Kje so naše ladje

neznan uporabnik

21. nov 2011 13:25

Tudi mene skrbi. Ampak sem zvedel da je okej in bo prišla. Nič skrbet. Jaz jo tudi komaj čakam. Jao, a včasih mi je šla tok na živce, da sem jo vzljubil in jo pogrešam. Kaj češ, vesolje...

Aja, kaj ti si mislo, da ne boš vozil. Ti boš kapetan, ko jaz dobim voyagerja. Nema ti pol izgovorov. Ima, da voziš. Vendy bo kopilotka in glavna od cabin staff. Ostali bomo pa potniki. Pa nas razvajajte.

zlatiribonmb

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5192

21. nov 2011 15:05

Zlati ribon, previdno z željami! Saj veš tisto, ko je Mujo srečal zlatega.... kita, ki kao izpolnjuje tri želje. Pa Mujo kitu nazaj - jebeš ti tri želje, ideš ti meni kod zlatara!

Sonja

neznan uporabnik

21. nov 2011 15:09

Idem srce moje kada skupim lovu

 

Imam te rad.

zlatiribonmb

neznan uporabnik

21. nov 2011 15:29

Aja, v Mariboru ILS ni odpovedal. Se je varno pristajalo

zlatiribonmb

neznan uporabnik

21. nov 2011 15:48

Aha, ker sem pozabljiv bi samo napisal, da pogrešam njemo milost. Danes se ji nekak ni razvezal jezik. No, ji jaz tudi sporočam lepe pozdrave. Upam ,da se ni nažljokala kutin u viskiju pa je ILS zgrešila

 

p.s. - če je gosta megla, tudi gasilci (madona moja milost, tam je treba iskat) zgrešijo streho in vreščoče gor na strehi. Pa spominska plošča gor al dol. Pa noblesa, ne?

zlatiribonmb

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

21. nov 2011 16:01

Jaz tudi zadnje čase pogrešam Vendelino jr.  (upam da sem tole končnico prav napisala). Njene zapise sem res z veseljem brala :) 

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

21. nov 2011 16:05

tamalaursa je napisal/a:

Jaz tudi zadnje čase pogrešam Vendelino jr.  (upam da sem tole končnico prav napisala).  ........................

.......................................................................................................................



ne, nisi, prav je Vandelina

ežoj

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

21. nov 2011 16:09

Za to ker sem napisala Vandelina sem bila pa že enkrat kregana tako da vem da je VENDELINA 

neznan uporabnik

21. nov 2011 16:11

VENDY, pridi nazaj. Orbitalni Multi. Te mučos pogrešam.

Kaj se pa to pravi, dakr tak odmagliš v gverilo.

zlatiribonmb

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

21. nov 2011 16:19

Ežoj , tokrat pa mislim , da se ti motiš . Tamalaursa ima prav ; Vendelina jr. je , zato ji nekatere pravijo kar Vendi Ja , Ažoj , tako je to .

Lp

manca51

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti