Kaj beremo?

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

7. mar 2006 19:10

ALENKA_D je napisal/a:
Prebrala sem že nekaj knjig Nore Roberts. Tudi mene Uročen ni prepričala, ostale njene knjige so mi bile zelo všeč. lp Alenka
Tudi mene ni prepričala njena Uročen, sedaj berem njeno kriminalko Gole v smrti in moram reči, da je kar zanimiva, drugače pa sta mi bili obe trilogiji zelo všeč. LP Marjana Marjana

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

7. mar 2006 21:40

mamamia, če ti je bila všeč knjiga o Rodinu, preberi še Camille Claudel (Anne Delbée) Vrana

Alya_88  

član od: 12.1.2006

sporočila: 9

8. mar 2006 11:47

zanima me ce je ze kdo prebral knjigo Digitalna trdnjava? mam jo rezervirano ampak ne vem ce se jo splaca prebrati.mogoce kdo kaj? hvala Alya_88

sonchek  

član od: 18.5.2005

sporočila: 124

8. mar 2006 12:43

ja jaz sem jo prebrala pa mi ni bilo žal, dobro in napeto branje, ogoče vse skupaj malo neresnično :) sonchek

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

12. mar 2006 21:30

Še dveh sem se spomnila, mislim, da še niso omenjene: Andre Soubiran: Dnevnik žene v belem (zelo, zelo mi je všeč) in trilogija istega avtorja Ljudje v belem. LP cervus

Ivi  

član od: 17.6.2005

sporočila: 31

13. mar 2006 9:41

MALC je napisal/a:
Včeraj sem končala brati knjigo KODRLAJSASTI PITON - grozljiv opis narkomanskega življenja na podlagi resničnega doživljanja. Vsekakor knjiga, ki bi jo morali prebrati vsi starši in vsi mladostniki!! Lep dan vsem skupaj!! MALC
Tudi jaz sem prebrala KODRLAJSASTI PITON, ne morem pa verjeti, da nihče tukaj ne omenja knjige JANOV KRIK Marinka Fritz kunc, ki opisuje fanta, ki je zašen na stran pota in njegovo mamo, ki mu ves čas stoji ob strani. Mene je povsem navdušila. ENAKO velja za GIMNAZIJCA. Knjižnji molj, IVI Ivi

Natty  

član od: 31.12.2005

sporočila: 39

13. mar 2006 10:17

Pravkar prebrala knjigo ANGELI IN DEMONI od pisatelja Dan Browna, ki je napisal tudi DA VINCIJEVA ŠIFRA. Zelo zanimiva in tudi napeta. Prebrana v dveh dneh. Natty

Ivi  

član od: 17.6.2005

sporočila: 31

13. mar 2006 10:22

Priporočam tudi branje knjige VYRI DUTTONOVA - Margaret Walker Všeč mi je bila tudi DEKLE IZ ŠANGHAJA - Wei Hui lep pozdrav od knjižnega molja Ivi. Ivi

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

13. mar 2006 11:15

Ivi je napisal/a:
MALC je napisal/a:
Včeraj sem končala brati knjigo KODRLAJSASTI PITON - grozljiv opis narkomanskega življenja na podlagi resničnega doživljanja. Vsekakor knjiga, ki bi jo morali prebrati vsi starši in vsi mladostniki!! Lep dan vsem skupaj!! MALC
Tudi jaz sem prebrala KODRLAJSASTI PITON, ne morem pa verjeti, da nihče tukaj ne omenja knjige JANOV KRIK Marinka Fritz kunc, ki opisuje fanta, ki je zašen na stran pota in njegovo mamo, ki mu ves čas stoji ob strani. Mene je povsem navdušila. ENAKO velja za GIMNAZIJCA. Knjižnji molj, IVI Ivi
Enako pretresljiva je tudi še ena knjiga Marinke Fritz - Kunc: Borboleta (nisem čisto prepričana, če se ne piše z dvema t) LP cervus

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

13. mar 2006 11:19

elaphus je napisal/a:
Ivi je napisal/a:
MALC je napisal/a:
Včeraj sem končala brati knjigo KODRLAJSASTI PITON - grozljiv opis narkomanskega življenja na podlagi resničnega doživljanja. Vsekakor knjiga, ki bi jo morali prebrati vsi starši in vsi mladostniki!! Lep dan vsem skupaj!! MALC
Tudi jaz sem prebrala KODRLAJSASTI PITON, ne morem pa verjeti, da nihče tukaj ne omenja knjige JANOV KRIK Marinka Fritz kunc, ki opisuje fanta, ki je zašen na stran pota in njegovo mamo, ki mu ves čas stoji ob strani. Mene je povsem navdušila. ENAKO velja za GIMNAZIJCA. Knjižnji molj, IVI Ivi
Enako pretresljiva je tudi še ena knjiga Marinke Fritz - Kunc: Borboleta (nisem čisto prepričana, če se ne piše z dvema t) LP cervus
In seveda MI OTROCI S POSTAJE ZOO. To je ena mojih najljubših knjig iz mladosti. Marjetica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?NENA58
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti