Kje so naše ladje

neznan uporabnik

22. nov 2011 20:02

Samo bom še dodal, da sem drazen mojih postov dobil kritiko ene baje izobražene glede kolegice SUZANE. Pa neki z še. Mi je ta pisala malo prej, da se ona ne bi javno izpostavljala, sem pa baje totalka primitiven. Baje je celo ocenila, da beres sam sebe. In, da  jo boli patka če mam kako šolo al pa nimam, in tako dalje. Vsekakor je Suzanca po osebni pošti meni povedala kar mi gre, ker se ona tle ne misli izpostavljati. No Suzanca, a prekopiram tvoje ljubezensko pismo ali se upaš izpostavit. Ti pa že sedaj povem, da bodi zelo previdna kokoš

zlatiribonmb

atos  

član od: 30.10.2008

sporočila: 105

22. nov 2011 20:08

Tudi jaz sem se že spraševala, kje je. Pogrešam njen "jeziček".

Veliko, veliko zdravja, pa sej s tvojim optimizmom pa ni hud..., da ne zmagaš.

 

Čimprej pridi nazaj

 

 

atos

neznan uporabnik

22. nov 2011 20:09

Jaz sem si skopiral. Če prekopiram in objavim ,ti bo padla vrednost na -1786 stopinj. Ne špilaj se z neizobraženimi kokoni ljubica moja. Vsaj ne na privat poštah.

 

Cmok.

zlatiribonmb

neznan uporabnik

22. nov 2011 20:11

Nola, ti si carica. RAD te mam.Vendy pa tudi. Pikica je dans blazno arogantna

zlatiribonmb

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

22. nov 2011 20:15

zlatiribonmb je napisal/a:

Samo bom še dodal, da sem drazen mojih postov dobil kritiko ene baje izobražene glede kolegice SUZANE. Pa neki z še. Mi je ta pisala malo prej, da se ona ne bi javno izpostavljala, sem pa baje totalka primitiven. Baje je celo ocenila, da beres sam sebe. In, da  jo boli patka če mam kako šolo al pa nimam, in tako dalje. Vsekakor je Suzanca po osebni pošti meni povedala kar mi gre, ker se ona tle ne misli izpostavljati. No Suzanca, a prekopiram tvoje ljubezensko pismo ali se upaš izpostavit. Ti pa že sedaj povem, da bodi zelo previdna kokoš



zlatiribonmb

Nesramno in primitivno. Nekdo, ki ne spoštuje zasebnosti, pa res ni vreden zaupanja in spoštovanja. In tisti, katere zasebno pisanje izkoristiš, še groziš in jo s kokošjo označiš. In pravzaprav izsiljuješ.

Zdaj lahko tudi razmisliš in zbrišeš post, pa je prepozno.



Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. nov 2011 20:18

Sem ravno hotela napisati, če lahko dobim kako funkcijo moderatorja danes, ker v vseh temah, kjer je tale khm pustil sled, v nobeni nisem opazila, da bi napisal kaj pametnega. Očitno vpliv megle, ne samo lune. Sama uporabljam sicer neobstoječi gumb, ki se mu reče "ignoriraj".

Loni Makaroni

neznan uporabnik

22. nov 2011 20:21

Aja, meni nekdo zaničuje po Zs, jaz pa javno povem, da mi to ne leži. To nima veze s spoštovanjem in vrednostmi. Meni vsak javno lahko napiše, kaj si o meni misli. Ne prenesem pa podtikanj po ZS, ker nekdo napiše, da si tle ne upa napisat kar mi gre. To pa je podlo.

zlatiribonmb

neznan uporabnik

22. nov 2011 20:36

Jaz pojma nimam,ker mi kaže različne podatke. Enkart mi napiše, da je post od nole, pol atos1, sedaj pa atos. Če mam jaz kako napako, dajte pogledat kaj je narobe. Saj imate vendar dostop do mojega računa Moderator2. Meni je pokazalo prvič nolo za komentar na Vendy, sedaj mi kaže atos, vmes mi je pa napisalo atos1.

 

Če me celo ni kdo fakiral in pod SUZANO poslal lažno pošto. Dajte to prosim preveriti, če gre.

 

Hvala.

zlatiribonmb

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

22. nov 2011 20:38

Še dobro, da vsaj nekateri uporabljajo zasebna sporočila za svoje umotvore. Res bi rabili kakšen gumb za ignoriranje...

Nasja

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

22. nov 2011 20:41

zlatiribonmb je napisal/a:

Jaz pojma nimam,ker mi kaže različne podatke. Enkart mi napiše, da je post od nole, pol atos1, sedaj pa atos. Če mam jaz kako napako, dajte pogledat kaj je narobe. Saj imate vendar dostop do mojega računa Moderator2. Meni je pokazalo prvič nolo za komentar na Vendy, sedaj mi kaže atos, vmes mi je pa napisalo atos1.

 

Če me celo ni kdo fakiral in pod SUZANO poslal lažno pošto. Dajte to prosim preveriti, če gre.

 

Hvala.



zlatiribonmb

Za take reči je pristojen administrator, jernej torej. Je že obveščen. Moderatorji imamo druge pristojnosti.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Nagradna igra

Rezultati prejšnje igre: Ali bi v trgovini kupili BIO mešanico za testo brez gnetenja za hitro pripravo domačega kruha ali pice?
Vsi odgovori so bili pravilni.

Računalnik je izžrebal naslednje nagrajence:
1 nagrada: Danica Panzi (2370 Ravne na Koroskem)
2 nagrada: Maja Bromde (8274 Leskovec pri Krškem)
3 nagrada: LJILJANA MASELJ (1000 LJUBLJANA)

O NAGRADAH »

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?NENA58
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti