Kaj danes delamo?

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

12. okt 2008 14:30

Sicer pa smo šli danes kupit dodatni sedež za na voziček za tamalo, ker je bila ravno neka akcija samo danes in ker sva mela zadevo že zbrano in sva samo čakala, da jo kje znižajo, se je super izšlo.Ko smo prišli iz trgovine, sem naredila hrenavke v testu in eno čokoladno sladoledno kupo za čez, vmes se je oprala še ena runda perila, še to obesit, pospravit kuhinjo,... malo smo se igrali, zdaj pa sta šla onadva spat, jaz pa prevajat nekaj za očeta. potem kosilo, pa upam, da mi rata še kaj sešit popoldne. Veri

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

12. okt 2008 14:48

Zakaj vsi šestitate Atini sem celo temo prebrala pa nič ne najdem?

In kaj za vraga je to Absinth?

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

12. okt 2008 14:49

Mi smo se danes zgodaj spokali v Lj, peljali sina na antibiotik, potem šli k mojim staršem na palačinke, sedaj se pa že doma crkljamo in gledamo risanke, ki smo jih zjutraj zamudili.

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

12. okt 2008 15:14

Včeraj.

Dopoldne smo imeli člani ZVVZS območno združenje KK ogled Nuklearke. Sem mislu, da bom kaj novga videl ali zvedel, pa nisem nič. Pa še dopust sem imel zarad tega. Iz Nuklearke smo šli na kosilo v Hotel City v KK. Bilo je zelo prijetno druženje. Od enega kolega sem dobil vrečko jurčkov. Jao kako bo dobra juhica.

Popoldan sem lovil krta, pa mi ni uspelo. Ti zverina fardamana.

Nabavil zelje in novo posodo za kisanje.

Proti večeru je prišel kolega iz Ribnice in prav sklepate, na pir sva šla.

 

Danes

Ob sedmih auf in v trgovino po kruh, hrenovke, šunka pica, sir......... .

Tko kot Ežoja in kot se po slovenski folklori spodobi tudi jaz danes malo zdravim mačka po včerajšnem piru. Dopoldan sem za rekreacijo razbijal stare palete. Prav bojo prišle za treske in za podkurjavanje.

Kosilo: pečena krača od 74 kilskega pujcka, restan krompir, kuhana zeljna glava in zabeljena s pečenkino mastjo (mmmm), zelena solata.

Popoldne šiht.

Matjaž

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

12. okt 2008 15:15

Je takoj lažje druženje z rotavirusi , ko vidim, da so obiskali še kakšnega. No, ker se družimo že cele 4 dni, upam, da jih kmalu premagam. kuharica Mici

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. okt 2008 15:50

Jade, absinth je pa ena tako fajn močna alkoholna zadeva, da se ti prikazujejo zelene vile, če ga malo preveč rukneš. Naj bi imel vsaj 70% alkota, pa take strupeno zelene barve je, od tod verjetno zelene vile. Sama jih videla še nisem, je pa menda fajn za koktejle miksat, ma o temu bo vedela Lidka več povedat. In glede na to, da je zelene barve, je čisto v njenem stilu.

 

Drugače pa šla jaz danes na tri kave že pred dvanajsto, vmes odtekla v dobri družbi 13 km na 16. teku ob Savi, kuhal je zamrzovalnik, zdaj pa držim vse 4 od sebe in sem si ravno naštimala eno kriminalko za brat.

Loni Makaroni

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

12. okt 2008 16:00

Ajaaaaaaaaaa jaz sem pa mislila, da je to kakšen parfum. Si predstavljate, da grem v parfumerijo in rečem, če mi daja obsinth za povohat?

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

12. okt 2008 16:16

Vsake toliko me doleti božja kazen in zdaj sem v službi, dežuram teh nekaj ur. Po dopoldanskem lenarjenju (ha, vmes sem pomila kopalnico, prej seveda umivalnike in školjko ter bide in kad, hodnik in del stanovanja) smo šli na pokopališče in potem na skupno kosilo, ker je obletnica smrti našega dedija. Malo se mi v glavi vrti, vino je bilo dobro (tudi dedi je bil velik uživač in smo mu seveda večkrat nazdravili v spomin), hrana pa tako ali tako ena a. Babici se tudi malo v glavi vrti in zdaj doma počiva, kot dobršen del družine. Samo jaz moram delat, šmrc šmrc šmrc, oni pa spijo in zvečer si bodo pekli kostanje. AMpak, kot vedno, jaz pridem na gotovo - kostanje bodo narwezali ins pekli drugi, jaz pridem in pojem...

 

Saj, svet je vendarle lep, kajne?

 

mamamia

mamamia

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

12. okt 2008 16:36

po kosilu urica poležavanja, potem sem dobila v varstvo še dva otroka. No, ena moja je odšla; tako da smo na nekako izravnani glasnosti 8bi se temu reklo) .... malo človek ne jezi se in podobne zadevice. Vmes sem spekla še dva "opolenka".. Zdaj malce za računalnik, otroci pa poleržavajo. za ven nam ni. Otrokom se ne ljubi, jaz se pa še vedno slabo počutim in tudi ne vztrajam glih... klavdija

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

12. okt 2008 17:35

Jaz pa cudno gledam svojo prevec pospravljeno in spucano bajto in se mi zdi, da nekaj ni prav.Bom morala cimprej kaj zacet brskat in kuhat in pec, da se bom spet pocutila doma, zdaj se mi zdi da sem v spitalu. Pa vmes razmisljam,kako bom takoj jutri zapravila najmanj 4oo evrov,ki jih je moj prisparal, ker se je dva dni " pleskarsko "udejstvoval in je sam prebelil dnevno in hodnik.Toliko namrec ta zadeva stane pri nas.Brez farbe. Lp lucka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti