Kje so naše ladje

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

22. nov 2011 22:43

Vanja, tudi jaz sem pogrešala vse na Kulinariki, zelo. Postali ste moja družina, kot so oni na Kmetiji, če se malo pohecam. Kaj čem, tudi jaz se ob osmih nalimam na ekran. Zunaj je tema, mraz, megla, na kmetiji pa sonce sije... Ups, sem malo zgrešila temo.

 

naor

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

23. nov 2011 10:36

Vendy, iz megle ti pošiljam tole: za čimprejšnjo vrnitev.

tulka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15828

23. nov 2011 20:57

Sem Vendelini jr. prenesla vaše pozdrave, sočnke  in želje po hitrem okrevanju in se vsem zahvaljuje. Danes sem izvedela, da bo šlo malo  lažje, kot je sprva kazalo, bo pa nekaj časa trajalo. Sem ji seveda zaželela mladega in postavnega terapevta pri rehabilitaciji ... Ne morem iz svoje kože, kaj morem.

mamamia

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. nov 2011 21:25

Daj še meni enega zrihtaj, da mi te bronhije v red spravi, pa še enega kiparja zraven. Drugače me pa veseli, da bo šlo lažje, hitreje, pa še s čimmanj bolečin... Ker počasi bo že čas za spomladanski oblačilni report...



Loni Makaroni

Sporočilo je spremenil(a) Loni dne 24.nov 2011 09:01

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

23. nov 2011 23:25

Mamamia, prav si ji zaželela. Kdor je že poskusil kakšne operacije in rehabilitacije, ta ve, da kakšen postaven, prijazen terapevt čudeže dela.

 

naor

Mygrace

sporočila: 6506

25. nov 2011 12:27

Kaj je Multi spet nasedel al kako? Ga zelo pogrešam, vedno sem rada hodila v cirkus

 

Dragi Vendelini pa pošiljam pozdrave,  glancam njen oltarček, privoščim fajn terapevta in upam da je shvatila.

Sicer ima pa še čas,  je mlada.

 

(kdorkoli je mel zdele pokvarjene misli je butelj press)

Mygrace

silven  

član od: 26.8.2009

sporočila: 130

27. nov 2011 15:52

mamamia je napisal/a:

Sem Vendelini jr. prenesla vaše pozdrave, sočnke  in želje po hitrem okrevanju in se vsem zahvaljuje. Danes sem izvedela, da bo šlo malo  lažje, kot je sprva kazalo, bo pa nekaj časa trajalo. Sem ji seveda zaželela mladega in postavnega terapevta pri rehabilitaciji ... Ne morem iz svoje kože, kaj morem.



mamamia

Brez gospe Vendeline jr. forumu kar nekaj manjka.Tudi jaz ji želim čimprejšnje okrevanje in vrnitev k nam.

Lep pozdrav

silven

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15828

27. nov 2011 20:52

silven je napisal/a:

mamamia je napisal/a:

Sem Vendelini jr. prenesla vaše pozdrave, sočnke  in želje po hitrem okrevanju in se vsem zahvaljuje. Danes sem izvedela, da bo šlo malo  lažje, kot je sprva kazalo, bo pa nekaj časa trajalo. Sem ji seveda zaželela mladega in postavnega terapevta pri rehabilitaciji ... Ne morem iz svoje kože, kaj morem.



mamamia

Brez gospe Vendeline jr. forumu kar nekaj manjka.Tudi jaz ji želim čimprejšnje okrevanje in vrnitev k nam.

Lep pozdrav



silven

 

Hvala vsem,  ji bom prenesla, bo vesela

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. jan 2012 19:56

Dragi moji, jaz se počasi vračam.

Sem se od septembra naprej ubadala s hrbtenico in ta proces je imel svoje faze in vzpone in padce. Vso energijo sem vložila v zdravljenje in se prepustila familijarni negi, marsikaj sem pa dala na hold. Sedaj pa se je krivulja začela lepo dvigovati in skladno s tem sem od letos tudi bolj družabna kot sem bila zadnje tri mesece. Danes sem odprla pošto, ki ste mi jo pisali, in sem bila tako ganjena, da sem se kar razjokala. Sem sicer začela z neposrednim odpisovanjem,  pa je tega toliko, da raje ne bi po nerodnem komu pozabila odpisati. Vsem,ki ste mi poslali čestitke in želeli dobre želje - pa nekaterih še poznam ne v živo - ogromna hvala. Mi je ta vaša gesta odprla nove registre in mi je lepo pri srcu.

Bodite dobri in smo spet v kontaktu.

Vendelina jr.

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4537

6. jan 2012 20:14

 

lp

mzm

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti