Kje so naše ladje

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

22. nov 2011 16:33

mamamia je napisal/a:

Nekaj kulinarikov me je vprašalo, ali vem, kje je Vendelina jr., ali je tudi ona kam odplula ali so jo valovi morda kam odnesli.

Trenutno je v eni "mirni luki", Vendy se zdaj ukvarja s svojim zdravjem, bo še nekaj časa trajalo, vsem kulinarikom pa pošilja prisrčne pozdrave.



mamamia

Evo, sedaj vidite, da ni pri meni in mi lahko verjamete. Pooblastila me je: če rabite modne nasvete, kar vprašajte, bom se potrudil po najboljših močeh. Moja špecialnost so dekoltei ( čim večji to boljše, nimate kaj skrivat, saj niste nič ukradli ) in dolžina kikl ( čim krajša to boljša, skor univerzalno poravilo )

ežoj

neznan uporabnik

22. nov 2011 16:50

Tudi od mene prosim. Če bo kaj pa pomagalo, si še jaz oblečem kiklo. Vendy, bodi kot si in se čimprej vrni. Pa usekaj. Z kiklo al pa bez. Če ti je hudo vedi, da smo tukaj. Ne obupaj. Si čist zmešana. Jaz sem te dal za glavno bejbo na XXXXXXX-GENERATION. Also, ne boš zaj dala odpovedi. Ker nas Zagreb čaka. Ne obupaj lubica moja.

 

Evo,samo zate bom napisal,

Multi te ljubi

zlatiribonmb

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

22. nov 2011 17:25

Najlepše pozdravljam drago Vendelino tudi jaz! Povej ji, mamamia, da se vsak dan, ko obujem gumijaste škornje in bundo s kapuco za pasje pohajkovanje, spomnim nanjo in njene duhovite modne zapise. En zdravilen "kobalt moder" pozdrav s Krasa ji pošiljam

 

Mojca

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

22. nov 2011 17:33

Jaz osebno Vendelininega pisanja sicer ne pogrešam kaj dosti (grdo od mene, kajne), ampak kljub temu ji želim, da se ji zdravje čimprej povrne.

Cila

neznan uporabnik

22. nov 2011 17:39

Jaz pa osebno to našo ladjo zelo pogrešam. Ne znam podčrtat. To Cilika je naš brod, kakorkoli zemeš, je. Sicer enim nikoli ne bo jasno ampak..

Ko je shvatio, shavtio je. Ne znam podčrtat.

zlatiribonmb

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

22. nov 2011 18:17

[citat=--mamaF--]

Najlepše pozdravljam drago Vendelino tudi jaz! Povej ji, mamamia, da se vsak dan, ko obujem gumijaste škornje in bundo s kapuco za pasje pohajkovanje, spomnim nanjo in njene duhovite modne zapise. En zdravilen "kobalt moder" pozdrav s Krasa ji pošiljam

 

Tudi jaz, ko poležavam na kavču v trenirki (še kar lepi) se spomnim nanjo. Zelo rada berem njene nasvete, čeprav se jih (vseh) ne držim. Tako da ji želim res čimprejšnje okrevanje in vrnitev na sceno.

pirnica

neznan uporabnik

22. nov 2011 18:34

Ma dajte no. Če je negdo bolan se ne delajte norca. Ker vam je pač zbriunlo, da je mogoče ona kdaj bila neokusna. Pa to se imenuje totalna zabitost od zabitosti. Seveda bom jaz prvi izbrisan, ker jo zagovarjam kao. Ne zagovarjam je, samo, če si goved kupi usnjene škorne pač razmišlja po goveje. Ona pa razmišlla širše ljubice in ljubčki. Če vas je v goveji muski prehitela

 

je okej. Samo jaz pričakujem še hudi hren. Kaj se delate fine in afnate?

 

Vendelina Jr. je naša članica in najmanj kar je, je goveja muska.

 

In dragi moji, (kao kreganje) drugo pa spoštovanje.

 

kokoni in kokonke.

 

Ljubi vas en iz vesolja.

zlatiribonmb

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

22. nov 2011 19:12

Vendelina, čimprejšnje okrevanje!

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

22. nov 2011 19:42

zlatiribonmb je napisal/a:

Ma dajte no. Če je negdo bolan se ne delajte norca. Ker vam je pač zbriunlo, da je mogoče ona kdaj bila neokusna. Pa to se imenuje totalna zabitost od zabitosti. Seveda bom jaz prvi izbrisan, ker jo zagovarjam kao. Ne zagovarjam je, samo, če si goved kupi usnjene škorne pač razmišlja po goveje. Ona pa razmišlla širše ljubice in ljubčki. Če vas je v goveji muski prehitela

 

je okej. Samo jaz pričakujem še hudi hren. Kaj se delate fine in afnate?

 

Vendelina Jr. je naša članica in najmanj kar je, je goveja muska.

 

In dragi moji, (kao kreganje) drugo pa spoštovanje.

 

kokoni in kokonke.

 

Ljubi vas en iz vesolja.



zlatiribonmb

Mi boš pomagal s kakšnim podnapisom, da bom vsaj približno razumela, na kaj se tole tvoje pisanje nanaša oz. kdo v tej temi se norčuje iz nekoga, ki je bolan. Sicer nisi napisal  "tko je shvatio, shvatio je" ampak jaz priznam, da nisem .

LP, V.

neznan uporabnik

22. nov 2011 19:53

Ja, si boš pa sama vejice postavila v moj text.  Kakor boš postavila vejice bo drugače. Kaj se sekiraš? Če ti paše vejica jo pač daj. Saj o okusih ni primerno debatirati al kako. Vprašam. Lahko si tudi malo popraš. Saj ti veš kaj mene zanima. Vilme so me vedno rajcale, delikatesa so pa zame milostne gospe...

Teh se ne naveličam, saj sama veš. Aja, če me ne skinejo, jutri javim kaj jo godlja v kisli repi.

 

Lupčka

zlatiribonmb

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Nagradna igra

Rezultati prejšnje igre: Ali bi v trgovini kupili BIO mešanico za testo brez gnetenja za hitro pripravo domačega kruha ali pice?
Vsi odgovori so bili pravilni.

Računalnik je izžrebal naslednje nagrajence:
1 nagrada: Danica Panzi (2370 Ravne na Koroskem)
2 nagrada: Maja Bromde (8274 Leskovec pri Krškem)
3 nagrada: LJILJANA MASELJ (1000 LJUBLJANA)

O NAGRADAH »

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?NENA58
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti