Ločevanje živil 90. dni - 5. del

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4538

22. jan 2013 1:03

jaša, a potem te vegetarijanski obroki ne zanimajo več?

lp

mzm

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

22. jan 2013 8:44

Mišzmoke seveda me oboje zanima, vegeterijanski in ločevalni, je res oboje zakomplicirano, veliko časa, idej, slik, volje, samozavesti, kontrole...je potrebno.

Ampak vztrajam ze vrsto let, bi mi pa dvignilo voljo,...še vaša pomoč, ki mi zmeraj pomeni največ.

Sem pač odlrila vaše slikice kosil..., pa me je tako navdušilo, da sem si srčno zelela, še v moji smeri kaj. Je drugače, lazje kot prebrati ,saj( -Augen essen mit-)

Obema srčna hvala za mnenje, me veseli.

Vanja_v_ZDA če boš pri času in volji mi lahko kaj vec o tem napišeš. Me pa zanima, a telo ne prosi oz.kake so posledice vnosa manj škroba in sladkorja? Ker o tem bi lahko debatirala do onemoglosti kaj se tiče zdravega načina prehranjevanja, diet....pa dvomim, da koga zanima, oz. je pomembno. Smo si različni. Akceptiram druge in njihovo  metodo, način prehranjevanja, zivljenja, drugi pa mene.

 

Lep snezeni pozdrav

PA brez zamere

jaša

s_luce  

član od: 30.10.2005

sporočila: 33

22. jan 2013 11:40

jaša, sama ločujem in se bom potrudila pa poslikala zadeve, ki jih kuham. :) 2 dni nazaj sem imela sadno-zelenjavni dan in sem za kosilo skuhala juho iz špinače, korenčka, bučk in pora in mi je bla zelo dobra... če ne maraš pora, ti pomojem ne bo všeč... recept in slikice pa najdeš tu: http://shrani.si/f/2m/yc/UHRFCp7/recept.jpg

 

s_luce

marja  

član od: 10.11.2005

sporočila: 229

22. jan 2013 13:41

Jaša!

Pojdi na naslov: www.mojalbum.com/3mdobroki

Tu boš našla veliko receptov po tej dieti.

marja

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

22. jan 2013 13:50

S_luce obozujem in ljubim cisto vse vrste zelenjave, sadja, ni ga na svetu, da ga nebi poznala, kar je mozno za kupit jedla, tako, da tudi por je mjami, hvala, hvala

Obema srcna hvala, zlati ste, ful sem srecna, vesela, da ste pozitivno sprejeli in mi zelite pomagati.

Mi ogromno pomeni, hvala, hvala nestetokrat.

jaša

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

22. jan 2013 13:53

Evo kosilo za ločevalno dijeto: špinača zrezek, ter čista goveja juha.

 

 

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

22. jan 2013 14:05

Super Migla.

Hvala vsem, res ste zlati vsi. Hvala, polepsali ste mi...

Sem brez besed, od srece, da delite ideje s slikami z mano.



jaša

Sporočilo je spremenil(a) jaša dne 22. 2013 14:05

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

22. jan 2013 14:08

Jaša, dobra je tvoja ideja. Se bom trudila in slikala kosila za ločevalno dijeto.

Migla

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

22. jan 2013 17:47

jaša je napisal/a:

 

 Me pa zanima, a telo ne prosi oz.kake so posledice vnosa manj škroba in sladkorja? 


jaša

 

Kakšne so posledice, nimam pojma oz. meni nič ne manjka.

Sicer je čisto enostavno, jaz sem začela preden je bilo vse to moderno: Namesto krompirja, testenin, kruha, riža ipd., daš kot prilogo "zeleno" zelenjavo, zimske in poletne buče, stročji fižol...

 

Vanja

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

22. jan 2013 21:11

jaša a ti rabiš ločevalne vegi obroke ali ločevalne obroke? Tudi prvo je čisto izvedljivo, sploh če nisi čisto vegi in ješ ribe. preverjeno gre in ni težko.

v temi, katere link je pripela rimljanka, je veliko idej tudi za taka kosila, samo poiskat in potrudit se je treba. Brez zamere, ampak če ti je treba servirat ideje in še slike, potem močno dvomim vtvojo voljo do hujšanja. Pa da ne bodo samo drugi fotkali svojih kosil in se trudili, še ti pofotografiraj svoja kosila. To bo super motivacija, da skuhaš prav, dobro in lepo, ker od gledanja fotk drugih se žal ne shujša.

motovilčica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti