Kaj danes delamo?

žigolino  

član od: 14.8.2008

sporočila: 112

16. okt 2008 11:39

Danes sem imela eno hitro čistilno po hiši,sedaj pečem polnozrnati kruh z semeni,Upam da uspe ker ga vsi obožujemo.Skuhat še moram rižoto za kosilo,ob15.00 pa v vrtec po tamalega.Popoldan še ven na zrak,zvečer pa se pakirat za v bolnico,kajti jutri ima moj tamali operacijo.Držite fige da bo vse vredu.Čao,pa lep vikend žigolino

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

16. okt 2008 11:45

žigolino vse bo vredu če sem prav razumela gre za fimozo in bo najverjetneje zvečer že doa drugače pa držimo pesti da bom čim hitreje okreval anaeva

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

16. okt 2008 12:14

Danes pretežno v stilu "se mi nič ne da" in vsi mi gredo na jetra, zdaj grem z možem nekaj pojest, ker je mama v zdravilišču in doma nihče ne kuha...

 

Pa še jezim se, ker nekateri ne opravijo svojega dela in ko jih opomniš, je vse narobe in toliko, da ne vprašajo, zakaj jaz tega ne naredim...je pa njihovo področje in jaz naj bi šla v Lendavo nekaj delat, oni pa sami tam svetijo....adijo pamet.

 

ampka zdaj grem h Kitajcem nekaj pojest, pa sonček je zunaj....svet je vendarle lep.

 

 

mamamia

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

16. okt 2008 13:02

gogad, hvala:) Včeraj so bili torej zdravniki na programu, od 7h do 13h se je vse skup vleklo, vmes sem znosila vse knjige v knjižnico in nove nazaj v avto, potem sem šla po tamalo k babici, malo smo se še tam igrali, potem sva šli domov in sporti pobrali lubija/očija. Doma smo se šli igrat na tla, pa sva zaspala v roku 5 sekund, čeprav je plezala po naju. No, seveda pa nisva spala dlje kot 5 minut, hehe. Sledi kosilo, pa normalno vsa ceremonija do večera, ko sem začela spet prevajat nekaj za očeta in končala okoli 2h. Tak da danes uradno se je začel z 2 urama prevajanja, potem zjutraj naše rutine: polupčkanje in poslavljanje od očija, potem pospraviva skup iz pomivalnega stroja (ona pribor zmeče v predal, jaz pa ga razporedim in pospravim ostalo posodo), potem ena ura čistega cartanja, malica, igranje, vmes poizkusi spravit zajtrk še vame..., pa kosilo in zdaj je zaspala in grem spet prevajat. Vmes probavam še zorganizirat vikend in vse vpletene, ki jih je kar nekaj, vsak dan se še kakšen najde;) Zdaj grem prevajat, ko se mala zbudi pa bom skuhala bučno juho, riž s slivami in sojine polpete za kosilo, da bo narejeno, ko lubi pride iz službe, ekr se mu potem mudi dalje. komaj pa čakam, da bova lahko šli sami na sprehod... Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

16. okt 2008 13:04

petardica, poleti lahko shujšaš, če veliiiiko plavaš, preverjeno. mene vedno pobere na morju - ampak samo na morju, doma ne, ker ne morem vsak dan par ur plavat... lidka, a sta se skregala, kdo je ves absinth spil?;) Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

16. okt 2008 13:05

mamamia, dober tek! Jaz se bašem s solato:), prej sva meli pa rizibizi od včeraj. Veri

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

16. okt 2008 14:36

Veri, a ne bi ti mogla počasi že rodit?

jasna

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

16. okt 2008 17:37

Čisto običajen dan,še kuhat mi ni bilo treba ,je tašča prinesla kvašene knedlne ,kar možu v službo.Po kosilu mož globoko premišljuje,jaz se pa spravim likat,Kar naenkrat ga vrže pokonci...a sem jaz spal.... Za pol urice na polje na sprehod,sva se vlekla kot megla,tak dan zagotovo. Imam še nekaj prčkarij po hiši zanaredit,fanta pa gledata nogomet. lp goga

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8845

16. okt 2008 18:53

Vstanem ob 5.50, kopalnica, kavica; v službi že okrog 7. ure. Toliko dela, tako "naspidirano", da sem se obrnila in je ura že bila 15.45. Moj "konjiček" /avtobus/ na pol prazen, sedim kot kraljica, berem "Ono"... joj kako je to fino, ko te spanec prevladuje... samo če bi bila kakšna postelja blizu. No, ja, saj je sedež zraven prazen, ampak, glej ga zlomka, ena mamica se vsede. Pa nič, ne bom se zleknila, ko ga je že zasedla. Še malo trpim, do moje postaje... Kje je moja stolpnica? kje je moje stanovenj? kje so ključi od stanovanja? Jakno obesim na obešalnik, čevlje pospravim v omaro, torbico v omaro... grem v dnevno, se vsedem. Aja, raje takoj vzamem deko za pokrit... Vržem se na levo stran... Zzzzzzzzz...... Slišim glas "Mat, a ti je slabo?". Skočim gor, sin prišel iz službe. Ne, ne, ni mi slabo, ampak sem zaspala. Hecno, kaj ne! Ni vajen, da sem ležečem položaju sred bela dneva. Skuham si kavico, počasi pripravljam večerjo (mož pride po 19. uri)... sproti premišljujem, kaj moram jutri kupit; kaj bom kuhala za sobotno "slavnostno" kosilo? Kaj bom pekla? Nič, sem se že odločila, jutri grem iz službe po 12. uri in vse bo pripravljeno. Sedaj malo za računalnikom, potem malo za TV-jem in verjetno v "mižule" Pozdravček!

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

17. okt 2008 7:16

po kavi nadaljujem obhod po ustanovah javnega zdravstva upam,da dobim čimcenejši in čimbližnji parking anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti