Oblačilni report pomlad poletje 2011

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. jun 2011 10:12

mamaF je napisal/a:

Jah, nooo, še vedno ne razumem ideje, da je treba "imitirat" debel podplat s tem, da čevelj spremeniš v čoln



Mojca

I've been thinkin'

Malo je iz fore, malo pa zaradi tega, ker ima precej žensk iz vrste razlogov (tudi tiste, ki nosijo bolj nizke pete, niso vsega vedno krive štikle) malo odebeljene členke na stopalu in jih potem obupno tišči v tistem delu, kjer usnje prekriva prste. To zadnje mi je razložila frendica, ki ima ta problem (pa še artritis v genih) in je rekla, da take šuhe bi ona takoj imela. 

Vendelina jr.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. jul 2011 21:01

Danes bil v metropoli,

pa mal pogledal po trgovinah z oblačili, moram si nekaj nabavit za prihajajoči dopust ( če bo ). Moram si mal obnovit oblačilno bazo. Kot veste, v oblačilna baza šarmerja v najboljših letih, mora vsebovat nekaj trenerk ( belih zokn imam dovolj ). Danes sem videl čudovite trenirke, temno modre, z dvemi vzporednimi rumenimi progami ( kar vidim bejbe kako vzdihujejo, ko me zagledajo v disku ). Zanima me a je to novi trend: modra trenirka in rumene črte, namesto belih, za videt je res super, jaz bi si za mojo oblačilno bazo nabavil nekaj kosov, lepo bi pa bilo če bi ostalo moderno vsaj nekaj let, zanima me kakšni so trendi?

ežoj

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

26. jul 2011 21:03

tulka

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. jul 2011 7:22

Ja, pogledal oba linka, tist od tulke se mi zdi čist vredu ( za disko, recimo ), pozna se brand: adidas je le adidas!

ežoj

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. jul 2011 16:51

Adihash

Vendelina jr.

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

27. jul 2011 17:33

Vanja

Modra z rumenimi črtami je zdej čist in, sploh za šarmerja v najboljših letih ne sekiraj se, če bo drugo leto kakšna drugačna trenerka moderna, to pač pospraviš za kasneje - moda se ponavlja, tako kot zgodovina

JJ

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. jul 2011 18:55

tulka je napisal/a:

ežoj, če hočeš bit res 'in'... http://www.visualjokes.com/pics/adidas.jpg



tulka

Opaaaa tole so pa fajn trendi (še meni se bodo trenerke prikupile press)

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti