Ljubezen gre skozi želodec

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

22. mar 2011 13:44

zzak1977 je napisal/a:

 

Tole, minuta ki je slovenska nacionalka ne bo sproducirala še desetletja:

 

http://www.youtube.com/watch?v=HzrofOTI5o8

 

Commis débarrasseur

 

Tole mi je pa zelo všeč Ramsey mi je itak najboljši  Vendelinin link sem odprla in gledala 10 sekund, pa me je minilo, ker so samo ene posodice prestavljal, sem pa opazila ogromno senc, tako da glede luči bo kar držalo.

JJ

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

22. mar 2011 13:53

Zanimivo, Ramsay ti je, Novakova ne, Damjan ja. Zelo konfuzno in brez glave in repa.

Commis débarrasseur

neznan uporabnik

22. mar 2011 14:00

Meni pa sta Novakova okej. Samo mičkeno me moti njegova obsedenost s čilijem. V vse pa tud ne rabi čilija vsipat in dodat. V nedeljo je v tatarsko omako vsipal čili prah. No, ajd, če mu ravno paše. Je pa to dobra oddaja. Ni kaj. Samo manj čilija.

 

Multivitamin

multivitamin

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

22. mar 2011 14:18

Moje mnenje je, da je problem v Ljubezen skozi želodec predvsem v tem, ker Novakova nekako ne "prodajata" samo receptov in kako se kaj skuha, ampak tudi nek način življenja. Iti ob sobotah na tržinco, obsijani s soncem, lepi, zdravi, podobnega ekonomskega razreda. Ljubezen skozi želodec preprosto ni samo kuharija, že to, da kuhata v domači kuhinji, da pomaga tudi sin in da potem vsi skupaj jejo. Vse to pa seveda v prvi vrsti cilja na gledalčevo identifikacijo s kuharjema. Zatorej povsem verjamem, da ljudem, ki nekako ne sodijo v ta "kalup" življenjskega stila, ki ga Novakova predstavljata, ta oddaja ne leži. Jaz osebno kuharskih oddaj itak ne gledam zato, da bi potem kdaj kaj skuhala. Gledam jih predvsem zato, ker mi je fascinantno gledati druge, kako kuhajo. Če ob tem še kaj pametnega povejo, toliko bolje. Damjan mi je okej, ker ima zanimive goste in gledati slavne ljudi, kako kuhajo, je tudi ena stvar, ki ljudi ponavadi zanima. Riba na oko je okej, ampak je malo nerodno zastavljena, kar se na TV3 sploh rado zgodi. Ljubezen skozi želodec mi je pa všeč zaradi tega "mednarodnega" pridiha oz. stila, ki je bil prisoten tudi pri Jamieju. Ampak Valentina in Luka mi gresta še vseeno na živce. tunna http://titabota.blogspot.com/

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

22. mar 2011 15:21

Chili je tudi meni prirastel k srcu. Tako da če bi kuhal samo za sebe bi bil skoraj povsod. Očitno je nekaj na njem.

Commis débarrasseur

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4542

22. mar 2011 15:25

zzak1977 je napisal/a:

Tole, minuta ki je slovenska nacionalka ne bo sproducirala še desetletja:

http://www.youtube.com/watch?v=HzrofOTI5o8



Commis débarrasseur

, po 20 sekundah sem dobila morsko bolezen! Take kamere preprosto ne zmorem...

lp

mzm

neznan uporabnik

22. mar 2011 15:31

Jaz pa manjvrednostne komplekse...meni niti vode v džezvo ne uspe natočiti v 1 minuti, tale je pa kompletno kosilo spedenal...jao! sam da tega naši ne vidijo!!!!

 

Upam le, da ni taka faca tudi na drugih področjih, pa da vse takole na hitro  (pomlad press)

 

japaja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

22. mar 2011 16:07

proxima je Ano na Htv omenila, jaz sem si tudi vseh njenih pet knjižic z recepti kupila (so bile dodatek k Jutarnjemu listu in jaz pač moram imeti vse, kar ob časopisih izide).

 

Pa V istem loncu (U istom loncu), prav tako oddaja HTV - tam se je treba učiti sproščenosti in poslušati duhovitosti, pa čeprav ob profi kuahrjih nastopa tudi ekipa kuharskih amaterjev.

 

Mamamia

mamamia

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

22. mar 2011 16:25

Htv je tudi v ostalih oddajah pred nami, zadnjič sem ujel eno otroško, sem pozabil termin in naslov, ampak je bila čudovita.

Ano pa tudi pogledam, kadar jo ulovim, bolj kot ne slučajno. U istom loncu je tista tekmovalna oddaja?

Commis débarrasseur

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

22. mar 2011 16:38

zzak1977 je napisal/a:

Htv je tudi v ostalih oddajah pred nami, zadnjič sem ujel eno otroško, sem pozabil termin in naslov, ampak je bila čudovita.

Ano pa tudi pogledam, kadar jo ulovim, bolj kot ne slučajno. U istom loncu je tista tekmovalna oddaja?



Commis débarrasseur

 

Ja, U istom loncu je tekmovalna oddaja. Dva profi kuharja (so izjemno duhoviti fantje, polni humorja), ki juizzovejo kuharji amaterji, oboji kuhajo jedi iz enakih sestavin. Na posebni mizi pa tretji profi kuhar pripravlja jedi po lastnem navdihu, običajno kaj bolj eksotičnega, in seveda vse lepo opiše in pojasni.

Jedi, ki jih pripravijo ekipe, ocenjujejo stručko za vina in kulinariko, nekdo z estrade in nekdo izbran po nekem njihovem ključu.

Fino je, ker so recepti objavljeni na netu, ker znajo tako amaterji kot profiji take jedi ustvarjat, ki kar kličejo po poskusu v domači kuhinji. smo nekaj krat to naredili in bili zelo zadovoljni.

 

Ja, violy, enim je sproščenost v zibko položena. Včraj sem ravno Ano gledala, kako je mesila polpete z mlado čebulo, jutri jih imamo na jedilniku ...

 

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti