Kaj danes za zajtrk

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

24. mar 2013 8:24

mojezlato je napisal/a:

Kruh s pašteto in majonezo. Čeprav je se mogoče komu zdi čudna kombinacija, je zelo okusna.  



mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/



Jeeej. Hvala za tvoje deljenje jedilnik z nami. Komaj sedaj videl in že navdušen. To je kot KULINARIČNA BAZA PODATKOV, a le da je slikovno še bolj bogato, ter da so dodani postopki.
Joj, joj kako fajn. Sedaj ko rabim ideje, ko ponovno normalno in raznoliko jem, mi je to SUUUPER.

DANES: 

Multi kulti vimatinska bomba z (včeraj direkt iz sita) svežo TETKO SKUTO, v kefirju utopljenimi rženimi kosmiči ter koščkom GRISOVEGA PECIVA!!!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

24. mar 2013 9:04

Marmelada, maslo, kruh, najboljši čaj. Sedaj pa ogledujem recepte za današnjo sladico. Njama.

mamka

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

24. mar 2013 10:27

danes kar pošten začetek dneva, in sicer:

za zajtrk: ovseni kosmiči z mlekom in jagodnim pirejem

za malico: sendvič iz polovice polnozrnate bagete, piščančjih prsi, paradižnika, čebule in zelja

mali kuhar

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

24. mar 2013 18:04

mali kuhar je napisal/a:

danes kar pošten začetek dneva, in sicer:

za zajtrk: ovseni kosmiči z mlekom in jagodnim pirejem

za malico: sendvič iz polovice polnozrnate bagete, piščančjih prsi, paradižnika, čebule in zelja



mali kuhar



Perfektno prijatelj. SI drugače športno aktiven/fitness? Ker sem pri ovsenih palačinkah videl da daš jajca ter dodaš beljak. Drugače pa delam jaz podobno, le da ne zmeljem vsega, ampak samo namočim ržene kosmiče in pol spečem. Naslednjič dodam še arašidovo maslo z morsko soljo!
A ne da ovseni zmagajo in se jih ne moreš najest? Jaz jih obožujem v vseh oblikah in opcijah...
Jagodni pire si si svežega naredil?

Jutri:
(Verjetno)
Gratinirane jajčne testenine
(domače testenine, fiiina tetka skuta, vanilijeva aroma)
Makov in orehov posip
Domači kompot ali čežana (jabolka in pomaranča)

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

25. mar 2013 5:18

O pa ti lump ti. To pa je bilo tako dobro, da bi morali prepovedat takšne kulinarične perverzije ob teh zgodnjih urah 

Današnji frištik:

- Domače jajčne testenine umešane s
- TETKO SKUTO  (o ti  je tale nova sveža kila skute PERFEKTNA. Ponovno suha kot poper, grudasta in ehhh...nebesa)
- malo jajca z mlekom
- ter vmešano polovico merice ALL IN 1 ČOKO KUKI proteinov.

Vse to premešano, potreseno z žlico
- domačih pz drobtinic
,
- prelito s preostalo mešanico jajc/mleka in zapečeno v pečici.

Par minut pred koncem pa sem dal zadevo še pod gril, da se je HRUSTLJAVO zapekla.

Za konec sem še nasekal kombinacijo mandljev/lešnikov/arašidov, dodal sončnično seme ter žlico grobega maka!

Za telo prebudit ter vitaminčkov polno jutro (danes čaj samo za uverturo ) :>>> pa je poskrbel
- doma narejen smoothie---> pomaranča, jabučka, mleto laneno seme, ovseni otrobi in žlica kislega mleka.

Ja pa kaj si ja nor. Da DOL padeš !!

Joooj, kako bi še vse ostale, meni takooo ljube osebe na KULINARIKI pogostil s takšnim FRIŠTIKOM!!!
Glede na vreme, je letos gospod  malo zamešal zadeve in mi zacumpral tale zajtrk 

Za konec pa samo še 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

25. mar 2013 12:26

Smuti  iz ananasa, banane in pomaranče.

Lopatka

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

25. mar 2013 13:48

Sobota: jagode z vanilijevim jogurtom

Nedelja: kašica iz pokuhanih ovsenih kosmičev, hruške in riževega mleka s kokosom.

Danes: standardni zajtrk med tednom - šejk iz banane, riževega mleka in ovsenih kosmičev.

aby

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti