Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

14. dec 2004 13:11

Pozdrav še od mene. Vidim, da ste bile vse, ki ste imele včeraj vodni dan, zelooo pridne in uspešne...super, kar tako naprej. Rožica, ne bom te oštevala...ti si kar privošči, saj si bila zadnje 3 mesece zelo pridna in si se odrekala stvarem...samo da kile ostanejo! A si zadovoljna z rezultati? Verjetno si, 12 kg v 3 mesecih je super...ko bi vsaj jaz lahko to rekla...ah kaj za to. Tudi glede izgubljenih cm ne morem nič kaj povedati, ker se nisem izmerila, sem se pa pred kakšnimi 3-4 tedni in od takrat je 4 cm manj. Garderobe mi ni potrebno kupovati, ker ni takšne razlike v kg, kot pri tebi in vseh ostalih. Je pa res, da sem si že prej kupovala hlače, ki so mi bile bolj tesne, kot ne-sem se vedno tolažila s tem, da se raztegnejo, ko jih oblečeš 1x ali 2x in so potem "ravno prav". Lp, maychi

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

14. dec 2004 14:59

danes je moj drugi dan diete. Počutim se super, lakoto pa potešim s sadjem. Upam, da mi bo šlo vedno tako gladko. Jutri imam oh dan, najbrž to pomeni, da lahko jem testenine z zelenjavo, pa kakšno omakco čez al raje brez omakce ( te ponavadi vsebujejo moko). Ali lahko jem na oh dan ocvrti sir??? Najbrž ne ampak vprašam za vsak slučaj, ker ga imamo jutri za malico v službi. biba

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

14. dec 2004 15:10

Čao Francka! Upam, da te nisem preveč potolkla. To vsekakor ni bil moj namen. Veš, po horoskopu sem oven, pa sem pri določenih stvareh precej trdna, vztrajna, vendar tudi jaz kdaj zaidem iz začrtane poti. Odvisno je, kaj bi rada s to dieto - spremenila presnovo, način prehranjevanja ali samo izgubila nekaj kil. Vse je odvisno od tega. Drugače pa se tvoja "juhca" je na dan 2 ali Šdan, samo da dodaš še malo riža ali krompirja. Na sadni dan pa naj nebi jedli zelenjave ampak čimveč svežega sadja zaradi vitaminov in energije, sploh zdaj v zimskih dneh. In verjemi, počasi ti bodo postali sadni dnevi boljši kot drugi, samo vztrajaj in trud se bo poplačal. Če se pa kdaj "pregrešiš" bi se pa jaz na tvojem mestu rajši tako, da bi namesto sadnega kosila pojedla "tvojo" juhico, za preostale obroke pa bi ostala na sadju. Spoznala sem kar nekaj ljudi, ki ne marajo te diete ravno zaradi sadja. Na nek način ga moraš imeti rad, da lahko zdržiš TEH 90 DLD, pa tudi naslednjih 90 dni, ko je za zajtrk še vedno sadje, če ne celo za zmeraj. Le pogumno naprej v boj s kilami! bolhaa

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

14. dec 2004 15:59

ČAO MAČKE!!! Kako ste? Jaz odlično. Včerajšnji vodni dan sem prestala in to brez težav. Zdaj pa komaj čakam, da pojem kosilo. Danes bom jedla jetrca s kislim zeljem. Kokos, čestitam ti za izgubljene kg-je. V koliko časa si jih izgubila? Ej, Amelie jaz nisem iz CE, sicer pa študiram v CE in imam 20 let. Pa ti, a si še srednješolka, na katero šolo hodiš? Bolha, moji cilji so, da bi izgubila zaenkrat 20-25 kg, potem pa bom videla kako dalje. Francka, tudi jaz imam danes B dan, sva na istem. In kako dolgo si že na 3md. Lepo pozdravljene!!! saby

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

14. dec 2004 18:10

Zdravo punce! Po dolgem času se vam zopet oglašam, da ne boste mislile da sem že obupala. Še vedno sem na dieti, jutri na žalost samo sadje približuje pa se tudi moj prvi vodni dan.(20.12.). Do sedaj imam -4.5kg in sem zelo zadovoljna z izgubo teže. Redno gonim orbitrek 25minut na dan in pa naredim 75 trebušnjakov vsak dan tako da sem v pasu izgubila že 7cm .Vsem vam,ki še naprej pridno ločujete dneve želim veliko uspeha. Se slišimo. LP Dipsi

k4484  

član od: 20.7.2003

sporočila: 14

14. dec 2004 19:45

cao, sem ena nova in bom z jutrišnjem dnem zacela z dieto. Malo me je strah kako bom zdrzala, zato vas prosim za kaksno vzpodbudno besedo. LP špela zlodej

Amelie  

član od: 2.5.2004

sporočila: 42

14. dec 2004 20:58

Hey Saby,... ja jaz sem srednješolka. Četrti letnik... tut jaz nisem direkt iz Celja, sam tko približno sem mislila... Na I. gimnazijo hodim drugače. Drugače pa... sploh nevem kako naj se rešim tele krize. Ko se odločim da zdej pa res konec in spet pridno nazaj na dieto mami speče pico za kosilo... in stvari ki sem se ji z lahkoto uprla zdej sploh ne morem rečt ne... pa to zarad enga tistega prvega kiksa... mh, kaj je že bilo. Mislim da rafaello... itd. V glavnem do maturantskega plesa - 10 kg. Februarja... mi bo uspelo? Z železno voljo mogoče že... ne mogoče. Zagotovo... Odločne moramo bit ne... sam je včasih tok težko... No, da vas ne zamorim še bolj... Lepo se imejte Amelie

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

14. dec 2004 22:53

Čer! Končn je za mano 2. vodni dan. Komi sm ga preživela. Kakšna kriza, ko moraš kuhat za ostale družinske člane in jih pol še gledat kako zdolgocajteno jejo medtem ko bi ti z veseljem zmetal vse vase. Rožica, čestitke. Tvoja statistika je super. Upam, da si tudi sama zadovoljna. Saby, do danes (58. dan ali 2. vodni dan) sem izgubila 21 kg, v pasu in bokih me je 16 cm manj in okrog prsi -13 cm kar pa mi ni preveč všeč saj kmalu ne bom nič imela. Uživajte in lahko noč! kokos

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

14. dec 2004 23:11

ČER!!! Čestitam ti Kokos ob uspešno prestanem 2. vodnem dnem. Glavno je, da si imela toliko moči, da si ga prestala...res super si... Lepa izguba kg-jev. Tudi sama upam, da mi bo uspelo dati toliko dol, če ne do 2.vodnega dne pa vsaj do konca 3md. Lepo bodite pa kaj lepega sanjajte!!! Nočka saby

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

15. dec 2004 7:31

Pozdravljene! No pa smo spet v službi in na forumu. Kokos, čestitke! Ja skušnjav v tem decembru res ni videti konca. Vendar pa je po svoje to najboljši čas za hujšanje, drugače bi bile vse nekaj kg težje. Vsaj jaz sem namenoma izbrala ta čas tako lani kot letos. Tudi včeraj smo imeli eno novoletno zabavo, pa sem jo kar prešpricala, z družino pa smo šli na mašo po 30 dneh od smrti (tak je običaj na vasi) in potem še v gostilno. Vsaj enkrat mi na fešte, rojstne dneve, sedmine .... ne pride sadni dan tako, da sem si privoščila puranji zrezek in mešano solato, vsi ostali pa gromozanske pice. Hči pa še banano split. Pustila sem pol zrezka in nedotaknjene svalke....tako je pač, ko hujšaš. Vendar je danes na tehtnici še vedno 73 kg, to je pa tudi nekaj. Ob vrnitvi domov pa sem si še pripravljala kosilo za danes. Bo kar rižota z dvema nastrganima korenjema in skleda "na žalost zadnjega" motovilca. Prvikrat sem pomislila joj kako bi bilo super, če bi doma imela računalnik, pa internet ...... bo treba nekaj narediti na tem. Tudi jaz sem si v letošnjem letu kupila nekaj novih oblačil in to predvsem zato, da se nebi spet zredila. Ta prevelike cune pa hitro v karton in na podstreho, pa da jih ne vidim več. Vsem novim in starim želim veliko -kg in čim manj skušnjav. lp bolhaa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti