Pomoč pri likanju

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

13. jul 2006 8:14

Stara, mislim, da imaš napačno ime, saj smo me z " napačno EMŠO" po moje še vse vzgojene v duhu večnega likanja. Vsaj za večino mojih vrstnic bi rekla, da je tako. Kaj morem, če pa me popade groza, če ni vse pošlihtano v omarah, kot je navedla že mamamia. Sploh pa, kakor komu paše. Moja mlada soseda, ki je zelo urejena, tudi ne lika, pa priznam, da še nisem videla na nobenem od njih kaj zmečkanega. Mogoče bo pa na stara leta treba kakšen gumb obrniti tudi v svoji glavi- bom preštudirala navodila ZIMA

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

13. jul 2006 8:20

Sem pravkar po mailu dobila vic na temo likanja: Znanstveniki so odkrili, da sta likanje in zakonski seks enaka: Človek se mora prisiliti, da začne... Ko že začne, ugotovi da sploh ni tako slabo... Ko vse opravi, je srečen, ker ve, da bo imel spet nekaj dni mir... stara

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

13. jul 2006 8:35

Stara ( dvomim, da si rees tako stara), ampak tale primerjava je pa

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

13. jul 2006 10:09

UUU, meni pa nista enaka... Samo k likanju se silim, hihihihi...Mamamia mamamia

antonija8  

član od: 13.12.2005

sporočila: 325

13. jul 2006 10:24

K meni prihaja gospa, polika in pospravi - enkrat na teden. Je zelo pridna in sem z njo zelo zadovolna. Imam pa tudi sušilnik za perilo in je likanja res manj. Plačam 1200 na uro in vožnjo.

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

13. jul 2006 10:25

Ha, ha, jaz sem pa pozabila napisati, da rada likam.... oz. tisto kar res likam (srajce zame in moža) in morda še kaj, zlikam z veseljem...zato je primerjava dobra...

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

13. jul 2006 11:19

Tudi jaz sem še iz tiste šole, ko mora biti vse, no skoraj vse, zlikano. Nikakor si ne morem predstavljati nezlikanih srajc, majic, hlač (kratkih in dolgih) servetov, preoblek za vzglavnike, prtov in še kaj bi se našlo. Res pa ne likam ostale posteljnine in spodnjega perila. To gre vse iz štrika direktno na zlaganje in v omaro. V poletnem času pa tudi posteljnino dam kar nazaj na posteljo. Imamo pač celo poletje eno posteljnino. ) Nas je pa pet in majic je na tone, zato mi je to likanje muka in likam takrat, ko že voda v grlo teče. ) Ko so bili pri hiši dojenčki, sem pa res likala vsak dan. Včasih tudi dvakrat. Moja pokojna mami je rekla, da je likanje očitno moj hobby in da naj si vendar najdem kako drugo zabavo. ) Sama namreč ni likala skoraj nobene stvari in ji je že pogled na likalnik, povzročil pravi stres. Julija

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

15. jul 2006 21:36

Jaz nimam nikoli veliko za likat, ker vse sproti polikam pa je mir. Imam tudi sušilec, ki pa ga uporabljam samo v nujnih primerih, ko se kaj mudi. Najrajši obesim perilo ven, ker potem tako lepo diši. Včasih pa zlika tudi mož, če je nuja. fakin712

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

15. jul 2006 23:10

Ker ponovno nisem smela likati zaradi terapije, mi je moja dobra gospa vse polikala, kar se je pri 4 članski družini nabralo v 2 tednih. In verjemite, da ni bilo malo. Jaz sem srečna, da mi je vse polikala, ona pa je rekla, da zaradi ene tožbe( ko uboga ni nič kriva) ni mogla spati in je ponoči ob 2 likala. Pravi, da ji je likanje v užitek, spravi jo na druge misli in ker je v pokoju po možu, tudi kakšen tolar zasluži. Kyara

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

16. jul 2006 12:43

Imam eno sanjsko deklico, ki enkrat tedensko pride in poskuša vnesti nekaj reda v naš kaos. Pospravljanje in likanje ..................in še kaj so pač moje šibke točke. Lumpica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti