Kaj danes za zajtrk

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

19. mar 2013 11:55

Pomaranča, po treningu pa koruzni kosmiči z mlekom (bo pa kosilo toliko bolj obilno in slastno).

JJ

polarbear  

član od: 7.8.2010

sporočila: 382

19. mar 2013 18:37

Kruh z maslom in medom,bela kava.

polarbear

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

20. mar 2013 6:26

Moja standardna vitamin/tetka skuta/kosmiči/oreščki-semena/čaj BOMBA. 
Tetko skuto sem oplemenitil s PRESNIM KAKAVOM ter KOKOSOVO MOKO.
Kosmiče ša oplemenitil z svežim ingverjem + suho figo (za okus). Vtopil sem jih v mešanici ČVRSTEGA JOGURTA/SOJINEGA MLEKA/ČRNEGA ČAJA. Meni pa je full dobro

Gledam da imam takšen VITAMIN zajtrk nekje 4-5x tedensko, ostala 2-3 dnevi pa so za eksperimentiranje in UŽIVANJEEEEEE v smislu 

Avtor: JanisJoplin
Član od: 20.1.2011
poslanih sporočil:1246 Odgovor z dne - 19. mar 2013 11:55
Pomaranča, po treningu pa koruzni kosmiči z mlekom (bo pa kosilo toliko bolj obilno in slastno).

JJ

Tudi super. Si pa privoščič mega super kulinarično kosilo!!


A se strinjata mademoiselle JJ in gospod EŽOJ? Najbolj zdravo in varno je vožnja slalom in vse jemat z rezervo. Le tako se izognemu temu, kar se je meni zgodilo, le tako uživamo v popolnosti in le tako je prehrana zadovoljstvo in socialna note, ne pa razbijanje glave in štetje kalorij/sestavin...
Še enkrat HVALA za vso podporo in pomoč 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

20. mar 2013 7:21

Ja, se popolnoma strinjam. Nekaj si je pa le treba pustit za čisti užitek

Danes spet pomaranča, ko pridem s treninga pa verjetno hrenovka in prepečenec. Za zenf seveda

JJ

katarinčica  

član od: 28.4.2010

sporočila: 4

20. mar 2013 7:42

Lepo pozdravljeni vsi skupaj;

Že dolgo časa berem, da je zajtrk najpomembnejši obrok dneva-vsi svarijo: ne izpuščajte zajtrka, ker škodujete svojemu telesu itd.. pa se mi je zdelo vredno, da se priključim vsakodnevni debati in tako še jaz pristavim kakšno idejo za zajterk ali pa si jo samo sposodim!

Danes sem začela dan s skledico mandeljev z domačim medom ter pravim zelenim čajem.

Za malico me čakajo jagode, banana in ananas.

Potem spijem še veliko vode ( od 2-3 litre ), ker pred fitnesom ne smem jesti saj me potem tišči v želodcu.

Po fitnesu pa me čaka: kozarec mlačne vode-pol litra, sveža rdeča paprika, rdeči radič ter postrv na žaru z veliko stisnjene limone.

Najverjetneje se mi bo pred spanje tožilo po sladkorju zato bom spila kakšne pol litra domačega bezgovega soka.

Ja in tako bo spet dan okoli...joj kako čas beži...

Lep sončen dan in pozdrav vsem skupaj!!!!!

katarinčica

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

20. mar 2013 8:01

katarinčica je napisal/a:

Lepo pozdravljeni vsi skupaj;

Že dolgo časa berem, da je zajtrk najpomembnejši obrok dneva-vsi svarijo: ne izpuščajte zajtrka, ker škodujete svojemu telesu itd.. pa se mi je zdelo vredno, da se priključim vsakodnevni debati in tako še jaz pristavim kakšno idejo za zajterk ali pa si jo samo sposodim!

Danes sem začela dan s skledico mandeljev z domačim medom ter pravim zelenim čajem.

Za malico me čakajo jagode, banana in ananas.

Potem spijem še veliko vode ( od 2-3 litre ), ker pred fitnesom ne smem jesti saj me potem tišči v želodcu.

Po fitnesu pa me čaka: kozarec mlačne vode-pol litra, sveža rdeča paprika, rdeči radič ter postrv na žaru z veliko stisnjene limone.

Najverjetneje se mi bo pred spanje tožilo po sladkorju zato bom spila kakšne pol litra domačega bezgovega soka.

Ja in tako bo spet dan okoli...joj kako čas beži...

Lep sončen dan in pozdrav vsem skupaj!!!!!



katarinčica



SUPERCA!!! Najbolj pa se mi milo stori po zadnji navedeni stvari pred spanjem. DOMAČ BEZGOV SOK!!! JAOOO njaaam. Lani je bilo bolj bougo, saj sem bil prepozen, da bi naredil sok. Užival sem le v bezgovih palačinkah, bezgu v pivskem testu, ter ob pitju domačega soka pri sosedi 

Pa super da se pridružuješ 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

20. mar 2013 8:37

Domača skuta,navadni jogurt,čebulni kruh.

linolina

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

20. mar 2013 9:09

Vsak obrok naj bi vseboval 1/3 ogljikovih hidratov, 1/3 beljakovin in 1/3 sadja/zelenjave.

Danes pri meni:

Zanimivo pa je, da jaz nikoli nimam težav s želodcem po fitnesu.

Danes pa ne bom treniral ( mimgrede, če ni skrivnost, đeniska, kaj treniraš?).

ežoj

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

20. mar 2013 9:13

ežoj je napisal/a:

Vsak obrok naj bi vseboval 1/3 ogljikovih hidratov, 1/3 beljakovin in 1/3 sadja/zelenjave.

Danes pri meni:

 

Zanimivo pa je, da jaz nikoli nimam težav s želodcem po fitnesu.

Danes pa ne bom treniral ( mimgrede, če ni skrivnost, đeniska, kaj treniraš?).



ežoj



Dobra uravnoteženost. Le na maščobe ne pozabit! A vidim da, glede na dobre štikle beline na meseku, to ne bo problem!!
Ežoj; kaj pa je v šalčki oz. kaj je vaša omiljena jutranja tekočina? Prava kafa/bela kafa/mljek?

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

20. mar 2013 12:14

ežoj je napisal/a:

Danes pa ne bom treniral ( mimgrede, če ni skrivnost, đeniska, kaj treniraš?).



ežoj

 

Ni skrivnost  treniram svoje telo hodim na fitnes, trenutno večinoma kardio in vaje za oblikovanje telesa, kmalu pridejo na vrsto še uteži

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti