Ločevanje živil 90. dni - 5. del

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

24. sep 2012 12:47

No obupala ne bom, za družbo sem pa zmerom!

Kot sem že rekla, ne kompliciram, v glavnem itak jem na šihtu, danes je bila krompirjeva omaka in sojini polpeti, pa sem pač jedla krompir bolj na suho in pol ovsene žemlje, zjutraj pa eno banano. Kaj bo popoldne, pa še ne vem, itak moram ob pol 3 še enkrat jesti malo kosila, da dragi ni siten, potem pa do večera nekako ppreguram s kakim sadjem.  Bolj imam problem da malo pijem.

Valjda, da je bila včeraj še rojstnodnevna torta ob 18. uri, ob 20, pa je bilo treba kotletek od kosila pojesti, da vkraj ne pride.

 

Ampak, kepica, brez skrbi, še sem tu!!!!

 

marjja

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

24. sep 2012 14:47

bravo punce, kar tako napraj, saj pa veste stari pregovor: tudi počasi se daleč pride...

No jaz sem na ločevalni, pozabila sem na tehtnico, se pa dobro počutim in danes imam za kosilo zelenjavno enolončnico in košček rženega kruha. Do sedaj pa sem jedla ob 8 domači jurkov groz, ob 10 uri dve mali jabolki in ob pol enih spet grozd in majhno jabolko. Kar ostane od kosila, ki bo nekje ob pol 4 , pa bo seveda za večerjo...pa za posladkanje malo pest orehovih jedrc, da mi sladkor ne pade...pa seveda voda, voda....da se kje ne utopim?

Kyara

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

24. sep 2012 15:03

A NAJA je obupala???? Dajmo, punca, javi se!

marjja

NAJA974  

član od: 10.9.2012

sporočila: 5

25. sep 2012 10:08

Pozdaravljene!Nisem obupala, pač pa grešim takooooooooo,da sploh ne vem, kateri dan imam :(najlažje mi je čez teden,ko sem v službi, vikendi me ubijajo :(

 

držite se...

NAJA974

j04  

član od: 19.11.2004

sporočila: 119

25. sep 2012 14:57

Hoj!

 

Ko tako prebiram vaše jedilnike in vaše -kg ,vam kar malo zavidam.

 

Jaz res strogo jem,to pomeni ,da sem  danes, ko je beljakovinski dan, pojedla zjutraj sadje ,za kosilo pa samo malo sira,košček črnega kruha in solato z olivnim oljem, zvečer bom še malo samega sira.ali pa še kak košček prepečenca,pa sem v 50 dneh izgubila samo 5,5 kg.

 

Tehnica,mi že več kot 14  dni stoji, in noče dol.!!

Pa ne da nisem zadovoljna z izgublejeno težo,nasprotno, zelo sem vesela,a ne vem kako naj dosežem tistih -8kg..

 

Lepo se imejte in veselo dalje!brez

 



j04

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

25. sep 2012 15:29

Oj J04, si se mi kar zasmilila in slabo vest imam, ker grešim kar naprej, oz se ne držim tako strogo, pa vseeno gre počasi dol. Mojih - 4 kile si trenutno stoji na mestu, kake -3 še rabim, pa še 60 dni imam čas.

 

V svojo obrambo pa naj povem, da se kar veliko gibljem, biciklam, na šihtu sem nonstop na nogah in letam po stopnicah goredole, danes spet odbojka, vsako juto vaje za hrbtenico, 25 min, kar konkretne, v glavnem, pri miru nisem. Pa sobno kolo mi moški spet skupaj šraufajo, ker čez poletje ga dam v klet.

Ti pa imaš še 40 dni časa, brez skrbi, če si res tako pridna bo tistih par kilc kar poletelo dol. Najboljši feeling je pa itak takrat, ko nase navlečeš kako fensi šmensi cotko, ki je prej niti pogledati nisi upala, obuješ nove in greš u lajf!!! Oooo, ni boljšega občutka!!!

 

Kar pogumno naprej!!!!

Danes ob 12.00 pica na šihtu(samo rezina šunke in sira je bila gor, nooo, to pa ja ni kaj), za pozno kočerjo 17.00 solata s prosom in zelenjavo, ki jo bom našla v hladilniku, zvečer po odbojki pa bom morala spiti kak deci, ker moj dragi časti za RD.

 

marjja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

26. sep 2012 7:01

Menda sva pa ja še konkretno večerjala ob 21. če spiješ pivo, postaneš lačen.

Saj se mi zdi, da imam sama sebe za norca, danes se slabo in utrujeno počutim (vstajam ob 5.30), ker sem s polnim želodcem šla spat. 

Nič, čaka me telovadba in šiht in sadni dan, ki ga bo treba izpeljati, ni druge!!

Držite se!!1

marjja

j04  

član od: 19.11.2004

sporočila: 119

26. sep 2012 15:49

Hoj!

 

Hvala za vzpodbudo. No tudi jaz migam. Res samo v fitnesu, po to vsaj 4x tedensko.

Pa kaj čmo, saj bo šlo!!!!!!!!!!

 

No danes sem na krompirju, kuhanem in skleda solate.

Jutri pa OH.
Lepo se imejte in veselo dalje.

j04

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

28. sep 2012 9:56

Vse je šlo k vragu!!!!! 

Kaj me briga, imam 4 kile manj, počutim se OK, edino  večerij se bom izogibala čim bolj. Drage moje dame, še se bom oglašala in vas spodujala.  Če bom pa se počutila zrelo za dieto, pa pridem nazaj.

Ah, saj sem jezna sama nase, ampak ..... njam!

marjja

kepa11  

član od: 20.9.2010

sporočila: 91

28. sep 2012 20:29

No da se še jaz malo oglasim. Danes je deseti dan, zaenkrat mi kar gre. Brez kakšnih večjih grehov (sicer sem danes delala torto za jutrišnjo OH večerjo - jagodne sanje iz baze - in sem seveda morala poskusit kremo, če je dobra; kar nekajkrat, za vsak slučaj :) )

Marjja, važno da se počutiš ok! Pa vseeno se še kaj oglasi, naj bo pa kakšen dan med grehi bolj ločevalen, za manj slabo vest :)

Jutri me kot rečeno čaka sobotni OH dan, kar bo super (za kosilo pašta s šampinjoni, za večerjo torta - upam da se krema strdi, mi je malo sumljiva) Nedelja bo pa kar se hranjenja tiče bolj klavrna se mi zdi :) Ma se bom že znašla!

Lep vikend vsem...

kepa11

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti