Dopust 2009

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

29. maj 2009 8:41

uh, hvala ežoj. :) ps. samo škoda ker cene niso objavljene v skladu s pravili EU in potem je 300$+460$takse, kar znese sicer mojih že prej omenjenih 600 eur... z dunaja. ah ta internet... ;) recimo delta, ki je najcenejša iz londona za 164$ ima 450$ taks, american airlines pa 370$ + 185$ taks, kar je potem kar nekaj ceneje... mamamia če imaš ti kakšen boljši odgovor kje do karte, se priporočam... cellnet

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. maj 2009 8:49

Nižja cena karte se človeku zgodi, če jo kupi šest in več mesecev prej. Drugače pa - pri tej stopnji družbene delitve dela je 600 EUR do NY (konec koncev, to ni ravno dve ulici proč in logistika tudi nekaj stane) čisto ugodna cena. Tisti, ki tega ne zmore, pač ne bo šel tja, a ne? Vendelina jr.

neznan uporabnik

29. maj 2009 8:58

Pa prmejdun da bom tvegala še en rumeni karton! Tisti, ki tega ne zmore, pač ne bo šel tja, a ne? Bravo, tako se govori!! japaja

neznan uporabnik

29. maj 2009 9:18

Vendelina jr. je na temo recesija.. napisala: Okoli nas so ljudje različnih slojev in različnih talentov in možnosti. Tisti, ki so bolj sposobni od nas, za njih ni treba storiti nič. Za tiste, ki jim gre slabše, je primerno in omikano, da kdo kaj naredi. Pa lepo te prosim, Vendelina jr.!! japaja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

29. maj 2009 9:50

cellnet je napisal/a:
kje, kje, kje, mamamia? ;) ne špelunke, te so mi znane, karte me zanimajo... :) vse kar sem gledal je bilo okoli 600... cellnet
http://www.lastminute.si/ ravnikar našla. 10. junij iz Benetk - 345 evrov, s taksami vred. Preko Londona, z Britishem. Je tudi karta za 410, prav tako iz benetk. Tale je pa preko Amsterdama. Tude preko Pariza - iz Benetk - je enaka cena. British. Povratek je 17. junija, če ti je sedem dni dovolj. Vse to najdem preko www.lastminute.si, grem na povezavo redne letalske karte, vtipkam željen datum odhoda in povratka, odhod z letališča, ki ga želim, in malce iščem. In vedno najdem. Ali pa preko www.condor.de, ampak tam so bolj čarterji in se najdejo dobre cene za destinacije v eksotične kraje. Torej ... da ne bo izpadlo, kot da govorim v prazno. Moj rekord je pa 285 evrov z Emirati - Dunaj - New York - Dunaj. Mamamia mamamia

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

29. maj 2009 13:31

Spoštovana kolegica Vendelina Jr ima v tem povsem prav- kaj hudiča ti je treba riniti v NY če nimaš niti za avionsko karto ? Sem samo do Prage plačal že okrog 400 evrov zaradi izjemnih okoliščinah oziroma ko sem moral na vrat na na nos tja in nisem imel časa nekaj mesecev , da bi iskal primerno kombinacijo. Po drugi strani pa leti čez mesec dni en frend v London za borih 28 evrov. struktura cene je ne boste verjeli- letališka taksa znaša 28 evrov, karta pa 0 !!!!!! Tako da, ja 600 do NY res ni ne vem kaka cena. Bi takoj vzel , če bi imel namen tja odleteti. LP hedonist

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

29. maj 2009 13:46

Glede na to, za koliko se da leteti v NYC, se 600 evrov lahko sliši veliko - glej moj zgornji post. In ni nujno, da se karta kupi za 6 mesecev v naprej, da se tudi za samo 14 dni naprej. Si je pa treba vzeti čas in kombinirat ... Je pa res - če imaš 400, boš moral imeti tudi 600 evrov, če že hočeš nekam. Mamamia mamamia

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

29. maj 2009 13:56

Če hočeš letalsko karto dobiti po čim ugodnejši ceni, še ne pomeni, da nimaš dovolj denarja zanjo. Zakaj bi plačeval do 300 evrov več, če ni potrebno? Margot

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti