Kaj danes za zajtrk

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

17. mar 2013 9:16

Danes:

ežoj

anneycyrus  

član od: 5.7.2012

sporočila: 32

17. mar 2013 9:33

Uh, moj zajtrk ki je praktično razlog da se zjutraj lažje vstanem je mešanica ovsenih kosmičev, manjšega narezanega sadja (ponavadi banane), pšeničnih kosmičev, manjše pesti mandeljev ali lešnikov, cimeta in nemastnega jogurta ali pinjenca. Božansko! :D

anneycyrus

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

17. mar 2013 11:50

danes: ovsene beljakovinske palačinke, mleko

mali kuhar

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

17. mar 2013 12:20

Mmmmm, ežoj, to je zame PRAVI zajtrk! Sem pa sama trenutno bolj na "ptičji" hrani, na žalost  danes samo pomaranča, ker je bila večerja bolj obilna

JJ

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

17. mar 2013 13:56

Midva sva pa danes imela bageto z lososovo pašteto, rogljič in riževo mleko.

aby

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

18. mar 2013 6:06

ežoj je napisal/a:

Danes:



ežoj



Jaz in JANISKA pa  o neki ptičji hrani, skuti s proteini in asketskem prehranjevanju, gospod pa obilno in groteskno. Sr.vek v vsem svojem blišču 

A začuda sem se danes približal gospodu Ežoju. Majkemi sem jezen da nimam fotoaparata, kajti danes se je lesena deska kar šibila od dobrot. Sem se bal da polomim noge od mize 

Zadeva zahteva pisateljsko ročico--> 

O ZAJTRKU NA GOSPODOV DAN 18.03.2013
Priprava in zahtevnost zajtrka terja od mladega/starega moža vso njegovo moč, modrost, koncetracijo in čarobnost kombiniranja. 
Samo to pa je res že kaznivo, v kolikor si človek takšnega obroka ter postrežbe ne zasluži!!!
Verjetno vso cumpranje okoli priprave že pomeni, da si to definitivno zaslužim/o


UVERTURA:
1 šnita domačega bananine kruha + žlica TETKE SKUTE s cimetom in grobim makom 

ZAJTRK:
Trdo kuhan jajc,
1/2 konzerve tune v olivcu,
ajdov kruh z orehi,
skleda solate "IZ VSEH VETROV" (tisoč različnih sestavin),
sveža zelenjava (čebulj, zelena/rdeča paprika, rukola...),
vložena zelenjava (domače kumare, paprika, olive...)
gorčica, poper, ljuta suha paprika
šalca zelenaga čaja


HJOOOO srednji vek v vsem svojem blišču, prenažiranju, grotesknosti in razsipnosti ;)
LUDVIK BAVARSKI vam na uslugo, moje drage dame in gospodje 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. mar 2013 9:10

Danes:

ežoj

alxteam  

član od: 21.4.2007

sporočila: 41

18. mar 2013 9:17

2 dcl jogurta in 4je nadorbljeni ovseni piškoti pa pomaranča za čez

 

Joj palačinke... uf ne ne smem misliti na to :/

alxteam

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

18. mar 2013 11:32

ežoj!!! Ja pa, ja pa...PRENEHAJTE s takšnimi fotkami. Eni sploh ne pridemo na tekoče ob takšnih objavah in idejah.TRPLJENJE Raje opišite, saj bomo manj trpeli 
Je hrustal sladkor in se lepo dopolnjeval z mletimi orehi? Majkemi...ste kakšno namazali s tisto, vam tako neljubo breskovo marmeljad (meni jo je teta včeraj celi glaž zmazala. Da se malo pohvalim . Delam namreč čisto naravno, brez želatine in podobih dodatkov. En činken muscavadota za aromo in konzervans, pa je)

Srebrni zavojčki pa dodajo piko na I in povečajo vrednost slike . Tudi sam imam eno takšno linijo za po frištiku...
Pri meni pa te nah počasi šmoren v planu...Da konkuriram

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

19. mar 2013 9:12

danes:

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti