Pomoč pri likanju

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

1. jul 2006 9:19

Preveč za 4 ure stanja za likalno desko? HALOOOO? alexis

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

1. jul 2006 11:12

Anamarija, mislim da to ni preveč. Če sam ne moreš,ker si bil operiran in nimaš nikogar drugega, ki bi to opravil, pa še prostora ne, ker smo renovirali in imeli polno hišo mojstrov, potem se mi zdi to zelo mala cena za 4 ure likanja z njeno elektriko. Kyara

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

1. jul 2006 12:33

alexis je napisal/a:
Preveč za 4 ure stanja za likalno desko? HALOOOO? alexis
Ja,Anamarija pri telefonu Slabo sem prebrala, za štiri ure likanja, morda res ni dosti. Jaz likam enkrat na teden in mi lahko verjamete, da se nbaere ful, posebno zdaj, ko je taka vročina, jaz se preoblečem celo dvakrat dnevno, ker se zelo potim, Nisem pa še nikoli likala štiri ure, ker gledam, da se mi ne nabere toliko cunj. Kar se pa zdravstvenih težav tiče.... raje nebi govorila.

slovinkita  

član od: 6.3.2006

sporočila: 248

1. jul 2006 18:38

meni pa likanje ne dela problemov..se ponujam, ce katera od vas prihaja s postojne oz. okolice..poletnega zasluzka se ne branim :) vedno prav pride med studijem :)) lepo se imejte,pa likajte zvecer ko se ohladi hehe slovinkita

Janja  

član od: 10.10.2001

sporočila: 244

1. jul 2006 20:55

anamarija1 je napisal/a:
Janja je napisal/a:
Živim na obali in plačujem 1.200 SIT za likanje. Dobi se tudi za 1.000 SIT na uro. Čiščenje in pospravljanje pa prav tako jurja. Seveda vse na črno - keš na roko! Janja
Tako malo se plača? Kako pa to plačuješ na uro, ali na količino? Kajti nas je štiri in imam cele gore za likati. Tudi jaz že en čas razmišljam o tem, da bi si najela likarico, ne, ker ne maram likanje, zaradi drugih razlogov. Pozdrav Anamarija
Ja, 1200 na uro. Šjora je celo iz tvojega konca. Če želiš ti dam številko! Janja

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

1. jul 2006 20:55

jade je napisal/a:
Ampak ženske nikoli mi ne bo jasno kaj maste tolk za likat? Jaz sploh ne likam pa ravno tako preživimo. Vse zabrišem lepo v sušilni stroj, takoj, ko je suho vzamem ven, zložim in to je vsa umetnost. Pa ni nič zmečkano. Prav občudujem vas, sploh v tej vročini, da še zraven likalnika stojite. [ploskanje][ploskanje] jade
Se popolnoma strinjam s tabo jade. Tudi jaz nič ne likam, lepo obesim perilo in ga nato takoj s "štrika" zložim, ko pa rabim in če je zmečkano pa zlikam. Pa prihranim nekaj več časa za kulinariko . marelica

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

1. jul 2006 21:38

Joj joj punce. Še pri vojakih sem si srajco zlikal. Ne predstavljam si, da bi sedaj direkt iz stroja ali pa iz štrika, oziroma sušilca, cape na sebe navleku in šel med ljudi. LP Matjaž

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8835

1. jul 2006 21:43

Bravo Matjaž! Jaz sem brez besed. Pozdravček!

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

1. jul 2006 21:46

živijo! jaz sicer ne likam rada se pa priporočam ker malce pricurlja več v denarnico. ob šoloobveznih otrocih je to že skoraj nuja. živim v okolici celja sicer se pa meni tudi pojavijo občasno kopice cot ki kar ne zginejo rade. lep pozdrav vsem.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

2. jul 2006 7:14

Pa saj se sploh ne pozna, da ni zlikano. Moj sušilec tko fajn posuši, da srajce ven potegnem, ko speglane, noben ne porajta, da ni likano z likalnikom. Hvala bogu, ker likanja pa res ne maram. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti