Oblačilni report pomlad poletje 2011

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. jun 2011 6:25

Mene tale šuh tudi vedno bolj intrigira

Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

28. jun 2011 8:56

Ni baš najlepša fotka:

 

Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. jun 2011 9:26

Meni se je že nekajkrat zgodilo, da se mi je kaj zdelo "da tole je pa tako čudno, da tega pa gotovo ne bi obula/oblekla"......in sem potem čez sezono dve točno to imela v omari. In tile čevlji spadajo v točno to kategorijo

Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

28. jun 2011 9:59

Pri teh čevljih ti vsekakor dovolim, da si moja pionirka...

 

Načeloma rada nosim "drugačne" stvari, za te čevlje se pa najbrž ne bi odločila na prvi pogled.

Začetnica

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

28. jun 2011 11:20

Jah, nooo, še vedno ne razumem ideje, da je treba "imitirat" debel podplat s tem, da čevelj spremeniš v čoln

Mojca

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

28. jun 2011 16:03

@vendy: dotična trgovina je ravnokar začela prodajati internacionalno, tudi v Slovenijo. :)


Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 28. 2011 19:04 Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 28. 2011 20:42

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. jun 2011 7:25

Ajoj Vanjič....

Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. jun 2011 8:55

Punce kateri kos garderobe si boste privoščile na razprodajah?

 

Jaz bom probala dobiti kakšno LBD, pa kake dobre peep toes v rdeči barvi.

Začetnica

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

29. jun 2011 9:50

Kupila sem si ene nosečniške kratke hlače v HM in še ene dolge, lanene v Bennetonu. A katera ve a so obleke za nosečnice sploh kdaj znižane? Ker to pa niso glih poceni zadeve...

Bi si kupila tudi kakšno znižano maxi dress, pa nikjer nisem videla nobene lepe...

saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. jun 2011 10:05

Pri razrpodajah je takole

Splača se kupiti cunjice za pohod na plažo, ki so že itak poceni, na razprodajah so pa še bolj poceni. Ampak ne zapravite vsega budžeta za tole. Ker, če nič drugega, v letoviščih bodo cunjice za na plažo prodajali po še nižji ceni.

Splača se kupovati strateške zadeve. Nekaj je že rekla lady beginner (oba zadevi spadata med strateške nakupe), med ostalimi strateškimi kosi so pa še:

- trenčkot; to se kupi takrat, ko je zunaj kakih 30 stopinj (ker takrat ravno ni povpraševanja po teh kosih). Trenčkot v drap verziji je nekaj, kar itak potrebujemo vedno in se ga splača kupiti v cenejši verziji

- Kostim - tisto, kar vam je zmanjkalo na začetku sezone, ali pa je treba vedno imeti na lagerju. Sedaj je primeren čas za iskanje svetlih kostimov (bela kava, karamel). Nosile jih bomo v poznem poletju

- Poleg "male črne" in "male modre" je tole dober trenutke za "malo sivo". Oblekico, jasno.

- Hlače v karamelni barvi. Ki se kombinirajo s črnimi ali bež izvedbami. In nas rešujejo v vseh situacijah, ko ne vemo, kaj obleči... v temperaturnih situacijah med 18 in 30 stopinj celzija.  Zlasti je to prijazna rešitev za punce od XL (42) naprej, ker je to barva, ki je ravno še zadosti svetla, ni pa tako svetla, da bi nesramno optično povečala zadnjico (kar oboje naredita bež in bela barva). Mimogrede, črno-karamelna kombinacija je zelo uporabna tudi v septembrski izvedbi. Barvno pa se ta kombinacija pojavlja tudi v jesensko zimskih kolekcijah (samo materiali so, jasno, močnejši), tako da se lahko že sedaj malo navadimo na to kombinacijo.

- Torbice.  Sama zadnjih deset let kupujem torbice na razprodajah (ali pa mi uspe najti kak kos, ki je znižan, ker je v trgovini že dolga leta....). Izbirajte klasiš modele torbic, tako da "letnica" ne bo opazna.

Hope this helps.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti