Kaj danes delamo?

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

14. okt 2008 10:48

lidka,

a je že zmanjkalo absinta?

ežoj

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

14. okt 2008 11:48

lučka, če boš imela še kdaj take probleme, ti lahko posodiva z Jade vsaka kakega frocka, pa bo stanovanje takoj "bolj domače" - beri razmetano in zamazano Šunkica, čestitam za organizacijo krsta! Meni na srečo to ni bilo treba, smo sami ateisti Je bila pa mala že v trebuhu na maši - ampak pogrebni, samo je ni kaj dosti motilo, je brcala po svoje. Včeraj smo imeli obiske in sem naredila čokoladni fondi, pa en kruh, ki se dela dalj časa sem začela delat - to recimo je bilo bolj zanimivo;). Danes pospravljanje, cartanje, igranje, branje knjigic tamali, itd... popoldne pa gremo v trgovino in zvečer bom končala tisti kruh, da ga jutri zjutraj odnesemo k babici, ki bo pazila tamalo medtem, ko bom jaz na pregledu. Veri

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

14. okt 2008 18:57

Danes mi je poleg službe ratalo ,še kolesarskih 28 km.Prijetno utrujena sem šla pod tuš in ob 6 sem bila že v pižami.10 minut za tem pa obisk,še dobro da imam lepo pižamo ,svilenkasto srebrno črno s svetlečimi rožicami.. Veri ,srečno jutri. Lidka,je 101 način kaj se lahko dela pod kovtrom,če že moraš glih z usti migat. lp goga

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

14. okt 2008 19:05

lidka je napisal/a:
Jaz včeraj klasično bizi. Spravila sem se v posteljo ob 21:30, čvekala sva do 0:30, pa kako nama to uspe??? Sva prav rekla, da se morva kdaj namerno "skregat" al pa s selotejpom usta zalepit... Ker zjutraj je potem teeeeeežko vstat... lidka

 

In pol moj mož meni reče, da jaz veliko govorim. Madona Lidka še dobro, da sta se samo pogovarjala, če ne po moje ne bi zaspala do 5h.

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

15. okt 2008 7:01

Tudi jaz sem imela včeraj zelo zaposlen dan.Zjutraj v službo,hitro domov na polovico skuhat poten sestanek ki se je zavlekel do 19 namesto 17.30 tako da so me doma čakali z napol kuhanim kosilom,ker sem naročila da bom jaz dokončala....pa posoda, tuš,sedežna.No danes pa grem v službo popoldan. Zdajle pijem kavico in razmišljam kaj bom jaz jedla kaj bo mož....pa sine....jaz v vsakem primeru grem na dieto....zredila sem se ko pac... Kako nekaterim uspe hujšat poleti,men to ni jasno Pri meni je ravno obratno... Sem že brala forum ločevanje živil in upam da bom "not padla". Ja vsake štiri dni pa bom pekla piškote a ne?? Al bom pa slabe volje.... petardica

lesnik  

član od: 9.10.2006

sporočila: 294

16. okt 2008 10:23

Mah, ne se sekirat, ti kar jej pa peči, če to rada delaš. Si lahko zamisliš, kako bi bilo na svetu, če bi ga tlačile samo rahitične manekenke, zafrustrirane s štetjem kalorij? Decem bi se zmešalo. Saj vsi radi pogledajo za seksi teleščkom, pol pa primejo ženo pod roko in grejo brez slabe vesti na fajn kosilce. Ljubezen gre kljub vsej napredni civilizaciji še zmer skoz želodec pa pika. Sicer pa.... ker ne vemo, kaj nas še čaka in kolk časa še bomo, grem jaz po naslednji filozofiji dalje: nima se smisla odrekat, dejmo rajš uživat v vsem, kar radi delamo, že tako je pogosto kak problem, ko se to ne da. lesnik, http://lesnik.moj-album.com/

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

16. okt 2008 10:28

No, včeraj sva se pa res spičila, pa sva pol spet čvekala in debatirala o tem... Ežoj, Absintha je še full ostalo, ga bom mela za celo leto. Itak se ne pokvari... Pit ga pa tud ne mislim tok, da bi se mi green fairyies prikazovale... (pr teh letih...)... lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 16. okt 2008 10:31:53

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

16. okt 2008 10:34

Priletela od frizerja zdaj pa letim v službo............... petardica

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

16. okt 2008 10:52

Danes imam končno prost dan. Vstala sem ob 7.00, kar mi niti slučajno ne rata če imam službo popoldan (več ali manj sem popoldan v službi). Malo sem že pospravila, cunje imam za obesit, ravno slišim pralni stroj da je nehal mlet. Potem bom skuhala puding in spekla marmornate potičke in se za kakšno urico vsedla s knjigo na kavč. Potem pa kuhanje kosila (gobova juha in palačinke - ne bom se ravno pretegnila, ampak je bila partnerjeva želja - naj mu bo). Sledi obisk pri v.d. tašči (reva je zlomila kolk in je v bolnici) in nazaj grede domov še obisk Hoferja (keksov za nepričakovane obiske mi je zmanjkalo ali pa imam v omari veliko miš, ki sproti vse požre). Potem pa spet dobra knjiga, ali pa bom, po vsej verjetnosti visela na kulinariki in študirala recepte za burek. No tople vode najbrž ne bom odkrila, jutri pa ga bom pekla. Lep pozdrav! Moycaa

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

16. okt 2008 11:11

Danes sem v službi. Kosilo je skuhano. Upam, da bo šel kdo po hčerko v vrtec .

Po kosilu bejbiko odpravim spat, in udarim eno hitro čistilno akcijo (posesam in malo pomijem po tleh). Pospravila sem že zjutraj.

Popoldne dobimo obiske. Naredila bom kakšen prigrizek. Torta že čaka od včeraj.

Proti večeru pa igranje, branje pravljic, risanje z vodenkami, ....

Če bom pri volji, bom skuhala kosilo za naslednji dan - pa nič ne obljubim

MM

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti