Ljubezen gre skozi želodec

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

17. jan 2011 21:27

Tisto s piščancem sem naredila danes- zeelo dobra: popražiš čebulo, piščančje koščke, korenje, por, začiniš s papriko, jaz dam začimbe za perutnino, malo paradižnikove mezge, zaliješ z vodo ali juho, pokuhaš, skuhaš peresnike, jaz sem tiste mini, kuhane zabeliš z maslom v malo globji pekač daš najprej paprikaš, čez testenine, poliješ z razmešanima jajcema in mlekom, čez naribaš sir, zapečeš v pečici okoli 20 minut na 180. Ne vem če je čisto točno, jaz sem že malo po svoje, ampak okvirno pa drži tabu

MELITAC  

član od: 27.12.2005

sporočila: 4

18. feb 2011 20:55

Prosim pomoč - nimam zapisanih vseh sestavin za recept iz zadnje nedeljske oddaje "Valentinovo" za "Nabodala z rakci in arašidovo omako". Hvala vsem, ki se kaj spomnite . Meli

kuharca87  

član od: 27.12.2007

sporočila: 51

16. mar 2011 17:21

Kar nekaj oddaj se da pogledati tudi brezplačno na internetu. Prilagam povezavo do prispevka "Nabodala z rakci in arašidovo omako", če Meliti (ali pa komu drugemu) še pride prav, http://www.youtube.com/user/LjubezenSkoziZelodec#p/u , sicer pa na desni strani najdete tudi druge videoposnetke. kuharca87

neznan uporabnik

21. mar 2011 12:31

Že nekaj časa imam spremenjeno mnenje o Ljubezni skozi želodec.

No, pa naj bo na današnji prvi pomladni dan:

Ta oddaja mi je postala všeč.

japaja

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

21. mar 2011 15:32

Ah, meni pa ravno kontra. No, saj je posrečeno, ampak tisti Valentinini (pretirani) "Mmmmmmmmmmmmmmm" mi pa že res presedajo. Sporočilo je spremenil(a) Zara-Marisa dne 21. 2011 15:33

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

21. mar 2011 15:45

Ta oddaja je meni osebno obupna takole kuhat in afnat se znam tud jaz, pa se mi ne zdi, da je to tako zveličavno, da bi šla zato na tv.

JJ

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

21. mar 2011 16:01

Saj ni potrebe da greš. O hrani vesta veliko iz vseh področij.

Commis débarrasseur

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

21. mar 2011 16:52

Đenis je napisala, da bi tudi ona lahko šla kuhat in se afnat kot onadva. Ti si se samo vmešala vmes :)

Commis débarrasseur

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

21. mar 2011 16:59

violy je napisal/a:
Men sta pa face. Saj je res, da bi takole (in celo bolje) znal marsikdo kuhat, ampak treba je pač imet jajca, da greš in posnameš oddajo in nato vsak teden kuhaš po tv, tega pa vsakdo pač ni pripravljen in razgalit sebe, družino in svojo kuhinjo in niti ni sposoben, še manj pa je vsakdo pripravljen na to, ker veš, da bo marsikdo pljuval po tebi. To je ta razlika. Dobra sta in ni treba, da samo odkupujemo tuje kuharske oddaje, ampak da je tudi kaj domačega po TV.

violy

 

Denar je sveta vladar in tudi ta oddaja, kot vse druge, je nastala zato. V svojo kuhinjo že veš, zakaj i nkoga spustiš.  Sprva sem imela ob tej oddaji mešane občutke, bolj mi ni bila všeč kot ja, zdaj sem pa nekaj zadnjih gledala in sta mi bila kar ok. Meni je všeč, ko ona včasih tako po prekmursko "potegne", tisti široki e... Včasih se pačita bolj in včasih manj, za moj okus se on bolj pači kot ona, ampak vsake oči imajo svojega malarja.

 

Z zgolj malo poznavanja nastajanja tv oddaj lahko rečem, da narediti gledljivo oddajo sploh ni tako lahko, kot se komu zdi. In ko sem že izkusila tv kamero, nisem potem nikoli več rekla, "jaz bi pa to tako ...". Zato je toliko bolj pomembno oceniti, koga sputiti pred kamero in koga ne.

 

Mamamia

 

mamamia

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

21. mar 2011 17:48

Saj to je najboljše pri tej oddaji, ker je sveža, v koraku s časom, nekaj čisto novega na naših programih. Zraven so dodali še primerno glasbo, kamero, luči, katere so ponavadi porazne, sploh na nacionalki.Nasploh je produkcija v redu ter sproščeno okolje v "studiu".

Na prvem mestu je pa oddaja namenjena zabavi in ne zgolj receptom, kar veliko ljudi moti, saj se gre za način kuhanja v njunem primeru in ne zgolj za podajanje receptov. Pa tudi koncept izbranih jedi in tem imata dobro zamišljen.

Pravi kontrast ostalim oddajam s to tematiko.

Jaz jo z veseljem gledam, problem je le, ker je ob istem času risanka :)



Commis débarrasseur

Sporočilo je spremenil(a) zzak1977 dne 21. 2011 17:52

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti