisem imela časa preveč pregrešit-no malo sem pa se vseeno Lp, maychi

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

15. dec 2004 10:53

Živjo! Kokos čestitam! Res si enkratna, se strinjam, da te po malem nikjer več ne bo (ne samo okrog prsi). Želim ti, da ti bi ti v zadnjem mesecu šli kilogrami vsaj pol tako hitro dol, kot so ti šli pretekla dva meseca. Kot veš se meni zadnji ,mesec ni nikamor prestavilo, kljub vztrajnosti. Premaknili so se vsaj cm, če se že kilogrami niso hoteli. Vstrajaj še naprej! Bravo Marina5 !, na nove uspehe! Tudi jaz sem z vami Januarja, samo datuma še nisem določila, ker imamo toliko praznovanj, da že zadaj mislim na to kako bi bilo najbolje. Ravno včeraj, naju je prišla povabit še teta na praznovanje abrahama (22.1.05) 3.1.sem povabljena na roj dan; pa 2.1. pravtako; 13.1. praznuje tašča (udeležba obvezna, tako pri praznovanju kot pri preizkušanju njenih dobrot)... Verjetno bo najbolje bit kar na dieti ! Po moje bom po praznikih tako polna vsega, da si bom sama želela lažjaga načina prehranjevanja. To se mi je zgodilo po dveh dneh "praznovanja konca diete", danes bom že drugi dan jedla samo repo, sem je včeraj skuhala več kot dovolj. Marina5 ti pa si kar privošči kar si v teh mesecih najbolj pogrešala! Maychi, jaz sem kar O.K. Kilogrami so še izti, se pa pozna, da smo prej jedle le eno vrsto hrane. Mene je trebuh tako bolel po kosilu ( goveje juha z rezanci, pražen krompir, svinski kotlet, solata, kozarec vina ) čeprav sem pojedla le juho, žlico krompirja in pol kotleta. Me je pa fant tako lepo presenetil še z vinom, tudi on je zelo zadovoljen, čeprav mi redna vadba Januarja ne uide. Me ja pa verjetno zaradi vse ješčnosti prizadela še zaprtost. No , zdaj kot sem že omenila sem spet na stari poti, kar pomeni da se pazim in ne mešam skupaj Šin B,.... Sadni dan pa bom za enkrat ukinila, bom raje pojedla kakšno zelje, juho,... Mufinov ne bom pekla, ker jih potem sama največ pojem! Raje drugič, ko bodo nečaki na obisku, takrat moram hitet, da si priborim enega. Me veseli, da bomo z novim letom dobile moškega predstavnika. Pozdravljen med nami, Peter! Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

peter1  

član od: 23.11.2004

sporočila: 4

15. dec 2004 11:41

Rožica se opravičujem ampak na moje ime je bilo vse zaseseno pa sem dala ime od sina tako da ne pozabim gesla in tako naprej drugace sem tina

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

15. dec 2004 12:07

Se opravičujem Tina. Pa saj imaš tudi ženki spol zraven nika, pa se sploh nisem ozrla na to. Vseeno dobrodošla med nami! No spet se išče moški predstavnik tega foruma! LP. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

15. dec 2004 12:56

Pozdravljene, manekenke! Ponovno se vam oglašam po rahlem premoru. Še vedno sem na dieti, pred mano je 2. vodni dan. Zdi se mi, da kg kar stojijo, upam, da bo po drugem vodnem dnevu malo bolje. Ful sem vas že pogrešala, sploh vzpodbudne besede. Imam 67 kg in rada bi prišla na 55. Verjetno ta cilj ni mogoč v naslednjem mesecu in pol. Je malo pretiran? Bom pa nadaljevala s prehrano še po dieti? Danes imam sadje, feeeeeeejst me zebe, utrujena od včerajšnjega izpita, bolan sin in še bi se našlo. Groza, vam rečem! Čestitke vsem, ki vam je uspelo in vzpodbuda nam, ki nam še bo. dalmatinka

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

15. dec 2004 13:09

Pozdravljene! Že v prvih nekaj straneh ste me prepričale, da je ta dieta super in sem se vam kar pridružila. Pričela sem 7.12. Do sedaj sem dobivala motivacijo samo s prebiranjem ...ja, je kar nekaj dni trajalo...sedaj pa je že čas, da se vam oglasim in vam povem, da ste pravi mali psihiatri. Meni je pri prejšnjih dietah manjkalo prav to. Moj cilj je zanenkrat -10 kg!Upam, da mi bo tudi z vašo pomočjo uspelo. Lep dan! Trixie

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

15. dec 2004 13:40

Dalmatinka, nič obupavat, saj veš kako pravijo, ko ima hudič mlade,.... Želim ti dobro oceno na izpitu in veliko zdravja tvojemu sinu, da ne boste praznikov preživeli v hiši. Zdaj pa brž, skuhaj kakšen čaj z veliko c vitamina za mamo (se bodo maščobe hitreje topile) in predvsem za sina, da bo hitreje okreval. Trixi, pa to pomeni, da je najhujša kriza že skoraj mimo. Še nekaj dni in videla boš da bo iz dneva v dan lažje in predvsem manj kilogramov. LP. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti