Ljubezen gre skozi želodec

neznan uporabnik

22. mar 2011 10:31

Ampak JanisJoplin, no....!

A si prešpricala lekcijo, da je treba v kuhinji improvizirat in igrat???!!!! A veš tisto, ko improviziraš do nezavesti, vseeno ne rata, potem pa odigraš v stilu "to je točno tako, kot mora biti!!"

 

Kljub vsemu, JJ, prosim, prosim, prosim...!! naštej mi vsaj 3 stvari, ki so ti v Ljubezni skozi želodec všeč?

(če ti ni niti ena, si pa mal mazohista KVAK)

japaja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

22. mar 2011 10:38

Ok, pol sem pa mal mazohista. Ampak zakaj???

JJ

neznan uporabnik

22. mar 2011 10:43

Ker nekaj, kar ti ne dopade, gledaš

 

In kaj praviš na spremembo barve las pri Valentini?

Pa na to, da nista več taka "frajerja", da bi z bodičekom vrata pečice zapirala?

 

Brez zamere, JanisJoplin!  (Multipraktik bi rekel: mam te rada)

japaja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

22. mar 2011 10:51

japaja je napisal/a:

Ker nekaj, kar ti ne dopade, gledaš

japaja

 

Gledala sem 3x: prvič, zadnjič in nikoli več!

JJ

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

22. mar 2011 11:01

Čari začimb so bli fajni ampak za tisti čas. Od tega je se mi zdi že skoraj dvajset let in kot se spomnim, se je v tej oddaji vse dogajalo grozno počasi. Tak tempo danes ni več uporaben, smo pač vajeni hitrejšega. Kuharska oddaja mora biti izjemno dinamična in nikakor predolga. Sej, gledati enega kako minuto ali še več seklja čebula ni prav nič vznemirljivo pa četudi to počne profi. Damjan mi je bil izjmeno všeč (oddaja, da ne bo pomote ! ) dokler nisem začel gledati Novakovih. Potem mi je postal malo manj predsvem pa gre za povsem drug nivo: Damjan je v primerjavi z Novakovima rahlo menzovski, robusten . Ampak to je moje mišljenje . Glede realiazcije pa se nacionalka pač oklepa načina ,ki ga najbolj obvlada in ta je precej ziheraški in tudi nekoliko zastarel. hedonist

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

22. mar 2011 11:10

Me prav veseli da si izpostavila Damjana, ki je polomija v vseh pogledih, tudi v samem kuhanju. Zadnjič je dal v testo pecilni in sodo bikarbono? Ni znal niti odgovoriti zakaj in takega nepoznavanja je ogromno v njegovi oddaji, kar ga je, je pa načitano. Novakova stresata marsikaj iz glave.

Moj osebni problem je tudi higiena, in ko vidim njegove roke, me žal mine vsakršna lakota. O izgledu jedi pa ni potrebno izgubljati besed, pa njegovo moramo še plačevati :)

Pa na začetku mi je bil simpatičen, gre pa žal vse samo še na dol.

Glede svetlobe, si oglej kako nemško kuharsko oddajo, jih je na tone, pa boš videla takoj o čem govorim.

Commis débarrasseur

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. mar 2011 11:18

Draga Đenis, some words of advice: nekako si se zaletela s tisto "tkole afnat bi se znala tut js" in sedaj ti ni druge, kot da se malo potuhneš na tej temi, da pozabimo, pa bo šlo lepo naprej. Ne hodi v skušnjavo, da bi razlagala, kaj si s tistimi mislila (ker ravno dosti nisi mislila=, ker imaš tveganje, da boš z vsako dodatno razlago še bolj na tenkem ledu.

Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

22. mar 2011 11:22

Hedonist, se strinjam, da bi oddaja Čari začimb danes bila morda nekoliko arhaična, zaradi počasnejšega tempa, kot ga terja današnji čas. Čas je pač denar, kajne, na vseh področjih, in tudi kulianrični trendi se spreminjajo.  Zato jo je težko primerjati z današnjimi, kot tudi Ivačičeve oddaje (a niso bile celo še v čb tehniki?). Vsako pač ocenjujemo glede na čas, v katerem je nastajala in smo jo gledali. Kdo ve, kako arhaično bo videti katera od zdaj najbolj popularnih oddaj čez pet ali deset let?

 

zzzak1977, ko si omenil higieno: meni se je želodec obračal, ko sem v Riba na oko gledala dva tipa z dolgimi, redkimi in tako obupno mastnimi lasmi ,imela sta se pa za ne vem kakšna asa in guruja in ne vem kaj še vse...

Sta hotela biti sproščena, bila sta pa eno samo pačenje.

O tehničnih vidikih oddaje pa tudi ne bi.

Mamamia

mamamia

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

22. mar 2011 11:26

Ja Mamamia, natanko tako, kot si napisala. Enako razmišljava, kar se tega tiče. Glede oddaje Ribje oko pa si je še nisem uspel ogledati, kje pa se predvaja in kdaj ? lp hedonist

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

22. mar 2011 11:33

Vendelina jr. je napisal/a:

Draga Đenis, some words of advice: nekako si se zaletela s tisto "tkole afnat bi se znala tut js" in sedaj ti ni druge, kot da se malo potuhneš na tej temi, da pozabimo, pa bo šlo lepo naprej. Ne hodi v skušnjavo, da bi razlagala, kaj si s tistimi mislila (ker ravno dosti nisi mislila=, ker imaš tveganje, da boš z vsako dodatno razlago še bolj na tenkem ledu.



Vendelina jr.

 

Niti ne vem zakaj bi morala kaj razlagati.

 

Tko je shvatio, shvatio je.



JJ

Sporočilo je spremenil(a) JanisJoplin dne 22. 2011 11:37

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti