Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

10. sep 2012 9:50

No tudi jaz danes začnem spet po ločevalno....jeeeeeee! Gremo punce! Začnemo z beljakovinskim delom...danes bo za kosilo pečen pleskavica iz junčjega mesa in domača paradižnikova solata z mojim domačim bučnim oljem, česnom in čebulo gor pa 4 dcl vroče kostne juhe...:)

 

Kyara

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

10. sep 2012 15:34

Hm, krožnik goveje juhe z ribanci ni ravno sadna izbira dneva, ampak...... vse ostalo je pa danes sadno!

marjja

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

11. sep 2012 4:45

Marjja...goveja juha in ostale juhe se ne jedo zakuhane s testeninami...ampak se čiste spijejo po obroku kosila.

Kyara

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

11. sep 2012 6:37

Kyara, nič novega mi nisi povedala, jaz to dobro vem, to je bil pač moj "greh" in lušt. Se ne sekiram. Sicer sem pa kosilo jedla ob 14.30, nato šla nazaj v službo in do večera samo pila vodo. Kazen je vzgojna, hihihihi!

Danes pa meso, verjetno puranji zrezek, večinoma itak jem brez kruha, samo kuhano zelenjavo in skledo solate s paradižnikom. Nemesto juhe pa itak pijem vodo.

 Včerajšnji skok na tehtnico je pokazal 2 kg manj v enem tednu. 

Danes se začne rekreativna odbojka, se kar malo bojim muskelfibra po dveh mesecih, čeprav sem celo poletje biciklala, delala vaje za hrbtenico in hribolazila. 

Zajtrk: 3 nektarine ob pol 7.

marjja

NAJA974  

član od: 10.9.2012

sporočila: 5

11. sep 2012 8:07

Pozdravljene!

Včerajšnji dan za mano:

zajtrk: 1 banana

kosilo: skleda paradižnikove solate,kos črnega kruha

 

3 l vode

 

in to je vse, čeprav bi včeraj morala jesti meso, mi ni uspelo.

 

Danes pa: zajtrk: 2 nektarini

              kosilo: paradižnikova solata in pečen krompirček

 

voda...voda...voda

 

 

NAJA974

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

11. sep 2012 9:34

Jaz sem danes pojedla v službi roza grozdje, potem sledi še en manjši grozd in doma za kosilo pečen krompir z endivijo  in seveda gor vroča zelenjavna juhica, za večerjo pa isto, samo pol manj

vmes pa seveda voda...voda...in kakšna kavica za poživilo...

 Bravo Marjja, saj vem da so grehci dovoljeni....samo ne veliko....kakor komu paše...

Kyara

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

11. sep 2012 11:33

Joooj, Kyara, kaj vse bi meni pasalo!!!, pa ne smem!!!

Kosilo. zelenjavno- mesna juha, ki družuje vse: meso, zelenjavo, čisto juho. Pa še v službi je skuhajo velik lonec, da je še boljša, pa še lonček za zgodnjo večerjo bom nesla domov. Večerja ob 15.00 da ne bom na odbojki skakala vsa prenažrta, hahahaha!!!

 

NAJA, mesni dan brez mesa??? Bravo!!! to pa meni ne uspe,ker ga komaj čakam

marjja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

12. sep 2012 16:35

A sama sem ostala? Eh, saj vem, da berete in hujšate!

Odbojka odpadla, šli smo na pir!!! No, jaz samo 2 dl. 

Pa saj veeeeem, da ne smem!!!

marjja

j04  

član od: 19.11.2004

sporočila: 119

12. sep 2012 17:26

Ne nisi sama! Res pa je, da smo lene za pisat,kar pa se tiče hujšanja je pri meni bolj tak!Jem res

točno po dneh, ne menjujem, grešila sem samo enkrat,zraven hodim še v fitnes pa gre zelo zelo počasi.

Pa saj je vseeno, samo da gre!!!!

 

j04

NAJA974  

član od: 10.9.2012

sporočila: 5

14. sep 2012 9:09

Jutro vsem!

Jaz priznam,da sem lena za pisanje tukaj, vsako jutro pa obvezno preberem,kaj je katera pisala...

No, včeraj sem imela sadni dan in bil je čudovit: zjutraj velik grozd...pol 1 skodelico lešnikov, nato pražena zelenjava na žaru, za večerjo 1 jabolko :)

Danes pa jem: mešano meso na žaru in žar zelenjavo 

 

...ni mi dalo miru,zato sem danes že stopila na tehnico....in pokazala je - 1 kg :))))

 

Še vztrajamo... Lep vikend vse

NAJA974

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti