Ločevanje živil 90. dni - 5. del

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

13. mar 2011 11:00

BELJAKOVINSKI DAN: meso, sir, ribe, jajca, mleko, tofu, rdeča pesa ŠKROBNI DAN: krompir, riž, koruza, grah, leča,čičerika OH DAN: kruh, testenine, njoki, večerja: - sladkarije NEVTRALNO: zelenjava razen tiste, ki spada pod škrob, torej: paradižnik, solata, špinača, korenje, peteršilj, bučke, malancane, kumare, čebula, česen, cvetača, brokoli, regrat, rukola, motovilec, zelišča in začimbe. Nevtralen je tudi ketchup, pa ajvar, gorčica. Toliko se spomnim na pamet. Prijetno ločevanje želim. Kaj bo danes za kosilo? Jaz imam OH dan in se že veselim njokov s paradižnikovo omako. Za večerjo pa pecivo s včerajšnjega rojstnega dne. Juhu! dreamjob

boob  

član od: 28.9.2009

sporočila: 11

13. mar 2011 19:14

super hvala. . mi bo v veliko pomoč kam pa spada pa ječmen . . a škrob? boob

ines27  

član od: 6.10.2010

sporočila: 1

14. mar 2011 19:30

Pozdravljene! Že nekaj časa prebiram recepte na kulinariki, a vedno ta slastne, mesne, smetanaste .... sedaj pa je prišel tudi moj čas, da malo spremenim svoj jedilnik in način prehranjevanja oz življenja ... tale ločevalna pa mi je še nekako najbolj pri srcu, saj imaš omejitve ampak lahko kombiniraš sestavine, ki jih maraš, ne pa nekatere diete, ko se posiljuješ z določenimi stvarmi, ki jih še videt ne moreš Pohvala vsem članicam, ki ste že uspešno zaključile ali uspešno opravljate to dieto. vsi recepti so pa res super, jih bo potrebni čimprej preizkusiti! upam da bo tudi meni uspelo, kot čisti začetnici.. moja volja sicer bolj niha med sadjem, zelenjavo in čipsom ampak imam sedaj na svoji strani sotrpina, tako da mislim da nama bo uspelo :) Lepo pozdravljene ines27

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

16. mar 2011 16:52

Dobrodošla Ines 27, prepričana sem ,da ti bo useplo, obrok po obrok, pa se marsikam pride. Pozdravljena med nami, pa sotrpin sevead tudi. EvaLuna, tebi pa hvala za jedilnike. dreamjob

Šarmanten  

član od: 10.4.2007

sporočila: 27

17. mar 2011 8:27

Včeraj je bil za mano drugi vodni dan....Torej dva meseca ločevalne diete. Moram se kar sam pohvalit in še vam zaupat svoj trud.Shujšal sem 16 kil in se počutim poln energije in fit. Priznam ,da sem kakšen dan tudi kaj malega pregrešil (krof na debeli četrtek in kar dva na pusta hahaha) , a sem se potem tisti dan toliko več gibal. Vsak dan vsaj 45 min ali več hodim nordijsko hojo. Mogoče bo komu od vas ,ki se spopadate s to dieto ta moj post v spodbudo ,da se z vstrajnostjo in voljo ,da veliko postorit zase. Nikar ne obupajte in končajte dieto po navodilih ,ki nam sledijo. Moj moto je ,da vse skupaj ne vzamem kot samo dieto ampak kot stil življenja ,ker le tako smatram, da bom tudi po koncu diete obdržal kilažo in stas... Imam pa potporo pri vsem, saj s soprogo skupaj ločujeva. Tudi ona je veliko izgubila, čeprav ne toliko kot jaz ,je pa zelo zadovoljna. Še enkrat ne obupajte ,če se nekaj časa nikamor nič ne premakne in spremeni ,saj bo počasi šlo v željeno smer... Vsem srečno in veliko uspehov pa se javim še po koncu ločevalne... Šarmanten

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4334

17. mar 2011 8:35

O, glej, glej...šarmanten je zopet med nami. Ampak, kje pa je sedaj tista velika čokolada z lešniki?

rrr

Šarmanten  

član od: 10.4.2007

sporočila: 27

17. mar 2011 11:48

ribaracarak je napisal/a:

O, glej, glej...šarmanten je zopet med nami. Ampak, kje pa je sedaj tista velika čokolada z lešniki?

rrr
Ja sej tista tavelika čokolada z lešniki pride kot nagrada na koncu ločevalne diete....Sedaj pa samo rebrco temne in to le vsak četrti dan hahaha Lep dan še naprej tebi ribica in vsem ostalim... Šarmanten

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

31. mar 2011 20:32

hm, kje pa je oni z radirko?



Dolores

Sporočilo je spremenil(a) Dolores dne 31. 2011 20:39

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti