Kje so naše ladje

neznan uporabnik

22. nov 2011 20:46

Hvala, ker nimam pojma kaj je narobe. Sem Noli poslal komentar, ker mi je pisalo,da je ona napisala. Sedaj mi pa piše atos. Mogoče mi celo Suzana ni poslala sporočila. Dajte to prosim raziskati, ker se zaj jaz čutim krivega, da sem mogoče koga nazjal po krivem.

 

Jakob

zlatiribonmb

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

22. nov 2011 21:05

Ej zlatiribonmb, če jaz razumem kaj si ti hotel povedati s svojimi komentarji, me naj pa res koklja brcne. Kaj tako milo rečeno, čudnega pa že dolgo nisem prebrala, res imam občutek kot da bi bil tu in tam zadet od trave in  potem v naslednjem momentu zopet prizemljen. 

Vandelinci pa kljub temu, da sva imele občasno besedni "pinkponk", vsekakor želim čim prejšnje okrevanje.

  

leandros

neznan uporabnik

22. nov 2011 21:12

Joj, Leandros, takoj sedaj lahko grem na test za THC. In bo pokazal negativno. Ne vem kaj je bilo ali je narobe. Lepo te prosim,da ne obtožuj glede drog. To ni hec.

zlatiribonmb

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

22. nov 2011 21:25

Če bi moj post prebral pazljivo potem bi videl da sem napisala, da imam res občutek, da si občasno zadet in nisem napisala oziroma obtoževala da si zadetek. Resnično me zanima, če prebereš tisto kar napišeš in odpošlješ, mislim da ne, ker če bi, potem ne pisaril kar nekaj tja v tri krasne.

leandros

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

22. nov 2011 21:29

Vendy, čimprejšnje okrevanje.  ,

 

Naor, tudi tebe sem pogrešala. Velkam bek.

 

Zlati "trkec", men se zdi, da ne bo dolgo, ko te bodo spet po prstih.

Vanja

neznan uporabnik

22. nov 2011 21:45

Ja vem, do mene pa prideš preko ene mesojedke veš. Ne smem povedati katere. Ona se rada z avioni vozi, kot jest. Če mi napišejo cancelled, se obrni na to damo in boš dobila moju adresu. Saj ni težko. Pa jaz nič ne kasiram za vozovnice.

 

Lupčka

zlatiribonmb

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

22. nov 2011 21:51

zlatiribonmb je napisal/a:

Ja vem, do mene pa prideš preko ene mesojedke veš. Ne smem povedati katere. Ona se rada z avioni vozi, kot jest. Če mi napišejo cancelled, se obrni na to damo in boš dobila moju adresu. Saj ni težko. Pa jaz nič ne kasiram za vozovnice.

 

Lupčka



zlatiribonmb

Točno o tem govorim, očitno nisem na tvojem nivoju, da bi razumela kaj pravzaprav želiš povedati s svojimi komentarji! 

leandros

neznan uporabnik

22. nov 2011 21:55

Ja vprašaj ne? Ti bom povedal.

 

 

zlatiribonmb

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

22. nov 2011 22:10

Ohhhh ti zlatimultibumtibuuum, res so čudne razmere tam gori v žarečem onostranstvu, še huje pa je, ko se spustiš in se vnebohod konča. Takrat po nas uradi urnebessss.   Nam daš branja v teh dolgih meglenih večerih. Res ni dolgčas. Uživaj, pojdi na sprehod, svež zrak koristi, se spočij  in bodi srečen. 

 

Vendelina tebi želim čim prejšnje okrevanje in  vrnitev med nas! Vem, da si polna optimizma in modrosti, kar dobro dene.  

 

 

 

 

Kdor se redno smeji in dosti giblje si zdravje zagotovi.

Zdrav um v zdravem telesu je kratek, a celovit opis človeka, ki je na tem svetu srečen.

sonce51

neznan uporabnik

22. nov 2011 22:20

Tenkju sonček. Jaz se skoz smejim. Mam pa škrbine veš. In ko se jaz nasmejim padeš v črno luknjo. Saj to je vesoljsko. Daš gas na warp 1800 pa zalaufaš motore. Jaz si gorivo kupujem na letališču. A1jET.

 

lupčka, sonce51

zlatiribonmb

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Nagradna igra

Rezultati prejšnje igre: Ali bi v trgovini kupili BIO mešanico za testo brez gnetenja za hitro pripravo domačega kruha ali pice?
Vsi odgovori so bili pravilni.

Računalnik je izžrebal naslednje nagrajence:
1 nagrada: Danica Panzi (2370 Ravne na Koroskem)
2 nagrada: Maja Bromde (8274 Leskovec pri Krškem)
3 nagrada: LJILJANA MASELJ (1000 LJUBLJANA)

O NAGRADAH »

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?NENA58
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti