Ločevanje živil 90. dni - 5. del

"PETJA"  

član od: 5.11.2007

sporočila: 14

25. jan 2012 13:12

Oj

Pri meni je danes tud posrečena kombinacija golež + solata komaj čakam, sem danes fulll lačna ne vem kaj me daje

 

Ko ste pa glih pri tridesetih, tudi jaz pridem čez 3 mesce, upam da še z 10-

 

Lep sončen dan

"PETJA"

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

25. jan 2012 14:03

Ja Petja, potem pa bo to (-10) "najlepše darilo", povabljenci pa bodo kar presenečeni .... Tole si pa dobro načrtovala.

SINDY

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

25. jan 2012 14:51

Petja sej ti bo ratalo! No jaz mam še mal manj ko pol leta cajt , sam mam pa še vsaj 13 kg, če ne rajš 18 za skinit

A migate kaj? Jaz sem zdej pol ure kickaerobike in sem bla mokra ko  . Kondicija ko pr crknjenem konju...

Dokler sem tako "prijetno zaobljena" mi je nerodno it laufat, v fitnes sem šla 3x in so vedno bli tam kaki znanci in sem se skori v zemlo pogreznila , tak da rajš malo pomigam doma... včasih sem pridna in 3 al pa 4x na teden, včasih sem pa packapa sam enkrat. Čeprav je to več kot sem 5 let skupi.

 

Pridne bodite, stran od hladilnika, gledam vas

darjao.

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

25. jan 2012 14:59

oj

mmmmmmmmmmmm ravno jem pico z veliko zelenjave,za večerjo pa gotovo puhasti puding ki ga obožujem.

Punce dobre načrte imate in sigurno vam uspe zato bo to gotovo najlepše darilo od sebe,v nadaljevanju pa pride shoping za kakšne dobre cunjice.

Sem pa danes malo grešila,kajti vsako sredo hodiva s prijateljico na kavo,ker pa zmeraj pijeva kavo s smetano sem jo tudi danes, saj ji nisem hotela povedat da hujšam,ker jo hočem malo presenetiti oz. če bo sama kaj ugotovila na meni,zato bo moj grešni dan vsako sredo KAVICA S METANO a mislim da ne bo preveč narobe.

    LEP DAN IN ŠE VELIKO SONČKA

-pika

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

26. jan 2012 10:19

ojla, kje pa ste danes,tako lepo  sončno jutro, da bi človek kar malo pobegnil v naravo.

Zelo se počutim dobro na vitaminski dan ki pa bo vseboval   pa velikoda preguram dan.

LP

-pika

"PETJA"  

član od: 5.11.2007

sporočila: 14

26. jan 2012 10:24

Darjao sej bi tud jest mogla več kot 10kg dol dat, sam si nočem prevelikih ciljev postavlat, 4 sem že zgubila v 17 dneh, tako da če v ostalem obdobju še 10 bo to čisto zadovoljivo za enkrat, potem pa naprej.

 

pika, doma, čez okno gledam sonce, to je pa tud vse, mi je tamalček neki zbolu tako da bova kkšn dan kr lepo notr.

 

Danes mam na jedilniku ponfri pa solata. prvič bom spekla ponfri v pečici, a ima katera izkušnje z tem???? kakšen je pa kako ga delate, kok časa pečete??? Sem že tuki neki brala, sam vsaka dodatna informacija pride prav

 

LP

"PETJA"

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

26. jan 2012 10:38

Petja a to imaš industrijski ponfri, al doma narezan sveži krompir?

 

V pečici jaz delam pečen mariniran krompir: olupim samo če je star, mladega smo fejst operem, narežem na krhle in začinim s poprom, vegeto, česnom in čebulo v prahu, mleto papriko in čilijem v prahu in nekaj olivnega ali navadnega olja in fejst premešam. Pečem na pekipapirju na 200 st., dokler ni lepo zapečen. Zraven si naredim salso in nasekljanega paradižnika, paprike, čebule, česna, paradižnikove mezge in tabaska ali halapenja paprike. Mam rada pekoče ko .

Danes kuham krompirjev golaž s porom in solato za vse, tudi za tiste, ki niso na dieti

 

Po kosilu pa malo migat! Se je vaga vstavla

darjao.

darcy1  

član od: 30.3.2011

sporočila: 70

26. jan 2012 11:41

Oprostite, jaz nove teme ne bi odpirala, rabim pa pomoč pri hujšanju. Težava je pa v tem, da ne toliko pri izgubi kilogramov ampak pri preoblikovanju telesa. Okoli trebuha me je že celo življenje preveč. Ali ima kdo kontakt kakšne osebe, ki se ukvarja prav s tem, trener...ali pa ve, kakšne vaje bi delala. Hvala vnaprej za odgovore in lep dan,

darcy1

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

26. jan 2012 12:49

Darcy1, na internetu lahko najdeš veliko nasvetov in video vaj... tule je link za pokušino http://www.vitja.si/category/tag/zanimivi-nasveti, sicer pa je tega ogromno na youtobe.

Veliko uspehov in iztrajnosti.

Tudi sama moram pregledati iz začeti malo vadit ... sem zadnje čase bolj pri lenih

SINDY

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

26. jan 2012 14:06

Darcy1, jaz začnem v ponedeljek s tem: http://www.youtube.com/watch?v=ZLK28BHJDd8

 

Me je kar malo strah, ampak sem se odločla!

 

Ajdi gremo švicat! Moja kondicija je totalno v K**, ampak bom, moram in lahko!

Sem trenutno polna adrenalina, ker imam za sabo eno rundo aerobike

darjao.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti