Kaj danes delamo?

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

12. okt 2008 21:35

Ker se nisn mogla odločit, kam, sn žrebala. Žavcerjev vrh! Pa neeee, ku pa je najtabolj dauč ... ampak ker sama sebe nea švinglam, grem tja, plazim po takih strminah ... ko koza, gob nega pa nega! Na vrhu srečam znance iz prejšnje službe, predebatiramo zgodovino svega i svačega, nekaj spijemo in pojemo. Nabiram kostanje in najdem šest lepih marel, ki sn jih glih pohane zmazala. Mislim, ka mam malo sončarice, haha. tumpika

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

12. okt 2008 23:56

Ko že lih o gobah govoriš, tumpika, marele so očitno precej divje zdej. Mami in stara mama sta jih spet 3 vreče nabrale do zdej smo se pa lahko sam pod nosom obrisali. Očitno je oktober pravi čas za marele zdaj pa končno spat, imam vročino in iz nosu mi teče. Groza. Vesela sem, da je današnji dan končan. Lahko noč! lp NaturensGalleri

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

13. okt 2008 0:07

tumpika je napisal/a:
Nabiram kostanje in najdem šest lepih marel, ki sn jih glih pohane zmazala. Mislim, ka mam malo sončarice, haha. tumpika
a ti si mi jih pobrala? :P pol pa ni čudno, da jih jaz ne najdem... c c c ;) Petya

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

13. okt 2008 0:33

lucka52 je napisal/a:
Jaz pa cudno gledam svojo prevec pospravljeno in spucano bajto in se mi zdi, da nekaj ni prav.Bom morala cimprej kaj zacet brskat in kuhat in pec, da se bom spet pocutila doma, zdaj se mi zdi da sem v spitalu. Lp lucka
Ej, Lučka52, pri nas bi se trenutno zagotovo počutila kot doma, saj ta vikend nismo pospravljali :) Atina

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. okt 2008 5:11

Pri men smo v soboto imeli družinski piknik, kako je bilo v nedeljo zjutraj sem že povedal, popoldan sva z enim kamaratom pokla na žaru še nekaj, kaj mi je ostalo od piknika, vina sva imela ravno prav.

Dragička, veš, da me zanima, kako izgleda prt po kosilu s nekaj otrok ( in odraslih ). Upam, da ni nobeden kregan ( ma mani se ti prta, ultrapasno mizo pobrišeš z vlažno krpo pa je ).

Seveda čestitke na kmetijo mladega gospodarja.

Matr, bi mogel nekak prit do tumpike, to jesen je polna čari.

ežoj

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

13. okt 2008 7:38

ežoj, kaj pa noriš tu sred noči...če si napisal, da vstajaš ob 5.30, potem vstajaj takrat (ne pa 19 minut prej)

Ognjič

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

13. okt 2008 7:39

... sedaj sem še par minut na kulinariki (je moj peljal bejbo v vrtec). Ko pride nazaj, pa .

Nato grem malček v pisarno, vmes bom še mineštro skuhala.

Upam, da bo ob 12h šel moj po bejbo. Jaz končam kosilo, pojemo. Bejba gre spat, jaz bom malo posodo pospravila.

Popoldne pa z bejbo v brezdelju (stanovanje je pospravljeno). Malo na sprehod, risat s kredami, pa k sosedi na tobogan, ...

Zvečer pa mogoče še kakšno krpico zlikat, kakšen čvek na kulinariki - moj dela do 23h - bom imela mir.

 

 

MM

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

13. okt 2008 9:41

[citat=--morska medvedka--]

... sedaj sem še par minut na kulinariki Tako včerajšnji dan pa sem preživela v gozdu(ure in ure za 8 jurčkov),potem sem na vikendu potrgala fižol,šla h tašči kjer sem dobila domačo skuto in smetano,zvečer sem naredila testo,in zrezala jutčke...kamlu pa pod tuš,ker sem hotela gledati big brother,pa niso pokazali tiste"ljubavi",pa sem bila razočarana.Ne spremljam redno včasih se pa kaj nadaljuje in me vleče.... Danes pa sem že skuhala domače štruklje s kolegico pokofetkala še posesam in me ni do 20.00,ko priletim iz službe. Lep dan mislim da bo sonček pa se malo posončkajte.... petardica Sporočilo je spremenil(a) petardica dne 13. okt 2008 09:41:28

Šunkica  

član od: 9.5.2008

sporočila: 26

13. okt 2008 10:21

Moj vikend je bil pester kot že dolgo ne, moj sin je imel namreč krst in sem skoraj vse okoli dogodka organizirala sama. Nič posebnega, bi kdo rekel, vendar je bila to zame velika psihična obremenitev. Uradno sem namreč ateistka in se na verske obrede in z njimi povezane dogodke ne spoznam kaj dosti. Ne razumite ne napak, z veseljem in največjo možno odgovornostjo sem prevzela organizacijo, saj gre za mojega otroka in mi ni žal časa, dela in energije, ki sem jo porabila za priprave. "Zagodel" ( nenamerno ) mi jo je edino otrokov boter, ki mi je pol ure pred sobotnimi pripravami na obred prišel sporočit, da odpoveduje svojo funkcijo zaradi nenadnega poslabšanja zdravstvenega stanja njegove soproge. Na srečo je vskočil otrokov stari oče, ki je bil edini pri roki na tako kratek rok. Še dobro, da sem sama poskrbela za vse krstne potrebščine in darilo, kar naj bi bila baje botrova naloga. Na koncu se je vse dobro izteklo, tako za otroka kot zame, oba sva namreč prvič v življenju prisostvovala cerkvenemu obredu ( maši ). Tako bo danes "dan počitka", še kuhati mi ne bo treba, saj je ostalo dovolj hrane od včerajšnjega dogodka. Sin spi že od osme ure zjutraj, jutranje vstajanje je bilo sicer že ob šesti uri, vendar tako dolga dopoldanska siesta zanj ni običajna. Jaz pa imam čas za računalnik in branje, kar bo zame danes skoraj edino delo. Šunkica

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

13. okt 2008 11:14

Šunkica, dobra si, čestitke za organizacijo riba-ribica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti